شما نیوز |
4 روز پیش

رسانه های جدار مرزی کشور، حمایت ویژه می شوند

رسانه‌های جدار مرزی کشور، حمایت ویژه می‌شوند
آنچه دیگران می خوانند:
  • خوشگذرانی رضا رویگری در استخر لاکچری | رضا رویگری یک شبه ثروتمند شد

  • خالکوبی جنجالی داور عصرجدید او را رسوا کرد | داور عصرجدید حاشیه ساز شد

  • مراسم عروسی خواهر احسان علیخانی | بازیگران مشهور در مراسم عروسی خواهر احسان علیخانی | لباس شیک احسان علیخانی

  • اسیدپاشی روی صورت طناز طباطبایی غوغا کرد | طناز طباطبایی سکته کرد

  • مراسم عروسی خواهر احسان علیخانی | بازیگران مشهور در مراسم عروسی خواهر احسان علیخانی | لباس شیک احسان علیخانی

    مراسم عروسی خواهر احسان علیخانی | بازیگران مشهور در مراسم عروسی خواهر احسان علیخانی | لباس شیک احسان علیخانی

فرشاد مهدی‌پور در نشست صمیمانه با مدیران رسانه‌های مکتوب، پایگاه‌های خبری و اعضای هیئت‌مدیره خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان شمالی که به‌منظور طرح و بررسی مشکلات و موانع پیش روی رسانه‌ها در محل اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی برگزار شد، ضمن اشاره به سیاست‌های حمایتی از رسانه‌ها گفت: با برگزاری جشنواره‌های منطقه‌ای و استانی می‌توان موجبات حرکت، رشد و شکوفایی رسانه‌های این استان را بیش از پیش فراهم کرد.

وی در خصوص فعالیت رسانه‌های بدون مجوز اظهار کرد: این آسیب تنها به خراسان شمالی ختم نمی‌شود، بلکه در سراسر کشور وجود دارد و به موقعیت رسانه‌های مجوزدار ضربه می‌زند.

وی در همین رابطه افزود: این مطالبه باید از طریق خود رسانه‌های مجوزدار صورت بگیرد تا با استفاده از ابزار قانونی موجود با رسانه‌هایی که فاقد مجوز هستند برخورد لازم صورت گیرد.

مهدی‌پور همچنین با تاکید بر امنیت شغلی خبرنگاران، این موضوع را به‌عنوان یک مطالبه از مدیران رسانه‌های استان عنوان و اظهار کرد: مدیران رسانه‌ها باید ضمن تامین مالی، همکاران رسانه‌ای خود را بیمه کنند و در این صورت است که از مزایای یارانه‌ای برخوردار خواهد شد.

وی همچنین بر لزوم حمایت‌های کمی و کیفی از فعالیت‌های رسانه‌ای تاکید کرد و گفت: چنانچه امنیت شغلی خبرنگاران حفظ نشود، صندوق هنر برای این موضوع فعال شده تا خبرنگاران حمایت‌های لازم را از این صندوق دریافت کنند.

مهدی‌پور ضمن اعلام آمادگی این معاونت در حمایت ویژه از رسانه‌های جدار مرزی کشور گفت: همه رسانه‌های استان‌های جدار مرزی، به‌خصوص رسانه‌هایی که در موضوع جنگ نرم فعالانه حرکت می‌کنند، حمایت ویژه خواهند شد.

معاون مطبوعاتی به موضوع آموزش عمومی و حرفه‌ای خبرنگاران و لزوم ارتقای سواد رسانه‌ای در استان‌ها اشاره و اظهار کرد: آموزش مستمر عمومی و تخصصی خبرنگاران از جمله وظایف و اولویت‌های مدنظر است و قطعا از دوره‌های آموزشی استانی حمایت‌های لازم صورت می‌گیرد.

وی همچنین فعالیت پایگاه‌های خبری دارای مجوز در استان خراسان شمالی را بیش از میانگین کشوری عنوان کرد و با بیان اینکه وجود پایگاه‌های خبری پرشمار، یک مزیت مهم برای این استان است، گفت: پایگاه‌های خبری نیز همانند رسانه‌های مکتوب مشمول یارانه آگهی‌های دولتی می‌شوند.#‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معاون اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به پیش‌بینی ورود 200 هزار زائر پاکستانی اربعین حسینی از مرز "ریمدان" به کشور، 70 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه زیرساخت‌های پایانه به استان ابلاغ شده است.

3 ساعت پیش

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری 2 نوجوان 9 و 11 ساله جیب‌بر در متروی تهران حین سرقت خبر داد و گفت: از متهمان یک دستگاه تلفن همراه سرقتی کشف شد.

3 ساعت پیش

جایزه بین‌المللی پژوهشگر جوان به دکتر روح الله فتحی از پژوهشگران پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی اختصاص یافت؛ این جایزه به‌صورت سالانه توسط انجمن جهانی کرایوبیولوژی به پژوهشگران زیر 45 سال فعال در حوزه زیست انجماد یا کرایوبیولوژی تعلق می‌گیرد.

3 ساعت پیش

سجاد شهباززاده مهاجم تیم فوتبال استقلال از بازگشت به این تیم ابراز خوشحالی کرد.

4 ساعت پیش

رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی گفت: بهره‌‌برداری از پارک‌‌های ملی "سالوک و ساریگل" نیازمند تخصیص اعتبارات ملی است.

3 ساعت پیش

جلسه بررسی ساختمان‌های ناایمن سطح منطقه 5 با حضور شهردار منطقه، امیرزاده جانشین دادستانی ناحیه 5 تهران و سایر اعضای تخصصی کمیته برگزار شد و در این جلسه بر برخورد قاطع با مالکان ساختمان‌های ناایمن تأکید شد.

3 ساعت پیش

به جهت جلوگیری از قاچاق و فروش آرد، طرح نصب دستگاه کارتخوان و فروش هوشمند نان در انواع نانوایی‌های کشور در ۲۶ استان اجرایی شده است.

4 ساعت پیش

باشگاه استقلال مذاکرات مثبتی را با مدافع فصل گذشته تیم فوتبال هوادار انجام داده است.

3 ساعت پیش

انتخابات هیئت رئیسه جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت برگزارشد.

4 ساعت پیش

بیشتر...