خودروتک |
۱ هفته پیش

سرمربی مشهور فوتبال در راه تهران

سرمربی مشهور فوتبال در راه تهران

رییس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال از مکاتبه با فیفا برای حضور مدرسان برجسته این نهاد در ایران خبر داد.

ابراهیم شکوری که مدتی است به عنوان رییس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال منصوب شده در گفت و گویی با سایت فدراسیون برخی برنامه های آینده خود را شرح داد.

او گفت: کمیته آموزش فدراسیون بعد از تغییر و تحولات در پی این است که اتفاقات جدیدی را رقم بزند. از جمله این اتفاقات می‌توانیم به استفاده از مربیان و مدرسین سطح اول دنیا در کمیته آموزش اشاره کنیم. سعی کردیم از پتانسیل موجود در کشور استفاده کنیم. مکاتباتی را با مربیان خارجی سطح اولی که در کشور حضور دارند، انجام دادیم. برای مثال با مورایس و خمس و ... مکاتباتی کردیم. در عید نوروز عده‌ای از مدرسین ما میهمان باشگاه تراکتور و خمس خواهند بود. همچنین در پایان فصل سعی می‌کنیم از دانش آقای مورایس استفاده کنیم.

شکوری در بخش دیگری از صحبت‌های خود از مکاتبه با فیفا و AFC‌برای حضور مدرسان برجسته این نهادها در ایران خبر داد و گفت: مکاتباتی را با ای‌اف‌سی و فیفا داشتیم تا بتوانیم از تکنیکال دایرکتورهای فیفا در ایران استفاده کنیم. در نامه‌ای که ارائه کردیم درخواست حضور آقایان اندی راکسبورگ، آرسن ونگر و چند مدرس بزرگ دنیا را داشتیم. این البته با توجه به مراودات موجود کمی زمان‌بر است اما در تلاش هستیم تا یک چهره بین‌المللی را به ایران بیاوریم تا همه مربیان ما بتوانند با علم روز دنیا آشنا شوند.#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که همه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ مردادماه سال ۱۴۰۳ باید در محل و مراکز مندرج در برگ معرفی‌نامه مشمولان حضور یابند.

نیم ساعت پیش

عباس عبدی در توییتی به انتقاد از شعار دهندگان در نماز جمعه علیه محمد جواد ظریف پرداخت.

1 ساعت پیش

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: مسیر دولت سایه که آغاز شده است، قوی‌تر از گذشته دنبال خواهد شد.

1 ساعت پیش

در این ویدئو ، عکس العمل سریع پدرها برای نجات فرزندانشان را ببینید.

1 ساعت پیش

مطابق سال‌های گذشته متقاضیان شرکت در مراسم اربعین ۱۴۰۳ باید در سامانه سماح ثبت‌نام کنند که برای این امر شرایطی تعیین شده است.

1 ساعت پیش

باشگاه موهان باگان هند که علاقه مند به جذب گیورگی گولسیانی بود از خرید این بازیکن صرف نظر کرد.

1 ساعت پیش

روز ۲۱ تیرماه یک خانواده اهل ایذه برای تفریح به حاشیه رودخانه کارون در روستای ده شیخ در بخش سوسن شهرستان ایذه رفته بودند که با توجه به بالا آمدن آب رودخانه، مادر و فرزند این خانواده دچار حادثه شدند.

1 ساعت پیش

وینگر سرخ ها دیروز بعد از مدت ها مصدومیت در تمرین این تیم حضور پیدا کرد.

1 ساعت پیش

F-۱۶ ساخت ایالات‌متحده برای اوکراین حیاتی تلقی می‌شود، با این امید که این جنگنده‌ها با حملات روسیه که مواضع خط مقدم اوکراین را ویران کرده‌اند، مقابله کنند.

1 ساعت پیش

بیشتر...