تیتر برتر |
2 ماه پیش

برنامه بازی های والیبال ایران در المپیک توکیو 2021 سایت تیتربرتر TitreBartar com

برنامه بازی های والیبال ایران در المپیک توکیو 2021

به گزارشتیتربرتر؛تیم ملی والیبال ایرانبرای تحقق یکی از انتظارات مردم راه سخت خود در سی و دومین دورهبازیهای المپیکرا با دیدار با قهرمان جهان آغاز خواهد کرد.

ساعت بازی های والیبال ایران در المپیک توکیو 2021

برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در مرحله گروهی:

  • شنبه ۲ مرداد - ایران و لهستان - ساعت ۱۵:۱۰
  • دوشنبه ۴ مرداد - ایران و ونزوئلا - ساعت ۴:۳۰ صبح
  • چهارشنبه ۶ مرداد - ایران و کانادا - ز ساعت ۴:۳۰ صبح
  • جمعه ۸ مرداد - ایران و ایتالیا - ساعت ۱۵:۱۰
  • یکشنبه ۱۰ مرداد - ایران و ژاپن - ساعت ۱۵:۱۰

مرحله یک چهارم نهایی نیز سه شنبه ۱۲ مرداد و مرحله رده بندی و فینال ۱۶ مرداد برگزار می‌شود.

تیم ملی والیبال ایران از روز شنبه دوم مرداد ماه بازی‌های خود درالمپیک توکیورا آغاز خواهد کرد. ملی پوشان در گروه دوم رقابت‌ها با تیم‌های لهستان، ونزوئلا، کانادا، ایتالیا و ژاپن همگروه هستند.

جنگجویان با انگیزه و با تجربه ولادیمیر الکنو در المپیک برای تحقق آرمانی بزرگ گام در میدان مسابقات گذاشته‌اند و برای تحقق خواسته و شادی مردم از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهند کرد.

تیم ملی با هدف قرارگیری در جمع چهار تیم برتر مسابقات شرکت کرده است، هدفی سخت ولی شدنی، ملی پوشان ایران اگر روزشان باشد توانایی انجام هرکاری را دارند و قطعاً تمام توان خود را به کار خواهند گرفت تا جبران کم کاری در بخش مدیریت فدراسیون را انجام دهند.

شاگردانولادیمیر الکنودر گام نخست بازی‌ها روز شنبه مقابل قهرمان جهان صف آرایی کنند. لهستان حریف قدرتمند ایران در مرحله گروهی است و پس از قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۸ یکی از بخت‌های قهرمانی درالمپیک توکیونیز به شمار می‌رود.

ونزوئلا دومین حریف ملی پوشان است که به زعم کارشناسان آسان‌ترین حریف ایران خواهد بود اما نباید دست کم گرفته شوند. کانادا دیگر حریف ایران است که در آخرین بازی رو در رو در لیگ ملت‌ها مقابل شاگردان الکنو شکست خورد.

ایتالیا، نایب قهرمان المپیک ۲۰۱۶ چهارمین رقیب است، رقیبی که با زایتسف آماده گام در المپیک گذاشته است. ژاپنِ میزبان نیز آخرین حریف ایران در مرحله گروهی است که در چند سال اخیر برنامه ریزی خوبی انجام داده است و با توجه به شکست ایران در لیگ ملت‌ها با روحیه بهتری برابر ملی پوشان قرار خواهد گرفت.

ترکیب تیم والیبال ایران در المپیک توکیو 2021

تیم ملی والیبال ایران که دومین تجربه خود را در  بزرگترین تورنمنت ورزشی جهان تجربه می کند در گروه نخست این رقابت‌ها باید به مصاف تیم‌های لهستان، ژاپن، ایتالیا، کانادا و ونزوئلا برود.

برای حضور در بازی‌های المپیک توکیو «ولادیمیر آلکنو» لیست نهایی و ۱۲ نفره این تیم را اعلام کرد.

در این لیستسعید معروف (کاپیتان)، جواد کریمی، سیدمحمد موسوی، علی‌اصغر مجرد، مسعود غلامی، امیر غفور، صابر کاظمی، میلاد عبادی‌پور، میثم صالحی، مرتضی شریفی، مهدی مرندی و آرمان صالحی (لیبرو)حضور دارند.

