خبرگزاری ایسنا |
2 ماه پیش

برنامه جهانی غذا: تنها راه کمک به ساکنان غزه آتش بس است ایسنا

برنامه جهانی غذا: تنها راه کمک به ساکنان غزه آتش‌بس است

برنامه جهانی غذا اعلام کرد، توان ارائه نیازهای اساسی به غیرنظامیان آسیب دیده از جنگ علیه نوار غزه در آستانه فروپاشی است.

به گزارش ایسنا، کارل اسکاو، معاون مدیر این برنامه در توییتی نوشت، غذا به اندازه کافی وجود ندارد. مردم گرسنه هستند. مردم غزه از بیماری‌ها و کمبود غذا رنج می‌برند و تنها راه کمک به آنها آتش‌بس است.

وی نوشت، پس از مشاهده وضعیت فاجعه بار در نوار غزه تیمش به بیش از یک میلیون نفر کمک کرده است اما وضعیت غیر قابل قبول است. نیاز است که کمک‌ها ارائه و آتش‌بس انسانی برقرار شود.

اسکاو افزود: غذای کمی به نوار غزه که تحت محاصره رژیم صهیونیستی است، منتقل شده‌است، هیچ سوختی وجود ندارد و کسی در امان نیست «ما نمی‌توانیم کارمان را انجام دهیم».

وی گفت، هزاران تن بیچاره و گرسنه در مراکز توزیع کمک‌ها جمع می‌شوند. اردوگاه‌ها و پناهگاه‌های اضطراری شلوغ هستند.

اسکاو مشاهدات خود را از وضعیت غزه اینگونه خلاصه کرد که با فروپاشی قانون و نظام، انجام هرگونه کار انسانی غیر ممکن است. شهروندان غزه با نزدیک شدن فصل زمستان در پناهگاه‌های غیربهداشتی یا در خیابان‌ها سر می‌کنند آنها بیمار هستند و غذای کافی ندارند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

حرم مطهر رضوی با همکاری مواکب خدمت‌رسان مردمی، آماده پذیرایی ویژه از زائران و مجاوران این سرای قدسی در ایام میلاد حضرت مهدی موعود(عج) و عید فرخنده نیمه شعبان است.

نیم ساعت پیش

مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی وزارت آموزش‌وپرورش از اجرای غربالگری اختلالات یادگیری برای دانش‌آموزان دوره ابتدایی خبر داد.

نیم ساعت پیش

در نشست مجمع دانشگاهیان انقلاب اسلامی؛ ساز و کارهای مشارکت حداکثری در انتخابات بررسی شد.

نیم ساعت پیش

موکب نیمه شعبان شباب المقاومت با حضور خادمانی از ملیت‌های مختلف جهان در مسیر پیاده‌روی پیامبر اعظم(ص) برپا شده و پنجم و ششم اسفندماه میزبان گروه‌های خاص از جمله مسئولان و اسرای جریان حماس، مدال‌آوران المپیک و بازیکنان استقلال و پرسپولیس خواهد بود.

نیم ساعت پیش

مسئله کلاهبرداری کوروش کمپانی را نباید محدود به تبلیغات کرد در حالی که بسترهای چنین کلاهبرداری همچنان از بین نرفته است و باید هرچه سریعتر نسبت به بسترزدایی و جلوگیری از اقدامات مشابه اقدام شود.

نیم ساعت پیش

سخنگوی شورای نگهبان گفته بود: تعداد ۵۲۰ درخواست تغییر حوزه از سوی نامزد‌های انتخابات نمایندگی مجلس را داشتیم.

نیم ساعت پیش

بیشتر...