ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

اعتراف ستاره قطری در مورد شکست به الهلال ورزش سه

کد خبر : 1873173 |10 اسفند 1401 ساعت 08:30 |24.9K بازدید |3دیدگاه

این رسوایی بزرگ و یک باخت خطرناک بود؛

اعتراف ستاره قطری در مورد شکست به الهلال

عادل خمیس، بازیکن سابق تیم ملی قطر و باشگاه الغرافه می‌گوید شکست سنگین الدحیل در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا یک رسوایی بزرگ و خطرناک است.

اعتراف ستاره قطری در مورد شکست به الهلال

به گزارش ورزش سه، شکست هفت بر صفرالدحیلبرابر الهلال در مرحله نیمه نهاییلیگ قهرمانان آسیاانتقاد شدید پیشکسوتان و هواداران فوتبال در قطر را به دنبال داشت و عادل خمیس، ملی‌پوش سابق قطر نیز در این باره گفت: از آنجایی که تیم ما قهرمان آخرین دوره مسابقات قهرمانی آسیا است، باید دوباره راه صعود به سکوهای آسیایی را پیدا کنیم.

خمیس در خصوص دلایل باخت سنگین الدحیل برابر الهلال عربستان، توضیح داد: الدحیل با بازیکنان موجود باید عملکرد بهتری ارائه می‌داد، اما عملکرد این تیم تیم شوکه کننده بود. ما فوتبالی از الدحیل ندیدیم. این تیم در مسابقه غایب بود و در ورزشگاه حاضر نشد. بازی کاملا یک طرفه بود و در نهایت هم منجر به این نتیجه سنگین شد.

وی ادامه داد: السد و الدحیل تنها تیم‌هایی هستند که در فصول گذشته برای قهرمانی در لیگ با هم رقابت کرده‌اند و این موضوع روی باشگاه‌های ما در زمان حضور در مسابقات خارجی تاثیر منفی گذاشته است. باید اعتراف کنیم که لیگ ما ضعیف است و رقابت ندارد.

او در پایان گفت: سیستم فوتبال قطر باید اصلاح شود و هواداران باید به سکوها برگردند. برای بازگرداندن حیثیت فوتبال قطر باید راهکارهای عملی اندیشید.

الدحیلالدحیل
لیگ قهرمانان آسیالیگ قهرمانان آسیا
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

الدحیلالدحیل

مشاهده برنامه و نتایج الدحیل، بازی بعدی الدحیل و ویدئو خلاصه بازی های الدحیل#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...