7 ماه پیش
57 بازدید

جنجالی‌ترین اعترافات مارادونا؛ از اعتیاد تا اسلحه‌کشی

پسر مهارنشدنی بوئنس‌آیرس

جنجالی‌ترین اعترافات مارادونا؛ از اعتیاد تا اسلحه‌کشی

دیگو مارادونا حتی بعد از آویختن کفش‌هایش به جنجال‌آفرینی و خبرسازی ادامه داده و بارها به سرخط خبرها راه پیدا کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، دیگو مارادونا بدون شک یکی از اسطوره‌های فوتبال و از بزرگترین بازیکنان تاریخ این ورزش است. دیگو حتی بعد از بازنشستگی و آویختن کفش‌هایش به جنجال‌آفرینی ادامه داده و بارها به خاطرات اظهارات عجیب و جنجالی به سرخط خبرها بازگشته. در ادامه بعضی از مهمترین جنجال‌آفرینی‌های دیگو در دوران بازنشستگی‌اش را مرور می‌کنیم.

 

اعتیاد به مواد مخدر

ماجرای اعتیاد مارادونا به مواد مخدر یکی از جنجالی‌ترین جنبه‌های زندگی او است. مارادونا که در روزهای فوتبالی‌اش بارها به دلیل شایعات مربوط به مواد مخدر با مشکل مواجه شده و حتی به دلیل مثبت اعلام شدن تست مصرف کوکائین، تعلیق شده بود چند ماه پیش در یک مصاحبه در این باره حرفهایی  جنجالی زد و گفت:" من هیچی نداشتم. من درست مثل یک زامبی بودم".

 

 

دیگو در سال 1996 هم در یک مصاحبه درباره دوران اعتیادش به مواد مخدر گفت:" من در بخشی از دوران فوتبالی‌ام مواد مصرف می‌کردم. کسانی که می‌گویند کوکائین شما را تحریک می‌کند و انگیزه می‌دهد از این ماده هیچ چیز نمی‌دانند. اگر به خاطر فوتبال بازی کردن کوکائین مصرف کنید، نمی‌توانید بازی کنید. این ماده نه به درد بازی در زمین فوتبال می‌خورد نه به درد زندگی. یک چیز بی‌مصرف بی‌فایده".

 

مارادونا در سال 2006 هم درباره تجربه‌اش از مصرف مواد مخدر گفت:" من در سال 1982 زمانی که در اروپا بودم برای اولین بار امتحانش کردم. من 22سالم بود و مواد را برای این امتحان کردم که آن روزها در فوتبال همه جا پیدا می‌شد. به دستشویی می‌رفتم و چراغ را خاموش می‌کردم و با ترس و لرز مواد مصرف می‌کردم. من معتاد بودم. از چشم مردم من معتاد هستم و همیشه معتاد خواهم ماند. چون معتادان هرگز بخشیده نمی‌شوند".

 

نشانه‌ گرفتن خبرنگاران با تفنگ

دیگو همیشه با روزنامه‌نگاران رابطه‌ای جنجالی داشته. در سال 1994 کمی قبل از مثبت اعلام شدن تست مواد مخدر او در جام جهانی آمریکا، او در مقابل در ورودی خانه‌اش با تفنگ بادی به سمت خبرنگاران نشانه‌گیری کرد. دیگو در سال 2013 هم با سنگ به سمت خبرنگاران حمله ور شد. یک عکاس در آن زمان درباره ماجرای حمله مارادونا گفت:" ما داشتیم عکس می‌گرفتیم که او به ما توهین کرد. وقتی ادامه دادیم سنگ برداشت و به سمت ما پرتاب کرد. بعد هم آمد و یکی از همکاران ما را با لگد زد".

 

دعوا در زمین و درگیری با هم‌تیمی‌ها

یکی دیگر از محرومیت‌های مارادونا به دلیل دعوایش در زمین به عنوان بازیکن بارسلونا بود. در فینال کوپا دل ری در سال 1984 مارادونا بامیگل آنخل سولا بازیکن اتلیک درگیر شد و این درگیری به دعوای بازیکنان دو تیم در زمین انجامید. مارادونا به مدت سه ماه محروم شد ولی پیش از پایان محرومیتش راهی باشگاه ناپولی شد.

 

 

مارادونا یک بار هم با نامزدش درگیری فیزیکی پیدا کرد و پلیس در این باره از او بازجویی کرد ولی دیگو مدعی شد که با نامزدش تنها جر و بحثی تند داشته است.

