خبرگزاری رضوی |
۳ هفته پیش

30 درصد المان های بهار 1402 مشهد با موضوعیت امام رضا می باشد رضوی

معاون فرهنگی شهرداری مشهد:
30 درصد المان های بهار 1402 مشهد با موضوعیت امام رضا(ع) می باشد
به گزارشخبرگزاری رضوی، یوسف اسماعیل زاده ظهر امروز یکشنبه 7 اسفندماه در نشست خبری اقدامات استقبال از بهار1402 در محل شهرداری مشهدمقدس با اشاره به آذین‌ بندی 450 نقطه از شهر مشهد از ساخت 45 المان تعاملی و مرمت 60 المان سال‌های گذشته خبر داد.

وی با بیان اینکه سال آینده تعداد المان‌ها 1543 است از رشد 23 درصدی نسبت به سال قبل رشد خبر داد وافزود: 30 درصد المان ها موضوعیت امام رضایی دارند اما اولویت امسال ما به جای المان ها فضا ارایی شهری است.

معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در ادامه به برگزاری یک هزار اجرای سرود گروهی و اجرای 19 هزار و 500 متر نقاشی دیواری اشاره کرد.

وی ابراز کرد: فرایند طراحی و واگذاری و اجرای المان از تیرماه آغاز شده و بخش عمده آنها ساخته شده و درحال نصب است که تا 25 اسفند المان‌ها کاملا بهره برداری می‌شود.

اسماعیل زاده همچنین بیان کرد:20 مکان برای اسکان اضطراری زائران در نظر گرفته شده است و ایستگاه‌های استقبال از بهار، پذیرای حضور زائران در مبادی شهر هستند،همچنین راهنماهای زائر در 14 پایگاه حاضر خواهند بود و ایستگاه‌های خدمات سفر نیز خدمات خود را ارائه می دهند.

وی در بخش دیگر سخنان خود در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر جمع اوری معتادان مهاجر گفت: 15 گروه جمع‌آوری معتادان به صورت شبانه روز فعال است و گشت ویژه در ایام عید خواهند داشت.

معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد همچنین یادآور شد: دیوارناری میدان فردوسی تا سال آینده ضمن تخصیص اعتبار و طرح های ارائه شده با الهام از مفاهیم فردوسی انجام خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: هزینه هایی که برای استقابل از بهار می شود صرف اقدامات یخواهد شد که به هویت شهر گره خورده است در غیر این صورت این هزینه کردها هیچ فایده ای نخواهد داشت.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شبیه‌سازی دیدار لیورپول و رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا با لگو را ببینید.

۳ هفته پیش

برترین و زیباترین پاس گل‌های هفته بیست و دوم لالیگا را ببینید.

۳ هفته پیش

یحیی گل محمدی، برای دومین بار در پند ماه اخیر مورد تمسخر مجریان صدا و سیما قرار گرفت.

۳ هفته پیش

خلاصه دیدار الدحیل و الشباب در چارچوب مرحله ۱/۴ نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا

۳ هفته پیش

شادترین بازیکن تیم پرسپولیس بعد از برد در دیدار با سپاهان مهدی عبدی بود. بازیکنی که این روزها کمتر در ترکیب تیم به میدان می‌آید یا بهتر است بگوییم به میدان نمی‌آید.

۳ هفته پیش

خلاصه دیدار الدحیل و الشباب در مرحله یک‌چهارم نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا را ببینید.

۳ هفته پیش

باشگاه اتحاد کلبا اعلام کرد؛ در مورد تمدید قرارداد فرهاد مجیدی در پایان فصل تصیم گیری خواهد کرد.

۳ هفته پیش

مولودی ولادت امام حسین (ع) با نوای محمود کریمی در اینجا قابل مشاهده است.

۳ هفته پیش

تیری آنری، اسطوره توپچی‌های لندنی به سوال یک مجری ورزشی پاسخی جالب داد.

۳ هفته پیش

بیشتر...