خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

برنامه های دهه کرامت در قشم با تجمع بزرگ دختران فاطمی شروع می شود رضوی

رییس تبلیغات اسلامی قشم:
برنامه های دهه کرامت در قشم با تجمع بزرگ دختران فاطمی  آغاز می شود
به گزارشخبرگزاری رضوی، حجت الاسلام احمد غلامی رییس تبلیغات اسلامی قشم ظهر امروز با اعلام این خبر گفت: جشن‌های دهه کرامت امسال از روز ولادت حضرت معصومه (س) تا میلاد امام رضا(ع) با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در جزیره قشم برگزار می شود.
وی ادامه داد: در نخستین روز از این دهه دختران فاطمی و دختران حاج قاسم در محوطه امامزاده مظفر(ع) تجمع و بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید بیعت می کنند.
رییس تبلیغات اسلامی قشم برگزاری مسابقات کتابخانی، گفتمان دینی در مدارس و راه‌اندازی کاروان شادی با نام (شمیم کرامت) ار از دیگر برنامه های این دهه برشمرد.
حجت الاسلام غلامی خاطرنشان کرد: برنامه های دیگر دهه کرامت نیز همزمان با روزشمار این دهه و هماهنگ با سایر شهرهای کشور اجرا می شود.
اول ذی القعده تا یازدهم این ماه یعنی از 11 تا 21 خردادماه امسال به نام دهه کرامت نامگذاری شده است.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

طبق گزارش شبکه «الجزیره»، وزارت خارجه چین اعلام کرد واشنگتن به عنوان آغازگر بحران هسته‌ای ایران باید اشتباهات خود را اصلاح کند و به نگرانی‌های تهران پاسخ دهد.

2 ساعت پیش

ناتو برای نخستین بار از چین به عنوان یک چالش امنیتی جدی نام برد که منافع، امنیت و ارزش‌های این پیمان را به چالش می‌کشد.

2 ساعت پیش

در تماس تلفنی شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، معاون نخست وزیر و وزیر خارجه قطر با وزیر امور خارجه کشورمان آخرین وضعیت گفت‌وگوهای اخیر در دوحه برای لغو تحریم‌ها بررسی شد.

2 ساعت پیش

وزیر کشور از وضعیت ساخت و ساز فرودگاه مسجدسلیمان بازدید کرد.

2 ساعت پیش

رئیس سازمان صمت استان فارس آخرین وضعیت کارخانه‌های آلاینده از شیراز را تشریح و هدفگذاری امسال را احیای 220 واحد راکد اعلام کرد.

2 ساعت پیش

وزیر امور خارجه قطر در تماس تلفنی با وزیر امور خارجه کشورمان، مذاکرات اخیر را مثبت ارزیابی کرد.

2 ساعت پیش

مدیرکل شیلات خوزستان از اجرایی شدن اولین طرح پایلوت پرورش ماهی در قفس در خوزستان در سال جاری خبرداد.

2 ساعت پیش

عطا بهرامی، تحلیلگر مسائل اقتصادی با بیان اینکه رشد اقتصادی مؤلفه و شاخص بسیار مهمی در قدرت اقتصادی کشورها به شمار می‌رود، گفت: اصلی‌ترین راهکار دستیابی به رشد اقتصادی غیر تورمی از مسیر اصلاح قوانین نظام بانکی می‌گذرد. پذیرش خطرپذیری پولی از سوی بانک‌ها و تحمیل نکردن آن به بانک مرکزی می‌تواند راه توسعه و رشد اقتصادی غیر تورمی را هموار کند.

2 ساعت پیش

براساس اعلام وزارت راه و شهرسازی، در شهر‌هایی که ظرفیت تکمیل نشده دارند ثبت‌نام متقاضیان نهضت ملی مسکن در دستور کار قرار خواهد گرفت.

2 ساعت پیش

بیشتر...