سلامت نیوز |
۲ هفته پیش

ما یک رنگیم، یک رنگ برای مبارزه با سرطان پستان سلامت نیوز

مای‌لیدی همزمان با ماه آگاهی از سرطان پستان، کمپین «ما یک‌ رنگیم» را برای دومین سال برگزار کرد.

مای‌لیدیدر راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود، پاییز 1402 همزمان با ماه آگاهی از سرطان پستان، کمپین آگاهی رسانی خود را با شعارما یک رنگیمبرای دومین مرتبه با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار کرد.

این کمپین در ادامه مسیر سال‌های گذشته و در راستای ارتقای سلامت زنان اجرا شد. پیش از این نیز مای‌لیدی با همکاری موسسه خیریه بهنام دهش پور کمپین‌های مشابهی را به همین مناسبت در ماه اکتبر برگزار کرده بود.

در این کمپین با هدف سنجش آگاهی مخاطب‌ از سرطان پستان، یک صفحه وب اختصاصی با امکان شرکت در آزمون آنلاین فراهم شد. علاوه بر آزمون، محتوای این صفحه شامل ویدئوهای آموزشی، بروشور قابل دانلود، معرفی و دسترسی به اپلیکیشن هرلایف بود.
کاربران در آزمون آنلاین می‌توانستند با پاسخ به چند سوال ساده، میزان آگاهی خود را درباره سرطان پستان بسنجند و دوستانشان را به شرکت در این آزمون دعوت کنند. پس از پایان آزمون، به هر کاربر براساس پاسخ‌های نادرست، ویدیوهای مرتبط جهت افزایش آگاهی نمایش داده شد. در پایان کمپین سال 1402 بیش از 30000 نفر در این آزمون آگاهی سنجی شرکت کردند.

مای‌لیدی در این کمپین به ازای انجام هر آزمون و همچنین به ازای هر دعوت از طریق شماره تلفن، مبلغ پنج هزار تومان را به منظور انجام پژوهش‌های علمی روی سلامت زنان به دانشگاه علوم پزشکی تهران اهدا کرد.

لازم به ذکر است در این کمپین همکاری صمیمانه و اثربخش پزشکان متخصص دانشگاه علوم پزشکی تهران جهت برگزاری کارگاه‌ها و همچنین تولید محتوا، اعتبار علمی این کارگاه‌ها را تضمین می‌کرد.

همچنین برای آگاهی رسانی موثرتر، مای‌لیدی با همکاری واحد منابع انسانی شرکت‌های پیشگام، امسال موفق به برگزاری پنج کارگاه حضوری برای همکاران این مجموعه‌ها شد و در مجموع دو سال کمپین ما یک رنگیم، 553 نفر شرکت کننده خانم و آقا در این آموزش حضوری مشارکت کردند.

مای‌لیدی به عنوان یک برند دغدغه‌مند درباره سلامت تمامی افراد جامعه به ویژه زنان، رسالت خود را از طریق افزایش آگاهی عمومی انجام می‌دهد. به این منظور، تمامی ویدیوهای آموزشی در صفحه اختصاصی این کمپین با همکاری شبکه ملی ناشنوایان و مجموعه سلامت ناشنوا به زبان اشاره ترجمه شده است.#‌اخبار_سلامتی منبع: سلامت نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نتایج تحقیقات نشان می‌دهد که دوره‌های کوتاه ورزش با شدت بالا، تقویت قابل‌توجهی برای حافظه است.

دیروز

یک جراح و متخصص زنان و زایمان گفت: سقط مکرر یکی از عارضه‌هایی است که با آسیب‌های جسمی و روانی به مادر همراه است.

4 روز پیش

بدن ما با قرار گرفتن در برابر آفتاب ویتامین دی تولید می‌کند که بسیار حیاتی است. به گزارش نیویورک‌پست، این ویتامین برای سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها ضروری است و در تنظیم التهاب‌ها در بدن و حمایت از سیستم ایمنی نقش مهمی ایفا می‌کند.

4 ساعت پیش

رفتار جنسی اجباری وضعیتی است که در آن فرد نمی تواند رفتار جنسی خود را مدیریت کند. افکار جنسی مداوم در توانایی او برای کار، حفظ روابط و تکمیل فعالیت های روزانه آنها اختلال ایجاد می کند.

3 روز پیش

بسیاری از والدین تصور می‌کنند اختلال زبانی یا تاخیر در گفتار کودک‌شان طبیعی است و با گذشت زمان برطرف خواهد شد. اما متخصصان می‌گویند اگر به این موضوع بی‌توجهی شود و کودک از «سن طلایی» بگذرد، بهبود او در بزرگسالی تقریبا غیرممکن خواهد بود.

23 ساعت پیش

اگر یک تغییر مثبت وجود داشته باشد که تقریباً همه افراد بتوانند در راستای سلامت کلی آن را ایجاد کنند، «کاهش التهاب مزمن» است. این فرآیند فیزیکی ریشه اکثر مشکلات جسمی است؛ از درد مفاصل گرفته تا شرایط خودایمنی مانند کولیت اولسراتیو (نوعی بیماری التهابی روده) و لوپوس.

3 روز پیش

توجه به تاریخ انقضای مواد خوراکی و دور نگه‌داشتن گوشت خام از سایر غذاها از قوانین طلایی پخت‌وپز ایمن است.

3 ساعت پیش

می‌توانید با تنفس دیافراگمی، ریه‌ها را تقویت کنید. تنفس دیافراگمی به بدنتان یاد می‌دهد به‌جای اینکه سینه را برای تنفس به کار بگیرد از دیافراگم استفاده کند.

2 روز پیش

ما روزانه ساعت‌های زیادی را پشت رایانه صرف می‌کنیم و اگر شیوه درست نشستن در پشت رایانه و نحوه صحیح قرارگیری دست‌ها هنگام تایپ کردن و استفاده از رایانه را مراعات نکنیم، استفاده طولانی مدت از رایانه، ما را دچار مشکلاتی در مچ دست‌ها، کمر،‌ گردن و سایر نواحی خواهد کرد.

3 روز پیش

بیشتر...