خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

دفاع مقدس ، داستان دلاوری فداکاری در برابر یک جهان دشمنی ناجوانمردی است ایسنا

"دفاع مقدس"، داستان دلاوری و فداکاری در برابر یک جهان دشمنی و ناجوانمردی است

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران، در آستانه چهل و دومین سالروز آغاز جنگ تحمیلی و هفته دفاع مقدس،مطلبی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد .

به گزارش ایسنا،ناصر کنعانی در این ارتباط نوشت :«در آستانه چهل و دومین سالروز آغاز جنگ تحیلی، حافظه جمعی ملت ایران، آخرین روز تابستان سال ۵۹ را به خوبی به یاد می آورد.

سالروز آغاز جنگ ۸ ساله علیه جمهوری اسلامی ایران، روایتگر هشت سال مجاهدت ملتی متحد، منسجم و یکپارچه زیر یک پرچم است که برغم رنجها، زخم ها، شهادت ها و اسارتها، پرچم عزت و شرافت شان را لحظه ای بر زمین ننهادند و از کران تا کران خاک وطن شان حفاظت نمودند.

داستان دفاع مقدس، داستان غرور و افتخار وحدیث ماندگار پایداری، دلاوری و فداکاری ملت بزرگ ایران در برابر یک جهان دشمنی و ناجوانمردی است.

در چهل و دومین سالگرد حماسه آفرینی‌های مجاهدان بزرگ دفاع مقدس، به روح پرفتوح امام خمینی رضوان الله تعالی علیه و شهدای گرانقدر دفاع مقدس درود می‌فرستیم و در برابر مجاهدت‌های آزادگان، ایثارگران و رزمندگان غیور این سرزمین، سر تعظیم فرود می آوریم.»

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آیت‌الله خامنه‌ای به استفتائی درباره «وجوب حلالیت طلبیدن برای غیبت و تهمت» پاسخ گفتند.

6 ساعت پیش

دادستان تهران از تشکیل پرونده قضایی در دادسرای جرایم جنایی برای بررسی علت فوت نیکا شاکرمی خبر داد.

6 ساعت پیش

قیمت خودرو در کارخانه‌ها امسال افزایش پیدا می‌کند؟

6 ساعت پیش

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اجرای شبکه ملی اطلاعات حدود ۵۰ درصد پیشرفت داشته و هدف این است که شبکه‌ای پرسرعت، باکیفیت، مستقل و امن را در گستره جغرافیایی ایران فراهم شود تا انواعی از خدمات پرسرعت و باکیفیت در اختیار مردم قرار گیرد.

6 ساعت پیش

جایزه نوبل فیزیک ۲۰۲۲ به آلن اسپکت، جان اف کلاسر و آنتون زیلینگر برای انجام آزمایش‌ها با فوتون‌های درهم‌تنیده، اثبات نقض نابرابری‌های بل و علم اطلاعات کوانتومی پیشگامانه اعطا شد.

6 ساعت پیش

ساری - در جلسه دیدار مردمی این هفته رئیس کل دادگستری ومعاونین قضایی دادگستری استان مازندران به درخواست های 90نفر از مراجعان در چارچوب قوانین پاسخ داده شد.

6 ساعت پیش

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان گفت: هر زمان که ایران به پیشرفت‌های بین‌المللی و اقتصادی نزدیک می‌شود، معاندان تلاش‌های تازه ای را بروز می‌دهند تا به ایجاد ناآرامی بپردازند.

6 ساعت پیش

خوابگاه دخترانه شهید احدی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور مسئولان دانشگاه افتتاح شد.

5 ساعت پیش

آمل - فرمانده سپاه کربلا گفت: افرادی که به صورت عامدانه و آگاهانه در این اغتشاش صحنه گردانی کردند، بازداشت شدند.

6 ساعت پیش

بیشتر...