خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

آخر این هفته به کدام گالری مشهد برویم ایسنا

آخر این هفته به کدام گالری مشهد برویم؟
عکس تزئینی است.

ایسنا/خراسان رضویآخر این هفته ۸ گالری مشهد میزبان نمایش آثار هنرمندان نقاش و خوشنویس مشهدی خواهد بود.

نمایشگاه‌های نقاشی و خوشنویسی «من و معشوق» در گالری رضوان، «خانه به مثابه پناهگاه» در گالری هنگام، «مطرود» در گالری بن‌بست، «درک مشترک» در گالری آذرنور، «رنگارنگ» در گالری حامی، «روزنامه‌های بی‌خبر» در گالری رادین، «مشهد-باغچه» در گالری قائمی و «زمین گرد نیست، زاویه دارد» در گالری روند این هفته میزبان علاقه‌مندان به هنرهای تجسمی خواهد بود.

«زمین گرد نیست، زاویه دارد» در گالری روند

نمایشگاه انفرادی چیدمان و نقاشی «زمین گرد نیست، زاویه دارد» با آثاری از مرجان براتی از فردا، ۵ آذر، در گالری روند واقع در بولوار خیام، خیابان ارشاد ۶، بین خیابان هجرت ۶ و ۸ افتتاح می‌شود و تا ۱۷ آذر ادامه خواهد داشت. زمان بازدید از این نمایشگاه عصرها از ساعت ۱۷ تا ۲۱ خواهد بود.

«مشهد باغچه» در گالری قائمی

نمایشگاه گروهی نقاشی طبیعت شهری تحت عنوان «مشهد باغچه» با آثاری از محمدجعفر پاکروان، حمید حلیمی، ایمان صادقی، مهدی محدث، نسترن اخوان، امیرمهدی وثوق، حمید برداسکن، یگانه غریب، امیرعباس هاشمی، الهام روحبخش و هدایت فاضل از فردا، ۵ آذرماه، در گالری قائمی واقع در خیابان اقبال لاهوری ۲۵/۱ افتتاح می‌شود. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ خواهد بود.

«روزنامه‌های بی‌خبر» در گالری رادین

نمایشگاه انفرادی نقاشی «روزنامه‌های بی‌خبر» با آثاری از حسین واحد از فردا، ۵ آذرماه، در گالری رادین واقع در بولوار سجاد، انتهای خیابان حامد جنوبی ۱۲ افتتاح می‌شود و تا چهارشنبه، ۱۰ آذر، نیز ادامه خواهد داشت. زمان بازدید از این نمایشگاه عصرها از ساعت ۱۷ تا ۲۱ خواهد بود.

«رنگارنگ» در گالری حامی

نمایشگاه انفرادی نقاشی «رنگارنگ» با آثاری از لیلا غلامی از روز گذشته، ۳ آذر ماه، در گالری حامی واقع در خیابان لادن ۷ افتتاح شده و تا فردا ۵ آذر نیز ادامه خواهد داشت. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ خواهد بود.

«درک مشترک» در گالری آذرنور

نمایشگاه انفرادی نقاشی «درک مشترک» با آثاری از مریم فتوره‌چی از فردا، ۵ آذرماه، در گالری آذرنور واقع در خیابان راهنمایی ۱۰ افتتاح می‌شود و تا روز سه‌شنبه ۹ آذر نیز ادامه خواهد داشت. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ خواهد بود.

«مطرود» در گالری بن‌بست

نمایشگاه انفرادی نقاشی «مطرود» با آثاری از عبدالله علوی از فردا، ۵ آذرماه، در گالری بن‌بست واقع در خیابان کلاهدوز ۱۷/۲ افتتاح می‌شود و تا چهارشنبه، ۱۰ آذرماه، ادامه خواهد داشت. زمان بازدید از این نمایشگاه عصرها از ساعت ۱۷ تا ۲۱ خواهد بود.

«خانه به مثابه پناهگاه» در گالری هنگام

نمایشگاه گروهی نقاشی «خانه به مثابه پناهگاه» با آثاری از نیما اتفت، فاطمه باقری، تکتم حدادفر، یاسمن خالقی، الهام سلطان‌محمدی، نسرین صادقی، مریم گودرزی، حسین مولویان، پروانه نعمتی و توتا نمازی، به گالری‌گردانی نجمه امینی از فردا، ۵ آذرماه، در گالری هنگام واقع در بولوار خیام، خیابان ارشاد ۶، بین خیابان هجرت ۶ و ۸ افتتاح می‌شود و تا ۱۴ آذر نیز ادامه خواهد داشت. زمان بازدید از این نمایشگاه، به غیر از روزهای پنجشنبه و شنبه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ خواهد بود.

