اکونا پرس |
۱ هفته پیش

اهداف قیام بزرگمرد تاریخ اسلام، حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در برنامه نوافذ شبکه العالم رسیدگی

عاشورای حسینی

اهداف قیام بزرگمرد تاریخ اسلام، حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در برنامه «نوافذ» شبکه العالم بررسی می شود.

عاشورای حسینی
به گزارشاکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزیرسانهملی، با فرارسیدن عاشورای حسینی این برنامه از «نوافذ» با دعوت از وسام ابوناصر، رئیس مرکز مریم  گفت وگوی بین ادیان (مسیحی)،دکتر صالح العلوی، استاد تاریخ اسلامی دانشگاه از بغداد و شیخ حسین غبریس، مسئولروابط عمومیتجمع علماء مسلمین بیروت، ضمن پرداختن به فضائل و صفات اخلاقی حضرتامام حسینعلیه السلام به تشریح واقعه بزرگعاشوراو اهداف جاودانه آن خواهد پرداخت. 

مقاومت در برابر بی عدالتی، عزت طلبی، عدم پذیرش ذلت وجنگبرای رهایی از ظلم و همدردی با مظلومان از درس های بزرگ قیام عاشوراست که کارشناسان به تفسیر آن خواهند پرداخت. 

«نوافذ» تهیه شده در دفتر شبکه العالم در بیروت با اجرای حنان ضیا، امشب 15مرداد، ساعت 22:30 دقیقه به وقت تهران از آنتن شبکه العالم پخش می شود.

 

همزمان با آغاز ماه محرم الحرام پرچم عزای حسین(ع) در تمامی ساختمان‌های بیمه ملت برافراشته شد و کارکنان شرکت هر روز صبح…

مجموعه تلویزیونی «طفلان مسلم» با تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی یاسینی از شبکه الکوثر پخش می شود.#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

روزنامه معاریو اعتراف کرد براساس ارزیابی کمیته مالی کنست، مشخص شد جبهه داخلی اسرائیل حدود ۳۰۰ میلیون شیکل (بیش از ۹۲ میلیون دلار) در جنگ ۳ روزه زیان دیده است.

6 ساعت پیش

دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا همزمان با طرح اتهامات علیه خودش هشدار داد که اگر وضعیت آرام نشود، اتفاقات وحشتناکی در آمریکا رخ خواهد داد.

5 ساعت پیش

وزیر خارجه دولت موقت طالبان با بیان اینکه طالبان با 16 کشور روابط رسمی دارد، گفت: «به دنبال روابط حسنه با واشنگتن هستیم و از آمریکا می‌خواهیم که ذخایر ارزی بانک مرکزی افغانستان را آزاد کرده و حقوق مردم افغانستان را به رسمیت بشناسد.»

6 ساعت پیش

صادق ستاری فرد درباره رتبه بندی معلمان گفت: پیش بینی می شود مدت زمان بررسی رتبه بندی تا اعمال حکم یک ماه تا یک ماه و نیم زمان نیاز داشته باشد.

5 ساعت پیش

نور نیوز نوشت: در جلسه فوق‌العاده بعد از ظهر امروز دوشنبه‌ شورای عالی امنیت ملی که به ریاست رئیس‌جمهور تشکیل شد، گزارش مبسوطی از سوی علی باقری مذاکره‌کننده ارشد کشورمان در خصوص گفتگوهای مرتبط با رفع تحریم‌ها به اعضاء شورا ارائه شد.

5 ساعت پیش

ایسنا نوشت : جلسه مسئولین عالی قضایی به ریاست معاون اول قوه قضاییه با حضور وزیر اطلاعات و معاونین در وزارت اطلاعات تشکیل شد.

6 ساعت پیش

رییس قوه قضاییه گفت: در اجرای احکام از هجمه‌های حقوق بشری واهمه نداریم اما توجه به رافت‌ اسلامی و سرنوشت یک زندانی دغدغه من است.

5 ساعت پیش

با صدور حکمی از سوی مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی، حسین طارمی به عنوان مدیرکل دفتر هیئت مدیره و مدیرعامل، روابط عمومی و امور بین الملل این شرکت منصوب شد.

6 ساعت پیش

به گقته معاون عتبات عالیات سازمان حج و زیارت ثبت نام قطعی در سامانه سماح آغاز شده است.

6 ساعت پیش

بیشتر...