خبرورزشی |
۱ هفته پیش

شوک به مهدی طارمی پیش از دیدار ایران اروگوئه ماجرا چه بود

مهدی طارمی ساعاتی پیش از دیدار در برابر اروگوئه متوجه شد در ترکیب ثابت تیم ملی قرار نگرفته است.

شوک به مهدی طارمی پیش از دیدار ایران – اروگوئه/ ماجرا چه بود؟  
  • اجاره ویلا شمال jabama
  • اجاره ویلا شمال jabama

این خبر برای او شوک آور بود و تصور می‌کرد کارلوس کی‌روش در این بازی هم از سردار آزمون و هم از او در ترکیب تیم ملی استفاده خواهد کرد. این اتفاق پیش تر هم رخ داده بود و کارلوس کی‌روش یکی از این دو بازیکن را در نوک خط حمله و دیگری را پست وینگر به میدان می‌فرستاد.

اما این بار سرمربی تیم ملی تصمیم گرفت تیم ملی را با سیستم ۱-۴-۱-۴ وارد میدان کند و این بدین معنی بود که در نوک خط حمله باید یک بازیکن بازی کند و دو هافبک کناری باید در ترکیب تیم ملی بازی کنند نه دو وینگر. اینطور بود که مهدی طارمی نیمکت نشین بود و این خبر برای او شوک آور بود. او با تمیکن از تصمیم کارلوس کی‌روش به این نتیجه رسید که برای بازگشت به ترکیب ثابت تیم ملی در صورتی که راهی میدان شود باید گل بزند و بهتر از سردار آزمون بازی کند که حالا دیگر تبدیل به رقیب مهدی طارمی شده است. این اتفاق هم رخ داد و مهدی طارمی بعد از ورود به میدان دروازه اروگوئه را باز کرد. 

اسکوچیچ از این دو مهاجم به عنوان زوج استفاده می‌کرد اما کارلوس کی‌روش با تغییر شیوه بازی تیم ملی نشان داد در ادامه مسیر از یکی از این‌ها در ترکیب بهره خواهد بود. به واقع مهدی طارمی و سردار آزمون از این پس دیگر در خط حمله تیم ملی زوج نیستند بلکه رقیب هستند.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: با رفتارهایی که ریکاردو ساپینتو نشان می‌دهد و نوع مهره‌چینی او، آبی‌پوشان دچار مشکل خواهند شد.

7 ساعت پیش

روسای قوای مجریه، مقننه و قضائیه ضرورت شناخت و تبیین توطئه‌های ایران‌ستیزان و دشمنان انقلاب اسلامی را از سوی رسانه‌ها و نخبگان مورد تاکید قرار دادند.

8 ساعت پیش

آشوب‌گران که امروز هم در تهران شروع به تخریب اموال عمومی کردند در یکی از موارد نرده‌های خط اتوبوس‌های شرکت واحد را از جا کندند و به عنوان ابزاری برای منع تردد در شهر استفاده کردند. این رفتار مشابه در روزهای گذشته برای خط BRT در نارمک هم اتفاق افتاد.

8 ساعت پیش

تیم استقلال با شکست گل‌گهر در سیرجان از لحاظ امتیازی با پرسپولیس برابر شد.

8 ساعت پیش

دولت در صدد است با توزیع کالابرگ، اقشار و طبقات بیشتری را تحت حمایت خود قرار دهد و یارانه کنونی را برای افراد بیشتری از جامعه واریز کند. ممکن است دهک‌ها جامعه تغییر کنند.

8 ساعت پیش

نورنیوز رسانه نزدیک به شورای عالی امنیت ملی نوشت: طی هفته‌های اخیر مذاکرات فشرده‌ای با وساطت یکی از کشورهای منطقه درباره آزادسازی هم‌زمان زندانیان ایران و آمریکا انجام و میلیاردها دلار از منابع ارزی مسدود شده کشورمان نیز در این چارچوب در شرف آزادسازی است.

8 ساعت پیش

رسانه‌های آمریکایی با استناد به تصاویر ماهواره‌ای از پرواز بمب افکن‌های اتمی روسیه نزدیک فنلاند خبر دادند.

8 ساعت پیش

تیم فوتبال بارسلونا با یک پیروزی حداقلی برابر مایورکا موقتاً به صدر جدول رده‌بندی لالیگا صعود کرد.

7 ساعت پیش

فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیرو‌های مسلح از پرداخت وام ۱۰۰ میلیون تومانی تسهیلات قرض‌الحسنه برای اشتغال سربازان خبرداد.

8 ساعت پیش

بیشتر...