ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

تغییر نظر اینتر: تست پزشکی طارمی لغو شد ورزش سه

همه چیز محرمانه پیش می‌رود

تغییر نظر اینتر: تست پزشکی طارمی لغو شد!

تست پزشکی مهدی طارمی، ستاره ایرانی، در اینتر که قرار بود امروز برگزار شود به تاریخ نامعلومی موکول شد.

تغییر نظر اینتر: تست پزشکی طارمی لغو شد!

به گزارش "ورزش سه"، از قرارداد طارمی با باشگاهپورتوتنها شش ماه باقی مانده است و او اجازه داشت که با هر باشگاه دیگری مذاکره کند و پیش قراردادی هم به امضا برساند و در نهایت بااینتربه توافق رسید.

این بازیکن برای امضای قراردادی دو ساله با دستمزد سالانه سه میلیون یورو به علاوه بند پاداش با مدیران این باشگاه توافق کرد و قرار بود برای انجام تست پزشکی و تایید نهایی امروز راهی ایتالیا شود اما اینتر تصمیم گرفت که این آزمایش‌ها را به تعویق بیاندازد.

جانلوکا دی مارتزیو، خبرنگار ایتالیایی، مدعی شده است که تصمیم اینتر برای تعویق تست پزشکی و پروازش به ایتالیا تا تاریخی نامعلوم به تعویق افتاده است و شاید حتی چند ماه دیگر انجام شود.

1990234

مدیریت باشگاه اینتر این تصمیم را گرفته است تا از ایجاد هرگونه مشکلی برای این ستاره ایرانی که هنوز چهار ماه دیگر باید با پیراهن پورتو به میدان برود جلوگیری کند و اجازه دهد که همه چیز در بهترین و آرام‌ترین حالت ممکن برای او پیش برود.

انتظار می‌رود که تست پزشکی طارمی در طول چند ماه آینده و بدون اعلام قبلی و به شکل محرمانه در ایتالیا انجام شود. پیوتر زیلینسکی ماه گذشته تست پزشکی‌اش در اینتر را پشت سر گذاشت و باشگاه ناپولی در واکنش به این اتفاق تصمیم گرفت او را از فهرست لیگ قهرمانان کنار بگذارد. مدیران این باشگاه دوست ندارند اتفاقی مشابه برای طارمی تکرار شود.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

علی چینی، ستاره سابق استقلال، مدتی است که با بیماری دست و پنجه نرم می‌کند.

نیم ساعت پیش

رودریگو لیناس، مربی دروازه بان های تیم یونیون سانتافه آرژانتین، در حال مهار توپی که در جریان بازی به سمت نیمکت آمد خودش را مصدوم کرد.

نیم ساعت پیش

با وجود همه ناامیدی‌ها تن‌هاخ در صد بازی نخست خود توانست 59 درصد پیروزی را ثبت کند.

2 ساعت پیش

آيا بهتر نيست كامران قاسمپور با توجه به شرايط وزنى يورش به سومين طلاى ٩٢ كيلوگرم جهان را در دستور كار قرار دهد؟

2 ساعت پیش

دولت در این 20 سال توان واگذاری این دو باشگاه را ندارد، همیشه جرقه‌هایی در خصوص واگذاری‌شان زده می‌شود اما هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

1 ساعت پیش

پرسپولیس در اولین بازی‌اش در جام حذفی کار دشواری نداشت.

1 ساعت پیش

تئو زوانزیگر و ولفگانگ نیرسباخ، رؤسای سابق اتحادیه فوتبال آلمان، به همراه دبیرکل سابق این اتحادیه به اتهام فرار مالیاتی در رابطه با جام جهانی 2006 که این کشور میزبان آن بود، در دادگاه حاضر شدند.

2 ساعت پیش

باشگاه استقلال اعتقاد دارد که گل دوم مس رفسنجان در شرایط آفساید به ثمر رسیده است.

1 ساعت پیش

آرنه اسلوت، سرمربی فاینورد، گفت که اگر در لیست رؤسای بایرن برای سرمربیگری این تیم قرار داشته باشد برایش خوشحال کننده است.

2 ساعت پیش

بیشتر...