خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

آتش سوزی ساختمان مسکونی در کنگان سگ های زنده یاب وارد عمل شدند ایسنا

آتش سوزی ساختمان مسکونی در کنگان/سگ‌های زنده یاب وارد عمل شدند

ایسنا/بوشهرمدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با اشاره به حادثه آتش‌سوزی یک ساختمان مسکونی۲طبقه در شهر کنگان گفت: تیم آنست(سگ‌های زنده یاب)و واکنش سریع برای یافتن مصدومین حضور دارند.

احسان ایزدپناه شامگاه جمعه اول مهر اظهار کرد: در ساعت ۲۰:۳۵ دقیقه ۱ مهر مجتمع تجاری مسکونی واقع در شهرستان کنگان دچار انفجار شده که بلافاصله تیم های ارزیاب و امداد و نجات به محل حادثه اعزام شدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر خاطرنشان کرد: ۴ تیم نجات از شهرستان کنگان و ۲ تیم نجات از شهرستان دیر به همراه یک دستگاه آمبولانس ، دو دستگاه خودرو نجات به محل حادثه اعزام شده است.

ایزدپناه با بیان اینکه هرگونه احتمال در عملیات های امداد و نجات قابل تامل و بررسی است، افزود: با توجه به موضوع که ساختمان تجاری مسکونی بوده و شاید مصدومانی هم در زمان تخریب ساختمان به دنبال داشته باشد، تیم آنست(سگ های تجسس) و تیم واکنش سریع این جمعیت به همراه به روز ترین تجهیزات زنده یاب و اواربرداری در محل حضور دارند و همچنان مشغول عملیات امدادی هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر با اشاره به حضور دستگاهی انتظامی ، نیرو های اورژانس و آتش‌نشانی یاداورشد: مدیریت فرماندهی و مدیریت بحران این حادثه از سوی فرمانداری شهرستان کنگان انجام می گیرد و هلال احمر به همراه اورژانس ، اتشنشانی و نیروهای انتظامی در محل حادثه حضور دارند.

این انفجار در محدوده شهرک مدرس شهر کنگان رخ داده است  و جزییات این حادثه در دست بررسی است.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اینکه بگوئیم یا باور کنیم که مردم فقط همان‌هایی هستند که چون ما می‌پندارند و در تصدیق ما همیشه همراه بوده‌اند و دیگران مشتی خود فروخته و عوامل بیگانه، بردامنه شکاف اجتماعی می‌افزاید و در درون خود بحران آفرین است.

3 ساعت پیش

مجری «سمت خدا» پس از چندی غیبت، دوباره به آنتن برگشت. این مجری قدیمی دوباره بعد از مدتی غیبت، امروز در برنامه «سمت خدا» حضور پیدا کرد.

2 ساعت پیش

اولین تصویر از همسر و فرزند نجم الدین شریعتی رونمایی شد.

3 ساعت پیش

هورمون عشق همچنین بسیاری از عملکردهای دیگر مانند تحریک انقباضات در هنگام زایمان و افزایش شیردهی پس از آن را نیز انجام می‌دهد.

2 ساعت پیش

محمود احمدی‌نژاد در ویدیویی می گوید: طرحی درست کردند که فضای مجازی را محدود کنند.

1 ساعت پیش

نشریه‌های ورزشی انگلیسی، اسپانیایی و ایتالیایی امروز را مرور خواهیم کرد.

2 ساعت پیش

از فرمانده نیروی انتظامی کشور نیز برای حضور در این جلسه دعوت شده است.

1 ساعت پیش

دروازه‌بان تیم ملی ایران پس از بازگشت از اردوی تیم ملی در تمرینات تاکتیکی حضور نداشت و به انجام تمرینات اختصاصی زیر نظر فیزیوتراپ تیم پرداخت.

2 ساعت پیش

بیشتر...