خبر 24 |
1 ماه پیش

بغض هافبک مدنظر استقلال ترکید عکس خبر24

بغض هافبک مدنظر استقلال ترکید +عکس
به گزارشخبر24، ژان کارلوس هافبک برزیلی نائوتیکو امروز بعد از بازی تیمش در لیگ این کشور سوژه رسانه های شد.

ژان کارلوس از روز گذشته به عنوان گزینه اصلی استقلال و ساپینتو برای تقویت خط میانی تیم در فصل جدید لیگ ایران مطرح می شود.
بغض هافبک مدنظر استقلال ترکید +عکس و فیلم
به همین خاطر نشریه «گلوبو» برزیل با انتشار فیلم خداحافظی ژان کارلوس با چشمان گریان به این موضوع پرداخت و نزدیک شدن این بازیکن برزیلی به استقلال خبر داد.

ژان کارلوس با چشمان گریان، گفت: نمی دانم چه می شود ولی باشگاه نائوتیکو را دوست دارم. نمی توانستم بدون خداحافظی از هواداران بروم. محبت هواداران هیچگاه فراموش نمی کنم و همیشه هواداران این تیم در قلب من جای دارند.
 
بدین ترتیب جدایی کارلوس از تیم برزیلی قطعی شد و احتمال انتقال این بازیکن برزیلی به استقلال بیش از پیش بیشتر شد.

کارلوس گفت: نمی دانم چه اتفاقی می‌افتد اما اینجا باشگاهی است که خیلی دوستش داشتم. نمی‌توانستم از این تماشاگران تشکر نکنم. محبتی که به من داشتند، خیلی خاص است. محبت هواداران برای من همه چیز بود. این باشگاه برای همیشه در قلب من و خانواده ام می‌ماند.

منبع: فارس
 
 

     


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا همزمان با طرح اتهامات علیه خودش هشدار داد که اگر وضعیت آرام نشود، اتفاقات وحشتناکی در آمریکا رخ خواهد داد.

3 ساعت پیش

گزارش‌ها حاکی از آن است که سودجویان راهکار جدیدی برای قاچاق محصولات کشاورزی در پیش گرفته‌اند.

2 ساعت پیش

انتخاب بالش برای خواب هر شب یک کار بسیار مهم است. شاید متوجه آن نشوید ، اما نوع بالشی که انتخاب می کنید و نحوه مراقبت از آن بر کیفیت خواب و سلامت کلی شما تأثیر خواهد گذاشت.

2 ساعت پیش

شاکری گفت: تا پایان سال ۶۰۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن وارد بازار می‌شود که به بازار مسکن شوک بزرگی وارد می‌کند و رونق می‌بخشد.

2 ساعت پیش

داده‌های اداره کل آمار عربستان سعودی نشان می‌دهد که شاخص قیمت مصرف کننده (نرخ تورم) در ماه ژوئیه ۲۰۲۲ نسبت به ژوئیه ۲۰۲۱ به میزان ۲.۷ درصد افزایش یافت.

2 ساعت پیش

تیم ملی والیبال ایران با شکست ۳-۱ کامرون برای چهارمین‌بار قهرمان بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی شد. این نخستین طلای تیمی ایران در قونیه است.

3 ساعت پیش

باوجود اینکه وزارت نیرو گفته بود مشکل آب شهرکرد تا دو روز دیگر حل می‌شود اما حجم گل و لای چشمه کوهرنگ تقریبا دو برابر شده و فعلا قابل تصفیه نیست. حالا وزارت نیرو در تلاش است تا آب چاه‌ها را به خطوط لوله آب شهرکرد وصل کند تا مشکل مردم حل شود.

2 ساعت پیش

عکس های جدید بهاره رهنما خبرساز شد.

2 ساعت پیش

رییس قوه قضاییه گفت: در اجرای احکام از هجمه‌های حقوق بشری واهمه نداریم اما توجه به رافت‌ اسلامی و سرنوشت یک زندانی دغدغه من است.

2 ساعت پیش

بیشتر...