تیم ملی والیبال ایران در جمع نخستین گروه کاروان اعزامی ایران به توکیو قرار دارد و روز ۲۶ تیرماه به ژاپن خواهد رفت.

ایران ۵ بازی سخت در مرحله گروهی دارد و چهار تیم از این مرحله به مرحله حذفی صعود خواهند کرد.

آلکنوی روس در دیدار با آرژانتین از نفراتی همچونسعید معروف، سید محمد موسوی، مسعود غلامی، امیر غفور، میلاد عبادی‌پور میثم صالحی و آرمان صالحیاستفاده کرد. واکنش‌های سرمربی تیم ملی کشورمان در دیدار با آرژانتین نسبت به سایر مسابقات متفاوت بود و به نظر می‌رسد او دلش نمی‌خواست با ترکیب ایده‌آلش بازنده دیدار پایانی در لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ باشد.

از طرف دیگر به نظر می‌رسد در کنار این نفرات حضور چهره‌هایی همچون صابر کاظمی، جواد کریمی، محمدرضا حضرت‌پور و پوریا فیاضی هم تا حدود زیادی در توکیو قطعی باشد. به هر حال باید منتظر ماند و دید که لیست نفرات اعزامی تیم ملی والیبال کشورمان به المپیک چه زمانی اعلام خواهد شد.

آخرین وضعیت تیم ملی والیبال ایران در المپیک توکیو 2021

سرپرستتیم ملی والیبال ایرانگفت: اگر هر آمدن و رفتنی همراه با حواشی باشد دیگر نمی‌توان این تیم ملی را نگه داشت

امیر خوش‌خبر درباره شرایط تیم و بازیکنان والیبال اظهار داشت: کار مقدمات سفر تیم ملی از مدت‌ها پیش آغاز شده است. عوامل کمیته المپیک و فدراسیون در حال تلاش هستند که بتوانند تیم را در بهترین شرایط اعزام کنند. با توجه به حرف و حدیث‌های فراوان و شایعات مختلف، ۱۲ نفر تیم ملی مشخص شد. روز گذشته آلکنو در یک فضای بسیار خوب بعد از تمرین تیم، از کادر فنی تشکر و خداحافظی کرد. تیم ملی با عزمی راسخ و دعای مردم شنبه شب عازم مسابقات المپیک خواهد شد.

وی با اشاره به تغییرات نهایی و مشخص شدن اسامی تیم ملی زودتر از موعد عنوان کرد: این موضوع به خاطر تمریناتی بود که در روز‌های آخر پیش آمد. آلکنو به دلیل خستگی زیاد بازیکنان، تمرینات امروز را تعطیل کرد. ما روز شنبه هم یک تمرین سبک وزنه خواهیم داشت. زمان پرواز هم ساعت ۲۳:۳۰ است و مستقیم وارد دهکده می‌شویم. هنوز وضعیت بازی‌های تدارکاتی مشخص نیست. چرا که باید شرایط تمرینی به گونه‌ای باشد که پشت سر هم انجام شود و زمان برای گرم کردن بچه‌ها و آماده شدن برای بازی دوستانه وجود داشته باشد که بعید می‌دانم چنین شرایطی فراهم شود. کشور‌ها هم هنوز خبری در این خصوص به ما ندادند. حالا باید وارد آن جا شویم که ببینیم برنامه به چه شکل است.

خوش خبر درباره حواشی اخیر افزود: حواشی به وجود آمده در بدترین زمان و شرایط ممکن برای تیم ملی بود و بر روی تمرینات و مسائل روحی و روانی اعضای تیم تاثیر گذاشت. یک مقدار دلسردی و عدم تمرکز به وجود آورد. تلاش شد تا این مشکل برطرف شود. اما آنچه مسلم است این است که این تیم در حال آماده شدن برای المپیک است و در هر لحظه ممکن است هر بازیکنی حذف یا اضافه شود. اگر هر آمدن و رفتنی همراه با حواشی باشد دیگر نمی‌توان این تیم ملی را نگه داشت. هنوز یک هفته‌ای تا شروع بازی‌ها مانده است. همه را به آرامش و انگیزه دادن به تیم ملی دعوت می‌کنم. هر مساله، مشکل و ابهامی در روند تیم و انتخاب بازیکنان وجود دارد بعد از این رقابت‌ها قطعا روشنگری خواهد شد.

