راهبرد معاصر |
۲ هفته پیش

لزوم پرداخت مالیات بر ارزش افزوده توسط فروشندگان راهبرد معاصر

سخنگوی سازمان امور مالیاتی گفت: زمانی که مالیات بر ارزش افزوده پرداخت می‌شود، سازمان امور مالیاتی باید بداند کدام فروشنده چه میزان کالا به مصرف‌کننده فروخته تا به ازای آن مالیات اخذ کند.

به گزارش راهبرد معاصر؛مهدی موحدی بکنظر در یک گفت‌وگوی تلویزیونی اظهار داشت: مردم به عنوان مصرف‌کننده نهایی باید مالیات را پرداخت کنند که البته پرداخت هم می‌کنند و در این شکی نیست، اما واقعیت اینکه مردم و مصرف‌کننده نهایی پول را به فروشندگانی مثل رستوران و یا طلافروش پرداخت می‌کنند.

وی افزود: زمانی که مالیات بر ارزش افزوده پرداخت می‌شود سازمان امور مالیاتی باید بداند کدام فروشنده چه میزان کالا به مصرف‌کننده نهایی فروخته تا به ازای آن مالیات بر ارزش افزوده را که مصرف‌کننده نهایی و خریدار در اختیار فروشنده قرار می‌دهد، اخذ کند.


سخنگوی سازمان امور مالیاتی تصریح کرد: اکنون به واسطه عدم وجود شفافیت عده‌ای مالیات ارزش افزوده را از مردم می‌گیرند و در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار نمی‌دهند./ایلنا#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در این ویدئو نحوه ساخت سفره هفت سین به شکل فرشته را خواهیم دید.

13 دقیقه پیش

وقوع یک مورد حادثه آتش‌سوزی ساختمان در ساعت ۱۱:۱۰ ظهر امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان چهار ایستگاه را به همراه نردبام هیدرولیکی و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه واقع در تهرانپارس خیابان رشید تقاطع خیابان ۱۶۰ اعزام کرد.

5 دقیقه پیش

احمد علم الهدی، نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی، نفر سوم انتخابات شد .

یک ربع پیش

«محمد مصطفی» که انتظار می‌رود نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین شود، یکی از چهره‌های پیشرو اقتصادی فلسطین و متحد محمود عباس است.

نیم ساعت پیش

دستیار وزیر امور خارجه ایران گفت: همجواری ایران با افغانستان یک فرصت طلایی برای کشور ایران به شمار می رود.

نیم ساعت پیش

رئیس‌جمهور آمریکا در دیدار با نخست‌وزیر ایتالیا گفت: در روز‌های آینده، ما به دوستان خود در اردن و دیگران در تأمین مواد غذایی و ارسال کمک هوایی به اوکراین می‌پیوندیم و به‌دنبال بازکردن راه‌های دیگر به اوکراین از جمله امکان ایجاد یک کریدور دریایی برای ارسال مقادیر زیاد کمک‌های بشردوستانه هستیم.

6 دقیقه پیش

در این بازی که 5 هزار نفر از کارکنان شرکت در آن شرکت کردند، بسته‌های بزرگی از پول نقد روی میزها قرار گرفتند، و کارکنان آنها را جمع کردند. آنها می‌توانستند در صورت شمارش درست پول ها را به خانه ببرند.

نیم ساعت پیش

کاله آمل و آورتای ساری در هفته بیستم لیگ برتر بسکتبال، فردا به مصاف حریفان می‌روند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...