خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

اجرای بیش از ۱۶۲ هزار نفر ساعت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در ندامتگاه‌های لرستان - ایسنا

اجرای بیش از ۱۶۲ هزار نفر ساعت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در ندامتگاه‌های لرستان

ایسنا/لرستانمدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان گفت: بیش از ۱۶۲ هزار نفر زندانی لرستان، طی ۹ ماهه امسال، از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بهره‌مند شدند.

محمدرضا آذرخش امروز ۲۵ دی‌ماه، اظهار کرد: طی ۹ ماهه امسال،   ۲۷ هزار و ۸۳۶ نفر ساعت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای برای آسیب دیدگان اجتماعی به‌ویژه خانواده‌های آسیب‌دیده از اعتیاد، برگزار شده است.

وی تصریح کرد: در مرکز درمان اجباری معتادین بهبود یافته، هزار و ۷۳۵ نفر ساعت و مرکز درمانی تحت پوشش بهزیستی  مرکز ماده ۱۵ ترک اعتیاد، ۱۳ هزار و ۶۶۱ نفر ساعت آموزش ارائه شده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان خاطرنشان کرد: ۹۸ هزار و ۳۵۴ نفر ساعت آموزش در پادگان‌ها و ۷۰ هزار و ۲۵۱ نفر ساعت در محیط‌های واقعی برای سربازان وظیفه ارائه شده است.

آذرخش اضافه کرد: آموزش‌های ارائه‌شده در سکونتگاه‌های غیررسمی استان، ۶۹ هزار و ۷۸ نفر ساعت، کارگاه‌های ثابت شهری فنی و حرفه‌ای، یک‌میلیون و ۱۵۳ هزار و ۴۰۵ نفر ساعت و کارگاه‌های روستایی ۲۱۶ هزار و ۸۹۰ نفر ساعت بوده است.

وی بیان کرد: ۷۵۲۰ نفر ساعت در کارگاه‌های عشایری، ۲۸۶ هزار و ۴۷۳ نفر ساعت در کارگاه مهارت‌آموزی محیط واقعی کار و ۱۴ هزار و ۸۷۴ نفر ساعت در مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه‌های استان خدمات آموزشی را دریافت کرده‌اند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان ادامه داد: در حال حاضر، ۱۶ مرکز ثابت و ۳۰۰ آموزشگاه فعال فنی و حرفه‌ای در استان وجود دارد و ۲۹۳ حرفه این مراکز به‌صورت مجازی و تلفیقی آموزش داده می‌شود.

انتهای پیام#‌اخبار
منبع: خبرگزاری ایسنا


تبلیغات

مطالب مرتبط

مشهد- دبیر یازدهمین دوره جشنواره شعر رضوی به زبان عربی گفت: خوشبختانه این جشنواره مورد توجه شاعران قرار گرفته و هر ساله و به صورت مستمر شرکت کنندگانی از خارج ایران داریم.

18 ساعت پیش

رئیس جمهوری ونزوئلا حمله به خط لوله گازی کمپانی نفت و گاز دولتی "پترولئوس دو ونزوئلا" را که باعث آتش سوزی گسترده در تاسیسات آن در ایالت آنسوآتگی در شمال شرق این کشور شد، محکوم کرد.

18 ساعت پیش

مدیرکل گمرک ایلام گفت: در سال جاری ۷۹۲ هزار تن کالا از مرز مهران به عراق صادر شده است.

18 ساعت پیش

یک رسانه عرب زبان نوشت که اگر رئیس جمهوری پیشین آمریکا در پرونده‌های قضایی مطرح شده علیه او محکوم نشود، ممکن است که بار دیگر به کاخ سفید بازگردد اما با این وجود؛ حکام عرب به شدت از پیروی از دیکته‌های او حتی در آخرین لحظات حضورش در کاخ سفید پشیمان هستند.

19 ساعت پیش

رییس مرکز مدیریت سوانح و فوریت های پزشکی رفسنجان گفت: در پی دو حادثه رانندگی در محورهای رفسنجان متاسفانه دو نفر جان خود را از دست دادند و سه نفر مجروح شدند.

19 ساعت پیش

رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان با اعلام خطر و هشدار نسبت به بروز موج چهارم کرونا در مناطق جنوب استان فارس گفت: افزایش میزان مراجعه کنندگان افراد مشکوک کرونایی طی روزهای گذشته امکان دارد وضعیت این مناطق را برای روزهای آینده دچار چالش جدی کند.

19 ساعت پیش

مت رایان سنگربان استرالیایی برایتون با قراردادی تا پایان فصل به آرسنال ملحق شد.

19 ساعت پیش

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان اعلام کرد: در سال جاری مورد قطعی مبنی بر ابتلای حیات وحش و پرندگان مهاجر حاضر در زیستگاه های آبی استان به بیماری های آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان و کرونا دیده نشده است.

19 ساعت پیش

علیرضا سلیمی خراشاد از انجام حدود 55 هزار تست مولکولی تشخیص کرونا در مجموع آزمایشگاه های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از افراد مشکوک به این بیماری خبر داد.

19 ساعت پیش

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در حکمی حجت‌الاسلام والم

19 ساعت پیش

عبدالحسین سجادی گفت: از ابتدای امسال 103 زندانی جرائم غیرعمد از زندان های سیستان و بلوچستان زندان آزاد شدند.

19 ساعت پیش

مهدی ترابی در آستانه بازگشت به تیم فوتبال پرسپولیس قرار گرفته اما در این راه موانعی هم وجود دارد.

19 ساعت پیش

رئیسی گفت: امسال ٢٢ بهمن به شکلی برگزار می‌شود که افراد تجمع نداشته باشند و این مراسم با موتوری یا خودروهای شخصی است.

20 ساعت پیش

کاپیتان سابق پرسپولیس در پایان بازی با استقلال پیراهن این تیم را درخواست کرد.

20 ساعت پیش

متخصص بیهوشی و مراقبت های ویژه، در مورد وضعیت بیماری مهرداد میناوند، توضیحاتی ارائه داد.

20 ساعت پیش