ورزش سه‌ |
6 روز پیش

ادامه تبعید سانچو: تن هاخ به او اعتماد ندارد ورزش سه

کد خبر : 1866560 |04 بهمن 1401 ساعت 17:20 |20.7K بازدید |12دیدگاه

ادامه تبعید سانچو: تن‌هاخ به او اعتماد ندارد

با وجود بازگشت جیدون سانچو به تمرینات یونایتد اما بی‌مهری اریک تن‌هاخ به این وینگر انگلیسی ادامه دارد و نام سانچو در فهرست بازیکنان یونایتد برای بازی فردا در جام اتحادیه دیده نمی‌شود.

ادامه تبعید سانچو: تن‌هاخ به او اعتماد ندارد

به گزارش "ورزش سه"،جیدون سانچواخیرا به یکی از بازیکنان خبرسازمنچستریونایتدتبدیل شده است. چندی پیش اعلام شد که سانچو توسط سرمربی یونایتد از تیم کنار گذاشته شده و او اعلام کرد به هلند می‌رود تا مدتی زیر نظر متخصصین برای پشت سر گذاشتن مشکلات جسمی و روحی‌اش تلاش کنند.

1794750

هفته گذشته اما سانچو به مجموعه تمرینی منچستریونایتد، کرینگتون، رفت و با اضافه شدن او به تمرین‌های این تیم اعلام شد رابطه او و اریک تن‌هاخ بهبود یافته است. با اینحال، امروز با اعلام فهرست بازیکنان یونایتد برای دیدار با ناتینگهام فارست نام سانچو در این فهرست دیده نشد تا مشخص شود سرمربی شیاطین سرخ معتقد است او هنوز شرایط حضور در میدان را ندارد.

منچستریونایتد فردا شب در نیمه‌نهایی جام اتحادیه به مصاف ناتینگهام فارست می‌رود. بعد از شکست مقابل آرسنال در لیگ برتر تن‌هاخ و شاگردانش روی این بازی حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند چرا که جام اتحادیه بهترین فرصتی است که آنها در این فصل برای رسیدن به جام در اختیار دارند.

شاید به خاطر اهمیت این مسابقه از دید اریک تن‌هاخ است که او تصمیم گرفته تنها با بازیکنانی که به آنها اعتماد کامل دارد به میدان برود و سانچو دست کم در حال حاضر چنین بازیکنی نیست.

1794751
منچستریونایتدمنچستریونایتد
اریک تن هاخاریک تن هاخ
جیدون سانچوجیدون سانچو
لیگ برتر انگلیسلیگ برتر انگلیس
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

منچستریونایتدمنچستریونایتد

مشاهده برنامه و نتایج منچستریونایتد، بازی بعدی منچستریونایتد و ویدئو خلاصه بازی های منچستریونایتد#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...