خبرآنلاین |
6 روز پیش

دلیل غیبت ستاره استقلال در تمرینات خبرآنلاین

به گزارش خبرگزاریخبرآنلاین؛ تمرینات استقلال شروع شده اما همانطور که از قبل قابل پیش‌بینی بود، هنوز سر و شکل جدی به خودش نگرفته است.

به گزارش خبرورزشی، جدا از نفراتی که به خاطر عدم تمدید قرارداد یا نگرفتن تمام مطالبات فصل قبل هنوز در تمرین حضور پیدا نمی‌کنند، بازیکنان خارجی استقلال را هم در تهران ندیده‌ایم.

رافائل سیلوا، جلال الدین ماشاریپوف و گوستاوو بلانکو نفرات خارجی استقلال در فصل گذشته بودند که هنوز با آبی پوشان تمرین نمی‌کنند. البته آنها دلیل موجهی دارند چون کارهای اداری برای صدور مجدد ویزا برایشان در حال انجام است و قرار شده هر کدام از این نفرات به محض دریافت ویزای خود، در اولین فرصت و با نخستین پرواز خود را به تهران برسانند و پا به پای سایر استقلالی‌ها مشغول تمرین شوند.

باشگاه استقلال کارهای مرتبط با ویزای رافائل سیلوا را هم انجام می‌دهد اما باید ببینیم جواد نکونام برای فصل آینده روی این مدافع برزیلی حساب باز کرده یا خیر؟

۲۵۸ ۲۵۸#‌اخبار_ورزشی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدافع چپ قطری تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد.

8 ساعت پیش

باشگاه استقلال برای حضور فلاح باید مبلغ رضایت‌نامه این بازیکن را پرداخت کند.

9 ساعت پیش

سردار آزمون از حضور علیرضا بیرانوند در تراکتور ابراز خوشحالی کرد.

13 ساعت پیش

الهیار صیادمنش تصویر جدیدی از خودش در فضای مجازی منتشر کرده است.

14 ساعت پیش

دقایقی پس اعلام حضور مهند علی در تبریز، باشگاه تراکتور رسما انتقال این بازیکن عراقی به تیمش را اعلام کرد.

10 ساعت پیش

پرسپولیس در جذب بازیکنان داخلی موفق عمل نکرده و قصد دارد چند بازیکن خارجی بخرد اما با محدودیت در تعداد خرید نفرات خارجی روبرو است.

16 ساعت پیش

سرپرست تیم فوتبال استقلال اعلام کرد مشکلی برای حضور در این تیم ندارد و از هفته آینده به طور رسمی کارش را آغاز خواهد کرد.

9 ساعت پیش

دولت چهاردهم خودش را وارد موضوع واگذاری استقلال و پرسپولیس نکند و اجازه دهد همین مسیر با یک استراتژی که در آن تعریف شده، ادامه پیدا کند؛ اگر ورود به این موضوع کنند، در یک تله‌ای می‌افتند که دولت سیزدهم افتاد.

15 ساعت پیش

بازیکن مراکشی پرسپولیس به پیوستنش به پرسپولیس واکنش نشان داد.

10 ساعت پیش

بیشتر...