خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

رکوردشکنی سامیار عبدلی در شنا 100 متر آزاد اخبار والیبال بسکتبال هندبال اخبار ورزشی تسنیم Tasnim


رکوردشکنی سامیار عبدلی در شنا 100 متر آزاد

در جریان مسابقات شنای قهرمانی آلمان سامیار عبدلی شناگر ایرانی ساکن آلمان موفق به جابه‌جایی رکورد ماده ۱۰۰ متر آزاد مسافت بلند شد.

- اخبار ورزشی -

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از سایت فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، سامیار عبدلی شناگر ایرانی که در آلمان زندگی می‌کند، موفق شد در رقابت‌های قهرمانی شنا این کشور رکورد ملی 100 متر آزاد مسافت بلند کشورمان را جابه‌جا کند.

عبدلی 100 متر را در مدت زمان 50.70 ثانیه شنا کرد و رکورد این ماده را به نام خود به ثبت رساند. پیش از این سینا غلامپور برای نخستین بار 100 متر آزاد را کمتر 51 ثانیه شنا کرده و زمان 50.84 ثانیه به را به ثبت رسانده بود. وی در این رقابت‌ها دو بار رکورد 100 متر کرال سینه را بهبود بخشید.

وعده رضوانی برای حضور واترپلو در فینال بازی‌های آسیایی 2022

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

باوجود اینکه وزارت نیرو گفته بود مشکل آب شهرکرد تا دو روز دیگر حل می‌شود اما حجم گل و لای چشمه کوهرنگ تقریبا دو برابر شده و فعلا قابل تصفیه نیست. حالا وزارت نیرو در تلاش است تا آب چاه‌ها را به خطوط لوله آب شهرکرد وصل کند تا مشکل مردم حل شود.

1 ساعت پیش

شاکری گفت: تا پایان سال ۶۰۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن وارد بازار می‌شود که به بازار مسکن شوک بزرگی وارد می‌کند و رونق می‌بخشد.

2 ساعت پیش

امشب جمع‌بندی و پاسخ ایران به پیشنویس توافق هسته‌ای که توسط جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پیشنهاد شده بود اعلام می‎شود.

2 ساعت پیش

صادق ستاری فرد درباره رتبه بندی معلمان گفت: پیش بینی می شود مدت زمان بررسی رتبه بندی تا اعمال حکم یک ماه تا یک ماه و نیم زمان نیاز داشته باشد.

1 ساعت پیش

به گقته معاون عتبات عالیات سازمان حج و زیارت ثبت نام قطعی در سامانه سماح آغاز شده است.

2 ساعت پیش

رییس قوه قضاییه گفت: در اجرای احکام از هجمه‌های حقوق بشری واهمه نداریم اما توجه به رافت‌ اسلامی و سرنوشت یک زندانی دغدغه من است.

1 ساعت پیش

جذب بازیکن در روزهایی که استقلال هنوز سرمربی خود را انتخاب نکرده بود، چالش بزرگی را برای «ریکاردو ساپینتو» به وجود آورده و مرد پرتغالی برای خالی کردن فهرست تیمش و گنجاندن بازیکنان جدید، باید تصمیم سختی بگیرد.

1 ساعت پیش

رسانه‌های دولتی از پایان دور اول سفرهای استانی آقای رئیسی در سال اول ریاست‌جمهوری خبر داده‌اند و وعده جدید این است که این اتفاق از سر گرفته می‌شود.

1 ساعت پیش

با صدور حکمی از سوی مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی، حسین طارمی به عنوان مدیرکل دفتر هیئت مدیره و مدیرعامل، روابط عمومی و امور بین الملل این شرکت منصوب شد.

2 ساعت پیش

بیشتر...