ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

تاریخ سازی سردار، تیر دروازه لجبازی نمی کند ورزش سه

کد خبر : 1856018 |07 آذر 1401 ساعت 10:21 |21.5K بازدید |7دیدگاه

تاریخ‌سازی سردار، تیر دروازه لجبازی نمی‌کند

یکی از بازیکنانی که هم در بازی با انگلیس شایسته گلزنی بوده و هم در بازی با ولز سردار آزمون بود.

تاریخ‌سازی سردار، تیر دروازه لجبازی نمی‌کند

به گزارش "ورزش سه"، این بازیکن که در آستانه جام جهانی از بند مصدومیت رهایی پیدا کرد در هر دو بازی ضربات خوبی به سمت چارچوب زد اما از بخت بد همه ضرباتش به تیر دروازه خورد.

روز گذشته سردار آزمون در تمرین تیم ملی با استوک کار کرد و این نشان می دهد مصدومیتش در بازی با ولز که منجر به تعویضش شد، خیلی حاد نبوده و از آنجایی که به تازگی از بند مصدومیت رهایی شده احتیاط کرد تا اتفاق بدی برای او رخ ندهد. از سیمای خندان سردار آزمون پیداست که در بهترین شرایط روحی و روانی به سر می برد و آماده تاریخ‌سازی در برابر آمریکاست و بعید است این بار تیر دروازه به لجبازی خود با سردار آزمون ادامه دهد.

مهاجم چارچوب شناس ایران بازی های مهمتری را تجربه و دروازه تیم های بزرگ تری را باز کرده و به طور حتم در این دیدار می تواند یکی از برگ های برنده تیم ملی فوتبال ایران باشد. این نسل و این تیم ملی شایسته رقم زدن بهترین اتفاق تاریخ فوتبال ایران است. یعنی صعود به دور دوم جام جهانی. اتفاقی که شاید بزرگی آن الان برای خیلی از بازیکنان تیم ملی و حتی تماشاگران قابل درک نباشد اما بعد از رخداد همه را متوجه خواهد کرد، صعود تیم ملی فوتبال ایران به دور دوم جام جهانی یک اتفاق بزرگ و قابل تحسین است و برای همیشه در تاریخ ثبت خواهد شد.

مهاجم سال های اخیر فوتبال ایران و همه هم‌تیمی‌هایش شایسته تاریخ‌سازی هستند. باور این اتفاق و تلاش برای تحقق آن که به نظر می رسد ویژگی سردار آزمون و همه بازیکنان تیم ملی است، موجب می شود، بدشانسی هم از تیم ملی دور شود و این بار دیگر تیر دروازه با سردار آزمون و تیم ملی لج نکند.

تیم ملی ایران
سردار آزمون
جام جهانی 2022 قطر
جام جهانی
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی ایرانتیم ملی ایران

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی ایران، بازی بعدی تیم ملی ایران و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی ایران#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...