سرپرست تیم ملی والیبال خاطر نشان کرد: آلکنو بعد از مسابقات برنمی‌گردد و داورزنی هم با تاخیر به تیم ملی ملحق می‌شود. ما همچینن با توجه به شرایط کرونایی تمامی تست‌ها را ۱۰ روز قبل از پرواز انجام دادیم. یک تست هم روز گذشته انجام شد. یک تست هم به عنوان آخرین تست قبل از اعزام و پرواز انجام خواهیم داد. بقیه فرم‌ها و شیوه نامه‌های بهداشتی برای ورود به ژاپن را هم آماده کردیم که امیدوارم مشکل خاصی پیش نیاید.

سوال: به نظر شماتیم والیبال ایران در المپیک توکیو 2021 مدال می گیرد؟

گردآورنده: شایان صفرزاده#‌ورزش #‌اخبار_ورزشی منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئال مادرید امشب برابر تیمی ناشناخته از مولداوی قرار خواهد گرفت. ۵۰ سال پیش مادریدی ها برابر تیمی معمولی از اتریش مغلوب شده بودند.

2 دقیقه پیش

سرمربی ویارئال معتقد است نباید احترام گذاشتن به تیم مقابل را با ترسیدن اشتباه گرفت. او تاکید کرد که از یونایتد واهمه ای ندارند.

4 دقیقه پیش

بسیاری از رسانه های کره ای معتقد است که سرمربی تیم ملی این کشور نمی تواند از حداکثر توانایی های سون استفاده کند.

1 ساعت پیش

نظری مدیرعامل نفت مسجد سلیمان می‌گوید قصد نداشته پیش از شروع لیگ سه مربی عوض کند ولی مربیان چنین شرایطی را درست کرده‌اند.

1 ساعت پیش

حسن کامرانی فر از ماجرای ورود سازمان بازرسی به رقم قراردادها و احتمال حذف نماینده‌های ایران از آسیا می‌گوید.

1 ساعت پیش

پائولو فوتره، بازیکن سابق اتلتیکو مادرید و تیم ملی پرتغال، به حمایت از کریستیانو رونالدو پرداخت.

1 ساعت پیش

آیاندا پاتوسی از علاقه‌اش به خوزستان و فولاد می‌گوید و اینکه برخورد باشگاه و مردم سبب شده تا او احساس کند در خانه اش حضور دارد.

2 ساعت پیش

سرمربی تیم ملی فوتسال پس از حذف از جام‌جهانی گفت که شرایط تیم ملی فوتسال پیش از این مسابقات خوب نبود.

2 ساعت پیش

فرهاد مجیدی برای هفته دوم از حضور در برنامه فوتبال برتر انصراف داد

2 ساعت پیش

تمرین سه‌شنبه سرخپوشان در حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

2 ساعت پیش

هیات مدیره پرسپولیس تشکیل جلسه داد.

2 ساعت پیش

کارشناس زبده فوتسال کشور معتقد است میانگین سنی بالای بازیکنان دلیل اصلی ناکامی تیم ملی در جام جهانی لیتوانی بوده است.

2 ساعت پیش

مسوول برگزاری مسابقات فوتبال ایران درباره آخرین تصمیم گیری ها درباره شروع مسابقات فصل جدید و حضور هواداران و مسائل دیگر به توضیح پرداخت.

2 ساعت پیش

بازیکن اسبق تراکتور به صورت رسمی به نساجی پیوست و با استقبال هواداران این تیم روبه‌رو شد.

3 ساعت پیش

ممکن است یک شرکت اماراتی مالک بارسلونا شده و تمام مشکلات مالی این تیم را به اتمام برساند.

3 ساعت پیش

بیشتر...