 

 

صحبت‌های جنجالی مارادونا علیه ستاره‌های مشهور

 

لیونل مسی

اینکه کسی که قبل از هر بازی بیست بار دستشویی می‌رود را کاپیتان تیم کنند، منطقی نیست.

 

 

هیچکس ارزش مسی را رد نمی‌کند ولی او مسلما بهترین نیست.

 

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو گل می‌زند و به شما شامپو می‌فروشد.

 

 

سیاستمداران

جرج بوش قاتل است. من ترجیح می‌دم با فیدل کاسترو رفیق باشم.

 

 

دونالد ترامپ عروسک خیمه‌شب بازی است.

 

پله

به پله بگویید به موزه برگردد.

 

 

نیمار بهتر از مسی است؟ پله قرصش را اشتباهی خورده.

 

سن و سال روی تصمیم‌های آدم تاثیر می‌گذارد. پله بیست سال است هیچ کاری نکرده. او را حتی در سوپرمارکت هم نمی‌بینید. او فقط در مراسم رسمی پشت رئیس فیفا دیده می‌شود و مثل عروسک می‌ماند.

 

فیفا و مقامات فوتبالی

من اسم وبسایت ژائو هاوه لانژ را گذاشته‌ام دزد دات کام.

 

 

باید یک نارنجک داخل فدراسیون فوتبال آرژانتین انداخت و همه چیز را از نو ساخت.

 

خیلی دوست دارم اینجا کارهای زیادی بکنم ولی دور و بر تیم ملی پر از خائن است و من دیگر برنمی‌گردم. ما در آرژانتین به یک فدراسیون جدید نیاز داریم  که تاپیا باید رئیسش باشد.

 

هاوه لانژ واترپولو بازی می‌کرده و نمی‌تواند درباره فوتبال صحبت کند.

 

در فوتبال مافیا هست. اگر به آنها باج ندهید تمرین در کار نیست.

 

بازیکنان و مربیان آرژانتینی

من منوتی را نمی‌بخشم.

 

 

دانیل پاسارلا باید این را بفهمد که تاریخ فوتبال آرژانتین با موی بلند نوشته شده.

 

کارلوس بیلاردو کوتوله است.

 

من نمی‌خواهم فیلسوف بشوم. این به درد خورخه والدانو می‌خورد. او هنوز دروغهای زیادی برای گفتن دارد.

 

 

به دیگو سیمئونه به عنوان مربی تبریک می‌گویم ولی او با من بد کرد و دوستی ما از بین رفت.

 

 

دنی آلوس

دنی آلوس آشغال است. او 28 سانتر کرده که چهار تا از آنها خوب بوده. او از این حرفها می‌زند چون واقعا فوتبالیست نیست. اگر بخواهید درباره او صحبت کنید من می‌روم.

 

دیوید بکام

بکام با اینکه همیشه مشغول اسپایس گرل بوده ولی گاهی وقت برای فوتبال بازی کردن هم پیدا کرده. ولی او به تیم ملی کشورش بدهکار است.

 

 

سرخیو راموس

نگذارید راموس بیشتر عصبانی بشود. دیگو گودین بهترین است.

 

رئال مادرید

رئال مادرید قبل از ژوزه مورینیو کثافت‌خانه بود.

 

پیتر شیلتون

بگذار یک راز به تو بگویم  شیلتون؛ آن گل با دست من بود.

 

 

مطبوعات

مطبوعات آرژانتین با من مثل آشغال برخورد کردند.

 

 

 #‌اخبار_فوتبالی
منبع: ورزش سه‌


مطالب پیشنهادی

طرز تهیه بورک اسفناج با خمیر یوفکا | ستاره

بورک اسفناج، غذایی ترکی است که با چند لایه خمیر یوفکا و به اشکال و اندازه های مختلفی درست می شود. بورک اسفناج مسطح و مارپیچی، دو نوع بورک اسفناج رایج هستند که در این مقاله با روش تهیه آنها آشنا خواهید شد.

رونالدینیو؛ لبخند شیرینی که به گریه تبدیل شد! + عکس

یکی از دراماتیک قصه های تاریخ فوتبال بی شک به رونالدینیو تعلق دارد.

چه تیم‌هایی می‌خواهند لیگ ادامه پیدا کند؟

رقابت های فوتبال باشگاهی در سرتاسر دنیا به حال تعلیق در آمده است؛ موضوعی که باعث شده طرفداران فوتبال برای از سرگیری مسابقات لحظه شماری کنند.

من یوسف (فقط) پانزده سال دارم! + عکس

یوسف موکوکو، مهاجم نوجوان کامرونی چشم دنیا را به خود خیره کرده است.

