آماده باش هلال احمر ایلام در پی صدور هشدار نارنجی هواشناسی all tv logo

سرپرست هلال احمر ایلام خبر داد
آماده باش هلال احمر ایلام در پی صدور هشدار نارنجی هواشناسی
ایلامایلام

حمزه محمدی مقدم سرپرست هلال احمر ایلام گفت: با توجه به هشدار هواشناسی سطح نارنجی در استان مانور صفر لحظه‌ای به منظور ارزیابی و بالا بردن سطح آمادگی و پاسخگویی سریع و به موقع به حوادث و سوانح احتمالی به صورت آنلاین در بستر فضای مجازی در جمعیت هلال احمر استان ایلام برگزار شد.

وی مطرح کرد: در این مانور روسای شعب سراسر استان به منظور هماهنگی و افزایش همکاری در مواجهه با بحران‌ها و سوانح در محل شعب جمعیت شهرستان‌ها حضور یافتند و از لحاظ زمان حضور تیم‌های عملیاتی با تجهیزات لازم در این مانور مورد ارزیابی قرار گرفتند.

وی افزود: این مانور بدون اعلام قبلی و به صورت اعلام لحظه صفر از طریق مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر استان برگزار شد.

باشگاه خبرنگاران جوانایلامایلام#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیر امور آبفای شهرستان کرمان، گفت: امسال بارندگی‌های خوبی در کرمان نداشتیم و حفر 20 حلقه چاه برای جبران ناترازی در برنامه است که وارد مدار خواهد شد.

8 دقیقه پیش

هفته گذشته سه مرحله بارش شهرستان‌های منطقه بلوچستان در جنوب استان سیستان و بلوچستان را فرا گرفت که حجم زیاد این بارندگی‌ها موجب جاری‌شدن سیلاب شد و حالا هنوز سیلاب قبلی فروکش نکرده که هواشناسی اعلام کرده موج جدید بارش در راه است.

8 دقیقه پیش

طرح زوج و فرد در هسته مرکزی کلانشهر کرج از امروز 15 تا 28 اسفند سال جاری از ساعت 16 تا 21 اجرایی می‌شود.

7 دقیقه پیش

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: با وجود نبود امکان رفع حوادث طی 48 ساعت ابتدایی وقوع سیل، تاکنون شبکه آب 200 روستا وارد مدار بهره‌برداری شده است.

7 دقیقه پیش

وزیر فرهنگ گفت: چند مطالبه روی زمین مانده در حوزه قرآنی داریم و یکی از مطالبات تربیت ده میلیون حافظ قرآن کریم است که توسط رهبر انقلاب تاکید شده است.

یک ربع پیش

رئیس گروه احیا و تعادل بخشی آب‌های زیرزمینی شرکت آب منطقه‌ای اصفهان از اصلاح و تعدیل بیش از 3130 پروانه بهره‌برداری چاه‌های مجاز کشاورزی در سال جاری خبر داد.

8 دقیقه پیش

رئیس سازمان اورژانس استان تهران با اشاره به مصدوم شدن 15 نفر در حوادث مرتبط با چهارشنبه‌سوری در استان تهران از ابتدای اسفندماه گفت: یک نفر از مصدومان جان خود را از دست داده است.

7 دقیقه پیش

بوکسور وزن ۸۰ کیلوگرم ایران، در گام نخست مسابقات جهانی انتخابی المپیک، حریف هندی را ناک‌اوت کرد.

یک ربع پیش

رییس اداره امور عشایر استان قزوین گفت: ۵۰۰ خانوار عشایر استان در نیمه دوم امسال از خدمات رایگان پزشکی و بهداشتی برخوردار شدند.

یک ربع پیش

بیشتر...