«من و معشوق» در گالری رضوان

نمایشگاه انفرادی خوشنویسی «من و معشوق» با آثاری از احمد قائم‌مقامی از ۶ آذر ماه در گالری رضوان واقع در خیابان کوهسنگی ۱۷ افتتاح خواهد شد و تا پنج‌شنبه، ۱۱ آذر، نیز ادامه خواهد داشت. زمان بازدید از این نمایشگاه صبح‌ها از ساعت ۹ تا ۱۲ و عصرها از ساعت ۱۷ تا ۲۰ خواهد بود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وی معتقد است که گرچه «قتل زنان» کمترین میزان خشونت را در کل به خود اختصاص داده است اما در واقع آخرین مرحله خشونت علیه زنان محسوب می شود.

۱ هفته پیش

در پی اعلام شیوع سویه جدید ویروس کرونا، بورس‌های اروپایی با سقوط شدید مواجه شدند.

۱ هفته پیش

هوشنگ شجری، کارشناس مسائل اقتصادی کاهش نرخ تورم را یکی از اولویت‌های دولت و از مطالبات اصلی مردم دانست و با تاکید بر ضرورت اصلاحات ساختاری در اقتصاد کشور، برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های تولید و عدم قیمت گذاری دستوری را دو مولفه اصلی کاهش نرخ تورم عنوان کرد.

۱ هفته پیش

وزیر اقتصاد در حالی از حل و فصل اتصال سامانه گمرک و سامانه جامع تجارت پس از هشت سال و در آینده نزدیک خبر داده که طبق گزارش تحقیق و تفحص مجلس، ۹۵ درصد قاچاق از مبادی رسمی انجام می‌شود!

۱ هفته پیش

پس از چندین بار خلف وعده دولت قبل در راه‌اندازی کامل سامانه جامع تجارت، اکنون دولت سیزدهم یک گام بزرگ در این زمینه برداشته و زمینه اتصال گمرک را به سامانه مذکور فراهم کرده است.

۱ هفته پیش

وزیر راه‌وشهرسازی از مذاکره با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تثبیت قیمت سیمان و فولاد تا پایان اجرای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: به‌دنبال وارد کردن مواد، مصالح، کارگر و مهندس به کشور نیستیم، اما قصد داریم توسعه فناوری در صنعت ساختمان ایران را ارتقاء بدهیم.

۱ هفته پیش

جلسه هم‌اندیشی اعضای کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران با وزیر راه و شهرسازی در این وزارتخانه برگزار شد.

۱ هفته پیش

هرچند تاکنون وعده‌های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌شاسی اطلس محقق نشده است، اما آخرین گمانه‌زنی‌ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال است. احتمالا پس از آن فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

۱ هفته پیش

پیش از شروع مذاکرات وین در تاریخ ۲۹ نوامبر، به نظر می‌رسد ایران و ایالات متحده همچنان در دو موضع متناقض قرار دارند. ایران با قاطعیت می‌گوید تنها با هدف رفع تحریم‌های غیر قانونی به مذاکرات باز می‌گردد و قصد دارد به ضمانت‌های قانونی دست یابد که براساس آن، هیچ دولتی در آمریکا نتواند از توافق هسته‌ای خارج شود.

۱ هفته پیش

وزیر راه و شهرسازی ضمن موافقت با ورود فناوری نوین ساخت مسکن به کشور توسط بخش خصوصی، گفت: برای نهضت ملی مسکن زمین رایگان واگذار می‌کنیم.

۱ هفته پیش

یک اقتصاددان عرضه بدون نظارت و بی حساب کتاب ارز سهمیه‌ای به عامه مردم، با استفاده از کارت ملی را اقدامی در جهت تباهی منابع ارزی کشور دانست.

۱ هفته پیش

در روز ششم آذر ماه ارزش هر بیت کوین در بازار جهانی به ۵۴ هزار دلار و ارز هر اتریوم به ۴۱۵۰ دلار رسید.

۱ هفته پیش

محققان در ابتدا توانستند مدل‌های سلولی آزمایشگاهی را در شرایط آزمایشگاهی تولید کنند که عفونت را در گوش داخلی نشان می‌دهد تا مکانیسمی را ایجاد کنند که توسط آن کووید-۱۹ برای گوش و مجرای شنوایی مسری و مضر است.

۱ هفته پیش

سیاستمداران گمان کردند «عدالت» یعنی مصرف رایگان یا ارزان دولتی. این راهبرد غلط که منجر به عرضه مجانی یا بسیار ارزان آب شده، در کنار سیاست‌هایی که مصرف بالای انرژی را به دنبال دارد، «ابرچالش آب و محیط زیست» را به وجود آورد.

۱ هفته پیش

در حال حاضر در ۲۲۴ پایگاه اورژانس ۱۷۸۰ نیرو فعالیت می کنند؛ یعنی هر پایگاه حدودا دو نفر تکنسین اورژانس کم دارد که با این شرایط در حال حاضر حدود ۵۰۰ نیرو کم داریم و فقط سعی می کنیم که پایگاه ها را سرپا نگه داریم.

۱ هفته پیش

بیشتر...