ایران آنلاین |
4 روز پیش

مذاکرات زمانی نتیجه می دهد که امریکا خواسته های ملت ایران را بپذیرد ایران آنلاین

وزیر کشور در معارفه استاندار جدید چهارمحال و بختیاری؛
مذاکرات زمانی نتیجه می‌دهد که امریکا خواسته‌های ملت ایران را بپذیرد

احمد وحیدی در معارفه استاندار جدید چهارمحال و بختیاری گفت: اگر مطالبات مردم را نپذیرند ملت مسیر مقاومت و پیشرفت خود را بدون توجه به این مذاکرات پیش خواهند برد.

به گزارش  وزارت کشور، دکتراحمد وحیدیدر آیینتکریم اقبال عباسی استاندار سابق و معارفه غلامعلی حیدری استاندار جدید استان چهارمحال و بختیاریکه امروز با حضور نمایندگان مجلس، نخبگان و فعالان سیاسی این استان برگزار شد؛ گفت: مردم غیور استان چهارمحال و بختیاری با داشتن شهدای بزرگ افتخاری برای کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

وزیر کشور با اشاره به رشادت ها و دلاوری های مردم استان چهارمحال و بختیاری در طول هشت سال دفاع مقدس یادآور شد: تیپ قمر همیشه خط شکن بود سخت ترین ماموریت ها به  این تیپ داده می شد و با شجاعت و غیرتی مثال زدنی جلو می رفت.
وی اضافه کرد: بیش از دو هزار شهید فضای استان را معطر کرده و ناظر اعمال و رفتار همه ما هستند.

دکتر وحیدی با بیان اینکه چهارمحال و بختیاری یک نقطه مهم و تکیه گاه مهم است و  تعداد قابل توجهی از شهدای مدافع حرم از این استان است؛ تصریح کرد: جا دارد در این ایام مبارک که هفته بسیج نام گذاری شده است پیام حضرت امام خمینی (ره) درخصوص پاسداشت و گرامیداشت این ایام را ارج بنهیم و در نظر داشته باشیم که مهم ترین رکن قدرت جمهوری اسلامی ایران، مردم هستند.

وی در ادامه به بیانات بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی درخصوص بسیج اشاره کرد و گفت: بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنام است و امتداد حرکت خونین شهدا و خط فکری اسلام ناب محمدی است.

دکتر وحیدی در بخش دیگری از صحبت های خود به بیان ظرفیت ها و توانمندی های مدیریتی استاندار جدید استان چهارمحال و بختیاری اشاره کرد و گفت: برادر گرامی آقای حیدری یک بسیجی مخلص و فرزند شهید آماده است تا کمر همت ببندد و همه ظرفیت خود را برای خدمت مردم به کار ببندد.
وی ابراز امیدواری کرد: به یاری خدا یک جهش جدید در استان با توجه به ظرفیت های فراوانی که دارد، اتفاق بیفتد.

دکتر وحیدی با تاکید بر این موضوع که با همت و توان همه این مردم امکان غلبه بر مشکلات وجود دارد؛ خاطرنشان کرد: باید الگوی همه جانبه بسیج مردم را در حوزه اقتصادی پیدا کنیم و به نحو موثری به کار گیریم.
وی اضافه کرد: با حضور مردم در صحنه سیاسی و اقتصادی مشکلات آسان و حل خواهد شد.
وزیر کشور در ادامه گفت: باید مسیر حضور  مردم دز حوزه اقتصاد را فراهم کنیم ‌ اطمینان دارم با مشارکت مردم مشکلات اقتصادی هم حل خواهد شد و اتفاقات اقتصادی بزرگ و مثبتی  رخ خواهد داد.

دکتر وحیدی در بخش دیگری از صحبت های خود به بیان ظرفیت های توسعه ای استان چهارمحال و بختیاری اشاره کرد و گفت: در حوزه گردشگری این استان دارای ظرفیت های بالایی دارد و با استفاده از ظرفیت ها باید مشکلات اقتصادی استان نظیر اشتغال و بیکاری حل و فصل شود.
وزیر کشور همچنین گفت: هنر دولت ها باید این باشد که  حضور و مشارکت مردم در عرصه های اقتصادی را فراهم کند.
وی درخصوص مشکلات آب گفت: عدالت توزیعی در بحث آب از سیاست های اصلی دولت خواهد بود.

دکتر وحیدی با بیان اینکه نباید فراموش کرددولت مردمی حضرت آیت الله رئیسیسه ماه است که سکان هدایت کشور را در دست گرفته است؛ گفت: امروز دولت در حال برنامه ریزی در حوزه تنظیم بازار است و در بخش کالاها موفقیت های به دست آمده و برای مابقی هم در حال برنامه ریزی هستند.

وزیر کشور درخصوص موضوع مذاکرات پیش روی کشور در عرصه بین المللی هم گفت: در بحثمذاکرهاگر آمریکا به خواسته های ملت ایران تن دهد؛ مذاکرات به نتیجه خواهد رسید و اگر به خواسته های ملت ایران توجه نکنند؛ ملت مسیر پیشرفت و عزت خود را پیش خواهد برد.

