تیتر برتر |
1 ماه پیش

تبدیل۹۰ درصد شبکه های سیمی به کابل خودنگهدار در محدوده شمال اصفهان تیتربرتر

تبدیل۹۰ درصد شبکه های سیمی به کابل خودنگهدار در محدوده شمال اصفهان

تبدیل۹۰ درصد شبکه های سیمی به کابل خودنگهدار در محدوده شمال اصفهان

به گزارشتیتربرتر؛مهندس محسن معتمدی فردمدیر برق منطقه ۷در این باره گفت: هدف از این مانور را  اجرای طرح های اصلاحی با محوریت حفظ حریم شبکه های توزیع، اجرای عملیات شاخه بری و رفع معارضات شبکه،حذف اسپان های عرضی شبکه در جاده های اصلی و رفع موانع ترافیکی،باز آرایی شبکه های توزیع،حذف کانون های خطر در سطح شبکه های توزیع،عملیاتی کردن نرم افزار ""برق ایران"" جهت رسیدگی به درخواست های مردمی ،صدور اخطار به تجاوز حریم شبکه های توزیع عنوان کرد.

وی در ادامه گفت : تعویض روشنایی معابر ؛ مقابله با برق های غیر مجاز و کشف رمز ارزها از موارد مورد توجه بوده است .

وی در ادامه گفت : ۱۹ هزار لامپ در محدوده این امور می باشد که ۵۷۲۰ مورد آن مربوط به اتوبانها و خیابان اصلی بوده است که به منظور مدیریت مصرف لامپها یک در میان شده که  معادل ۶/۷ مگاوات ساعت ذخیره انرژی صورت گرفته است.

وی در خصوص رمز ارزها خاطر نشان کرد با بازرسی های انجام شده و گزارش های مردمی دستگاههای ماینر در محدوده این امور کشف و جمع آوری شد چرا که برای استخراج رمز ارزها باید مجوز های لازم فراهم شود.

وی در ادامه گفت : به منظور عدم سرقت شبکه ها نزدیک به  ۹۰ درصد شبکه ها از سیمی به کابل خودنگهدار هوایی تبدیل شدند و در سال گذشته ۱۱۲ کیلومتر شبکه با هزینه ای بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان و در سال جاری ۱۲۷ کیلومتر با هزینه ای بالغ بر ۱۹ میلیارد تومان اجرایی شد.

وی اعتبار تخصیص یافته برای اجرای این مانور عملیاتی را ۵۰۰میلیون تومان عنوان کرد و افزود:این امور دارای ۱۱۶هزار ۴۳۳مشترک است که ۲هزار و ۸۸۸مشترک در سال جاری به امور منطقه ۷اضافه شده اند.#‌استان منبع: تیتر برتر

بیشتر...

تبلیغات


تبلیغات

مطالب مرتبط

چهار سریال، جزو گزینه‌هایی هستند که به احتمال فراوان، نوروز ۱۴۰۰ از شبکه‌های مختلف سیما به روی آنتن می‌روند.

15 ساعت پیش

مدیر کل روابط عمومی وزارت بهداشت گفت: در شرایط فعلی اجاره رحم در کشور به صورت قانونی انجام می‌شود و هیچ گزارشی مبنی بر غیرقانونی و غیر بهداشتی بودن آن نداریم.

15 ساعت پیش

تغذیه خوب به معنای انتخاب رژیم غذایی متعادل و اجتناب از غذاهای مضر است. تغذیه خوب یعنی محدود کردن دریافت کالری از طریق شیرینی ها، غذاهای فوری و ... و انتخاب میزان کافی از میوه ها و سبزیجات، پروتئین ها، دانه های کامل، حبوبات، آجیل و چربی های سالم.

15 ساعت پیش

کوروش تهامی بازیگر سینما و تلویزیون، شب گذشته مهمان برنامه «دورهمی» شد.

15 ساعت پیش

عضو کمیسیون فرهنگی گفت: مصوباتی که در راستای حمایت از نهاد خانواده به تصویب می‌رسد، می‌تواند مشوق خوبی برای تقویت فرزند آوری در کشور باشد.

15 ساعت پیش

پلدختر- تصادف در ۳۰ کیلومتری جاده پلدختر - اندیمشک یک کشته و یک زخمی بر جای گذاشت.

15 ساعت پیش

رئیس آموزش و پرورش ایرانشهر از افتتاح مدرسه دو کلاسه خیر ساز روستای رحمان آباد «موتور سگاری» این شهرستان خبر داد.

15 ساعت پیش

قبل از نوشتن درباره رؤیا و ربط و پیوند خود من با این مقوله یا مفهوم ابتدا بگذارید گریزی بزنم به چیزهایی مربوط به رؤیا. من دیگر سال‌هاست که آموخته‌ام و بر این باور هستم که با تمام چهره‌های متنوع زیست در این جهان چهره‌هایی که گاه در نهایت عبوسی و دژمی که از خود نشان می‌دهد و گاه انگار که از دست‌اش در برود کمی تبسم و نشاط هم خرج می‌کند، هیچ‌چیز چون صادق بودن با خود به آدمی آرامش نمی‌دهد.

15 ساعت پیش

نماینده، ولی فقیه در استان مرکزی گفت: ترویج معارف مهدوی سدی در برابر تهاجم فرهنگی دشمنان دشمنان محسوب می‌شود.

15 ساعت پیش

لغزندگی جاده سبب شد یک دستگاه تریلی در جاده تهران به سمنان واژگون شود.

15 ساعت پیش

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن تصمیم دارد کاسمیرو هافبک دفاعی جنگنده رئال‌مادرید را برای فصل آینده به خدمت بگیرد.

16 ساعت پیش

زندگی پر از روایت‌های منحصربه‌فرد برآمده از تجربه زیسته است. هربار در این صفحه به یکی از جزئیات ریز و درشت زندگی روزمره خواهیم پرداخت؛ جزئیاتی به ظاهر بی‌اهمیت که ما را به فهم کلیت زندگی می‌رسانند. این بار مسعود ریاحی درباره موزه‌ای شدن و ویرانی تجربه‌ آدمی در عصر اطلاعات و دنیای مجازی نوشته؛ چیزی که سرچشمه آن را می‌توان در تجربه جنگ‌های جهانی پیدا کرد.

16 ساعت پیش

مربی پیشین تیم فوتبال ذوب آهن ایران و دستیار کارلوس کی روش در تیم ملی کلمبیا به طرز مشکوکی درگذشت.

16 ساعت پیش

آنچه در این گزارش می خوانید قیمت انواع خودرو های شرکت سایپا از جمله پراید در روز پنجشنبه ۱۴ اسفند ۹۹ در بازار خودرو ایران است.

16 ساعت پیش

اولین شماره این ماهنامه نیمه اسفند 99 بر روی پیشخوان مطبوعات قرار گرفت.

16 ساعت پیش

بیشتر...