بازار نیوز |
4 روز پیش

معامله مسکن با دلار تتر تخلف است فیلم

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی پیرامون معامله مسکن با ابزار مالی همچون دلار، رمز ارز و سکه گفت: تاکنون گزارشی درباره این موضوع به ما ارسال نشده؛ در صورت ارسال گزارش و بررسی دقیق آن‌ها برخورد‌های لازم با متخلفان صورت خواهد گرفت.

گروه راه و مسکن بازارنیوز-سعید ترکاشوند؛ «ابوالفضل نوروزی» مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی در گفتگو با بازارنیوز پیرامون برخی اخبار منتشر شده مبنی بر معامله مسکن با استفاده از مواردی همچون رمز ارز، دلار و سکه اظهار کرد: تاکنون گزارش‌هایی پیرامون این موضوع به ما واصل شده، اما در مجموع نمی‌توان آن‌ها به صورت جدی و رسمی تایید کرد؛ امکان وقوع چنین مواردی وجود دارد که می‌توان از طریق مسیر‌های قانونی و یا نهاد‌های مرتبط با این موضوع مانند شورایعالی فضای مجازی و همچنین سایر نهاد‌های دیگر با آن‌ها برخورد کرد.


مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی درباره جرم بودن این موضوع گفت: معاملات مسکن باید از طریق مسیر‌های قانونی که از قبل مشخص شده انجام شود. در حال حاضر به دلیل تازگی این گونه موارد، اطلاع دقیقی از ممنوع بودن و همینطور جرم انگاری این اقدام ندارم. در صورت ارسال گزارش و بررسی دقیق آن و همچنین احراز جرم بودن این گونه معاملات، برخورد‌های لازم با متخلفان صورت خواهد گرفت.پایان پیام//#‌اخبار منبع: بازار نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در نمای روبرو، وفاداری سازنده به نسخه‌ی مشهور ۱۹۵۷ دیده می‌شود و با این هدف، چراغ‌های نسبتا کوچک دایره‌ای همراه با جلوپنجره‌ی دوگانه که فضای باریکی برای عبور هوا دارد، در آخرین مدل فیات 500 دیده می‌شود.

7 ساعت پیش

یحیی گل‌محمدی یک روز قبل از بازی فولاد و الفیصلی در مرحله حذفی لیگ قهرمانان به حمایت از نکونام و تیمش پرداخت.

7 ساعت پیش

در پی انتشار مطلبی در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر افزایش قیمت محصولات ایران‌خودرو، پیگیری‌ها و بررسی‌های خبرگزاری ایسنا نشان می‌دهد که قیمت‌ محصولات این شرکت منطبق با آخرین قیمت‌های مصوب شورای رقابت است.

7 ساعت پیش

در روزهای اخیر نام خودروهای وارداتی به صورت غیررسمی در محافل خودرویی مطرح می شود. خودرو سئات یکی از این خودروها است که قرار است در دور جدید واردات خودرو چرخ هایش خیابان های ما را لمس کند. مدلی از سئات که برای عرضه در ایران در نظر گرفته شده خودرو سئات ایبیزا است. یک خودرو هاچبک که با همکاری فولکس واگن ساخته شده است.

7 ساعت پیش

برای داشتن یک سفر عالی و بی دردسر در ایام نوروز، بهتر است قبل از شروع مسافرت، خودروی خود را چک کنید.

7 ساعت پیش

وزیر صمت بیان کرد: آنچه که وزارت صمت دنبال می‌کند این است که زمینه را برای تامین نیاز فراهم کند؛ حال نیاز چه بخواهد از داخل تأمین شود، چه از خارج.

7 ساعت پیش

جدیدترین محصول ایران خودرو، یک هاچبک چهاردر با کد مدل TF21 است. ظاهرا طراحی این خودرو، برگرفته از تولیدات چینی نیست و توسط مهندسان داخلی به اتمام رسید است. براساس اطلاعات موجود، TF21 در تابستان سال آینده تولید انبوه خواهد شد.

7 ساعت پیش

رئیس پلیس راهور فراجا اعلام کرد که علیرغم قطعی شدن نرخ‌های جدید جرائم رانندگی، زمان قطعی اجرای آن هنوز مشخص نشده است.

7 ساعت پیش

فشار افکار عمومی در هفته های اخیر برای تمدید قرارداد مهدی قایدی باشگاه را به تکاپو واداشت.

7 ساعت پیش

بیشتر...