طرز تهیه اشکنه سیب زمینی و نکاتی برای طبخ آن | ستاره

اشکنه یکی از غذاهای محلی کشورمان است و به روش‌های متفاوتی طبخ می‌شود. در این مطلب قصد داریم اشکنه سیب زمینی که یکی از انواع خوشمزه این غذاست را معرفی کنیم. همچنین با طرز تهیه اشکنه آلبالو و اشکنه رب انار نیز آشنا خواهید شد.

طرز تهیه بورک ترکیه ای | ستاره

بورک ترکیه ای غذایی ساده و مغذی است که می توانید در میهمانی ها به عنوان پیش غذا یا در دورهمی ها به عنوان عصرانه درست کنید و بسته به ذائقه خود و میهمان ها آن را با انواع گوشت و سبزیجات پر کنید. در این مطلب شما را با طرز تهیه بورک ترکیه ای بطور مرحله به مرحله آشنا خواهیم کرد.

طرز تهیه کتلت میگو سوخاری و کتلت میگو با سیب زمینی | ستاره

کتلت میگو یکی از سالم‌ترین غذاهای دریایی است که با ادویه‌های مختلف مزه‌دار می‌شود. کتلت میگو سوخاری و کتلت میگو با سیب زمینی دو تنوع غذایی بی‌نظیر هستند که تهیه آن‌ها به رعایت چند نکته مهم نیازمند است. بنابراین آگاهی از نکات ارائه شده در این مطلب تاثیر زیادی در کیفیت کتلت میگو دارد.

خاموشی فریاد پیروانی با دست قوی علی دایی!

آلبوم خاطرات امیرحسین خیرخواه امروز ما را به یک بعدازظهر ملتهب در ورزشگاه درفشی فر در غرب تهران می برد جایی که محل تمرین پرسپولیس والبته نقطه تلاقی دو مربی دیروز این باشگاه بود.

طرز تهیه فلافل بندری خوشمزه اصل (تصویری) | ستاره

فلافل بندری اصل غذایی بسیار خوشمزه است که از پوره نخود ادویه زده و سرخ شده در روغن درست می شود. این غذا در خاورمیانه بسیار معروف و شناخته شده است و طرفداران زیادی دارد. در ادامه با آموزش تصویری بهترین روش پخت فلافل بندری آشنا می‌شوید.

طرز تهیه کرپ گوشت (با طعم قارچ و پنیر) | ستاره

کرپ گوشت، غذایی است که در مدت زمان کوتاهی درست می‌شود. کرپ گوشت آماده شده تا چند روز در یخچال قابل نگهداری است. شما می توانید در پر کردن کرپ، خلاقیت به خرج دهید و بسته به ذائقه خود از مواد متنوعی چون قارچ و پنیر استفاده کنید.

طرز تهیه رشته پلو بدون گوشت | ستاره

رشته پلو بدون گوشت غذایی گیاهی و یکی از انواع پلوهای ایرانی است که در گذشته معمولا در ایام نوروز تهیه و سرو می شده و امروزه نیز در منوی غذایی خانواده های ایرانی جایگاه خاصی دارد. در این مطلب شما را با طرز تهیه رشته پلو بدون گوشت بطور مرحله به مرحله و تصویری آشنا خواهیم نمود؛ با ما همراه باشید.

طرز تهیه اسپاگتی ایتالیایی با دو نوع سس پستو و گوجه فرنگی | ستاره

اسپاگتی یک غذای ایتالیایی است که ما ایرانیان آن را به شیوه خودمان طبخ می‌کنیم. در این مطلب قصد داریم طرز تهیه اسپاگتی ایتالیایی با دو نوع سس را شرح دهیم.

جنجالی‌ترین اعترافات مارادونا؛ از اعتیاد تا اسلحه‌کشی

دیگو مارادونا حتی بعد از آویختن کفش‌هایش به جنجال‌آفرینی و خبرسازی ادامه داده و بارها به سرخط خبرها راه پیدا کرده است.

ناصر محمد‌خانی؛ مسی‌ترین فوتبالیست ایرانی

پخش خلاصه دیدارتیم ملی ایران مقابل بنگلادش و پوکر فوق‌العاده ستاره پرسپولیس در دهه 60 بهانه ای  شد تا بخواهیم به‌طور اختصاصی به این بازیکن بپردازیم.

رونمایی از تفریح عجیب و خطرناک کریم بنزما + عکس

کریم بنزما ستاره فرانسوی رئال به غیر از فوتبال در ورزش رزمی و خطرناک موی تای نیز تبحر خاصی دارد.

مطالب مرتبط