خبرگزاری ایسنا |
2 روز پیش

ضرورت توسعه حمایت های مردمی در مبارزه با مواد مخدر ایسنا

ضرورت توسعه حمایت های مردمی در مبارزه با مواد مخدر

ایسنا/گلستانمشاور دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور با اشاره به ضرورت مردمی شدن مبارزه با مواد مخدر، گفت: حمایت های مردمی و به ویژه خیرین از این حوزه باید توسعه پیدا کند.

سردار محمد مسعود زاهدیان ظهر امروز در مراسم یادواره ۸۳ شهید مبارزه با مواد مخدر استان گلستان که در آستان مقدس امامزاده عبدالله علیه السلام شهر گرگان برگزار شد، اظهار کرد: مبارزه با مواد مخدر یک امر همگانی و الزام اجتماعی است که باید مورد توجه همه مردم و مسئولان و گروههای مرجع قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه امروز تولید مواد مخدر در افغانستان از 185 تن به بالای 10 هزار تن رسیده است، افزود: این مساله تهدیدی برای کشور های همجوار از جمله ایران اسلامی است و باید تدابیر متناسب با آن اندیشیده شود.

مشاور دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور با تاکید بر اینکه مسیر ترانزیتی ایران آسانترین راه ترانزینی برای رسیدن مواد مخدر به اروپا است، خاطرنشان کرد: اگر ما برای وجب به وجب کشور بازرسی بگذاریم باز هم این مواد ممکن است از مبادی مختلفی وارد کشور شده و از طریق مافیا و قاچاقچیان ترانزیت شود. 

زاهدیان بر ورود خیران و مشارکت های مردمی همراه با اجرای طرح یاری گران زندگی در حوزه مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد و گفت: این مولفه ها از جمله فعالیت هایی است که باید در حوزه مقابله و پیشگیری نمود بیشتری پیدا کند تا بتوانیم بر این بلای خانمان سوز فائق بیائیم.

به گزارش ایسنا در این مراسم از خانواده معظم ۸۳ شهید مبارزه با مواد مخدر استان گلستان با اهدای لوح و هدیه یادبود و تجلیل به عمل آمد و در انتهای مراسم نیز مزار شهدای مبارزه با مواد مخدر شهرستان گرگان توسط مسئولان و مردم غبارروبی شد.

انتهای پیام #‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

به دنبال یورش وحشیانه نظامیان رژیم صهیونیستی به کرانه باختری طی بامداد امروز یکشنبه درگیری شدیدی میان آنها و شهروندان فلسطینی درگرفت.

3 ساعت پیش

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز با اشاره به ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس گفت: ترافیک در آزادراه کرج - تهران محدوده گرمدره سنگین است.

4 ساعت پیش

کیومرث اشتریان استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران در روزنامه شرق نوشت: یکی از بزرگ‌ترین آسیب‌های امنیتی برای هر کشوری آن است که نیروی امنیتی و اختیارات او در مدت‌زمانی طولانی تحت تأثیر افرادی غیرمرتبط با کار او و با انگیزه‌های مشخص سیاسی قرار بگیرد.

4 ساعت پیش

اعتماد نوشت: برای ارزیابی عملکرد اقتصادی دولت سیزدهم باید دید تاثیر تصمیمات اقتصادی دولت به چه صورت در کف جامعه، نظم و نظامات بازارها، تولید کشور و...بازتاب پیدا کرده است.

5 ساعت پیش

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال تهران با پیشنهاد خارجی مواجه شده است.

5 ساعت پیش

طبق اعلام روزنامه الرای قطر، دو بازیکن سابق پرسپولیس زوج خط دفاعی الاهلی در فصل جدید لیگ ستارگان خواهند بود.

5 ساعت پیش

رئیس پلیس فتا پایتخت، از شناسایی و دستگیری ۲ نفر کلاهبردار خبر داد که با روش اسکیمر بیش از پنج میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بودند.

3 ساعت پیش

علی اکبر عیوضی گفت: خواسته‌ی بازنشستگان، خاتمه‌ی ماجرا و احیای مصوبات مزدی شورایعالی کار قبل از پایان تیرماه است؛ یعنی قبل از زمانی که قرار است مستمری‌ها واریز شود.

4 ساعت پیش

بیشتر...