دکتر وحیدی در پایان با اشاره خباثت هایبدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایرانگفت:  برای آسیب به زدن ملت یک روزپمپ بنزینرا هک می کنند و یک روز دیگرشرکت های هواییرا تحریم می می کنند تا این ملت غیور را به زحمت بیندازند.

 

 

 

 #‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وی معتقد است که گرچه «قتل زنان» کمترین میزان خشونت را در کل به خود اختصاص داده است اما در واقع آخرین مرحله خشونت علیه زنان محسوب می شود.

3 روز پیش

در پی اعلام شیوع سویه جدید ویروس کرونا، بورس‌های اروپایی با سقوط شدید مواجه شدند.

3 روز پیش

هوشنگ شجری، کارشناس مسائل اقتصادی کاهش نرخ تورم را یکی از اولویت‌های دولت و از مطالبات اصلی مردم دانست و با تاکید بر ضرورت اصلاحات ساختاری در اقتصاد کشور، برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های تولید و عدم قیمت گذاری دستوری را دو مولفه اصلی کاهش نرخ تورم عنوان کرد.

3 روز پیش

وزیر اقتصاد در حالی از حل و فصل اتصال سامانه گمرک و سامانه جامع تجارت پس از هشت سال و در آینده نزدیک خبر داده که طبق گزارش تحقیق و تفحص مجلس، ۹۵ درصد قاچاق از مبادی رسمی انجام می‌شود!

3 روز پیش

پس از چندین بار خلف وعده دولت قبل در راه‌اندازی کامل سامانه جامع تجارت، اکنون دولت سیزدهم یک گام بزرگ در این زمینه برداشته و زمینه اتصال گمرک را به سامانه مذکور فراهم کرده است.

3 روز پیش

وزیر راه‌وشهرسازی از مذاکره با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تثبیت قیمت سیمان و فولاد تا پایان اجرای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: به‌دنبال وارد کردن مواد، مصالح، کارگر و مهندس به کشور نیستیم، اما قصد داریم توسعه فناوری در صنعت ساختمان ایران را ارتقاء بدهیم.

3 روز پیش

جلسه هم‌اندیشی اعضای کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران با وزیر راه و شهرسازی در این وزارتخانه برگزار شد.

3 روز پیش

هرچند تاکنون وعده‌های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌شاسی اطلس محقق نشده است، اما آخرین گمانه‌زنی‌ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال است. احتمالا پس از آن فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

3 روز پیش

پیش از شروع مذاکرات وین در تاریخ ۲۹ نوامبر، به نظر می‌رسد ایران و ایالات متحده همچنان در دو موضع متناقض قرار دارند. ایران با قاطعیت می‌گوید تنها با هدف رفع تحریم‌های غیر قانونی به مذاکرات باز می‌گردد و قصد دارد به ضمانت‌های قانونی دست یابد که براساس آن، هیچ دولتی در آمریکا نتواند از توافق هسته‌ای خارج شود.

3 روز پیش

وزیر راه و شهرسازی ضمن موافقت با ورود فناوری نوین ساخت مسکن به کشور توسط بخش خصوصی، گفت: برای نهضت ملی مسکن زمین رایگان واگذار می‌کنیم.

3 روز پیش

یک اقتصاددان عرضه بدون نظارت و بی حساب کتاب ارز سهمیه‌ای به عامه مردم، با استفاده از کارت ملی را اقدامی در جهت تباهی منابع ارزی کشور دانست.

3 روز پیش

در روز ششم آذر ماه ارزش هر بیت کوین در بازار جهانی به ۵۴ هزار دلار و ارز هر اتریوم به ۴۱۵۰ دلار رسید.

3 روز پیش

محققان در ابتدا توانستند مدل‌های سلولی آزمایشگاهی را در شرایط آزمایشگاهی تولید کنند که عفونت را در گوش داخلی نشان می‌دهد تا مکانیسمی را ایجاد کنند که توسط آن کووید-۱۹ برای گوش و مجرای شنوایی مسری و مضر است.

3 روز پیش

سیاستمداران گمان کردند «عدالت» یعنی مصرف رایگان یا ارزان دولتی. این راهبرد غلط که منجر به عرضه مجانی یا بسیار ارزان آب شده، در کنار سیاست‌هایی که مصرف بالای انرژی را به دنبال دارد، «ابرچالش آب و محیط زیست» را به وجود آورد.

3 روز پیش

در حال حاضر در ۲۲۴ پایگاه اورژانس ۱۷۸۰ نیرو فعالیت می کنند؛ یعنی هر پایگاه حدودا دو نفر تکنسین اورژانس کم دارد که با این شرایط در حال حاضر حدود ۵۰۰ نیرو کم داریم و فقط سعی می کنیم که پایگاه ها را سرپا نگه داریم.

3 روز پیش

بیشتر...