ایران آنلاین |
3 روز پیش

شرط اپل برای بازگشت پارلر به اپ استور | ایران آنلاین

شرط اپل برای بازگشت پارلر به اپ استور

تیم کوک در مصاحبه ای به حذف پارلر از اپ استور اشاره کرد و گفت این اپ باید بازبینی پست هایش را ارتقا دهد و اظهار امیدواری کرد در صورت پیروی از قوانین آن را به اپ استور برگرداند.

در هفته جاری شبکه اجتماعیپارلردراپ استورگوگل واپلو همچنین سرورهای وب آمازون حذف شد. دلیل این امر نقش پارلر در برنامه ریزی برای خشونت‌های منتهی به شورش در کنگره آمریکا و انتشار محتوای مروج خشونت عنوان شده بود.

البته مدیر ارشد اجرایی این شبکه اجتماعی نسبت به اقدام سه شرکت اعتراض و حتی از آمازون شکایت و ادعا کرد عدم سرویس رسانی برایپارلرنقض قوانین آنتی تراست (ضدانحصار) است.

این درحالی است که تیم کوک مدیر ارشد اجرایی اپل در یک مصاحبه تلویزیونی امکان بازگشتپارلربه اپ استور این شرکت را بیان کرد. او درباره حذف پارلر توضیحاتی داد و افزود: این شبکه اجتماعی باید میزان بازبینی پست‌هایش را ارتقا دهد. چالش فعلی شبکه اجتماعی بازبینی است و در آن نمونه‌هایی از تهییج برای خشونت دیده می‌شود.

کوک به طور خاص جان متز مدیر ارشد اجراییپارلررا خطاب قرار داد زیرا او از تصمیماپلبرای حذف اپ در اپ استور انتقاد کرده بود.

او درباره احتمال بازگشت شبکه اجتماعی مذکور بهاپ استورگفت: امیدواریم این اپ را به فروشگاهمان برگردانیم. ما قوانینی برای اپ استور وضع کرده‌ایم که پارلر برخی از آنها را نقض می‌کند. ما فقط می‌خواهیم این شبکه اجتماعی قوانین ما را رعایت کند.

اپل قبل از حذف پارلر از فروشگاه مجازی خود به آن ۲۴ ساعت فرصت داد تا آنچه که نقض قوانین به شمار می‌آید، برطرف کند.

متز در مصاحبه‌ای دربارهپارلرگفته بود: آنها ادعا می‌کنند دلیل این امر خشونت در پلتفرم است. این استانداردهای دوگانه و و حشتناکاپلو بقیه شرکت‌های بزرگ فناوری را نشان می‌دهد که در جامعه اجرا می‌کنند./مهر#‌اخبار
منبع: ایران آنلاین


تبلیغات

مطالب مرتبط

امروز قیمت هر اسکناس دلار براساس نرخ صرافی ملی ایران ۲۲ هزار و ۹۵۰ تومان است.

7 ساعت پیش

مراسم عزاداری شب شهادت حضرت صدیقه کبری سلام‌الله‌علیها با حضور رهبر انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد.

7 ساعت پیش

برخی مواد غذایی به دلیل خاصیتی که دارند می‌توانند به مانند یک مسکن طبیعی عمل کنند.

7 ساعت پیش

قیمت سکه امروز (شنبه 27 دی 99) در بازار ایران را دنبال کنید.

7 ساعت پیش

این فیلم، روایتی است از سردار شهید استوار توسط فرمانده اسبق لشکر ۱۹ فجر (سردار رودکی) که به مناسبت چهلمین روز شهادت این شهید سرافراز منتشر می‌شود.

7 ساعت پیش

مدیرعامل سابق پرسپولیس در اقدامی باورنکردنی و باوجود اظهارات ساختارشکنانه همچنان رئیس هیات مدیره این باشگاه است و وزارت ورزش و جوانان به این موضوع واکنشی نداشته.

7 ساعت پیش

کاپیتان تیم فوتبال استقلال بابت حضور در جلسه انضباطی برای مدیران باشگاه شرط گذاشت.

7 ساعت پیش

تصمیم دولت این بود که ارز ۴۲۰۰ تومانی برای چند ماه در اقتصاد کشور باشد و با نرخ تورم، افزایش یابد، اما سران قوا تصمیم گرفتند که این ارز ابقا شود.

8 ساعت پیش

نقشه آمریکا برای ایران در سال 88 در سال 99بر سرخودشان درآمد.

8 ساعت پیش

در پایان معاملات امروز بازار سهام شاخص کل به دلیل عرضه در کلیت بورس بیش از ۳ درصد ریزش کرد و کانال ۱/۳ میلیون واحد را از دست داد. آیا چهارشنبه‌های سبز بورس فردا هم تکرار می‌شود؟

8 ساعت پیش

گروه رنو که به یکی از بهترین خودروسازان اروپا ت

8 ساعت پیش

علیرغم اولتیماتوم یحیی گل محمدی برای برکناری رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، بعید است این اتفاق رقم بخورد و باید منتظر تصمیم سرمربی این تیم ماند.

8 ساعت پیش

شرکت چینی DJI که در حال حاضر عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده پهپاد در جهان را یدک ‌‌می‌کشد، در حال ایجاد یک تیم قوی از مهندسان خبره برای کار روی فناوری‌‌های خودران است.

8 ساعت پیش

بشارت‌هایی که در قرآن کریم به اهل ایمان داده شده، حد اعلایی دارد که مخصوص حضرت زهرا سلام‌الله علیها و اهل بیت علیهم السلام است.

8 ساعت پیش

شرکت بهمن موتور برنامه دارد تا از دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ به مدت ۱۰ روز فروش نقد و اقساط جدیدی را جاری کند.

8 ساعت پیش