اکونا پرس |
4 روز پیش

پریدر بهترین مربی شطرنج جهان شد

پریدر بهترین مربی شطرنج جهان شد

سرمربی تیم ملی شطرنج بانوان کشورمان به عنوان بهترین مربی بانوان جهان انتخاب شد.

پریدر بهترین مربی شطرنج جهان شد
به گزارشاکونا پرس،

 فدراسیون جهانی شطرنج  در مراسمی که در شهر چنای کشورهندوستانبرگزار گردید ۱۳ بانوی برتر حوزه‌های مختلف رشته شطرنج را انتخاب کرد وشادیپریدر،سرمربی تیم ملیشطرنج بانوان کشورمان نیز به عنوان بهترین مربی بانوانجهاندر سال ۲۰۲۲ انتخاب شد.

پریدر پس از کسب این عنوان گفت: برای من باعث افتخار است که توسط فدراسیون جهانی شطرنج به عنوان بهترین مربی جهان انتخاب شدم و این جایزه را به همه هموطنانم تقدیم می کنم.

 

 

ورزشکاران حاضر در اردوی آماده سازی تیم ملی تنیس روی میز آقایان در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند…

اردوی مرحله دهم تیم3 ملی کاراته آقایان جهت حضور در مسابقات کسب سهمیه و گزینشی المپیک توکیو، از صبح امروز و با رعایت…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با بیان اینکه جلسه اعضای دولت و هیات رئیسه و روسای کمیسیون‌های مجلس هفته آینده برگزار می‌شود؛ گفت: فردا رئیس‌جمهور و جمعی از اعضای هیات دولت به کرمان سفر می‌کنند.

8 ساعت پیش

نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: به صورت شفاف باید عرض کنم ما نمایندگان به دلیل وضعیت معیشت مردم از دولت گلایه مند هستیم و نارضایتی خودمان را در جلسات مختلف اعلام کرده ایم.

8 ساعت پیش

فلور نظری، بازیگر مطرح و سرشناس ایرانی عکسی جدید در اینستاگرامش با یک چهره متفاوت و دیده نشده از خود بعد از عمل‌های زیبایی به اشتراک گذاشت.

6 ساعت پیش

طبق آخرین گزارش IPCC، تا سال 2030، ایجاد انرژی جهانی بدون کربن خالص به فوریت مورد نیاز است. برای تحقق این امر، به کاهش قابل توجهی در مصرف سوخت‌های فسیلی، برق رسانی گسترده، بهبود بهره وری انرژی و استفاده از سوخت‌های تجدیدپذیر جایگزین نیاز است. آیا بیت‌کوین می‌تواند در سرعت بخشیدن به تحقق این موضوع، مفید باشد؟

8 ساعت پیش

رهبر جریان صدر در عراق از دستگاه قضایی این کشور درخواست کرد که حداکثر تا پایان هفته آینده پارلمان عراق را منحل کند.

7 ساعت پیش

«یگان سایبری پلیس رژیم صهیونیستی گفته است یکی از ساکنان فلسطین اشغالی را که لاپید را به قتل تهدید کرده زیر نظر گرفته و در حال تحقیق در خصوص او است.

8 ساعت پیش

فعال سیاسی اصلاح طلب نوشت : این نهایتِ زشتکاری است که کاری را خودشان انجام دهند، اما چون آن را خلافِ مواضع قبلی‌شان می‌بینند، آن را به گردن دیگران بیاندازند!

8 ساعت پیش

اخیرا در رابطه با بنزین، طرحی مبنی بر تخصیص سهمیه به افراد به جای هر خودرو بطور آزمایشی و در یک بازه ۵ماهه، از اوایل اسفند سال ۱۴۰۰ تا اواخر تیرماه سال جاری در جزیره کیش اجرا شد.

7 ساعت پیش

مدیرعامل تامین اجتماعی گفت: برای اعمال افزایش جدید و نحوه پرداخت و تأمین مالی مربوطه با هماهنگی با کانون‌ها؛ نیازمند زمان هستیم و انشاءلله صدور احکام جدید در شهریورماه انجام می‌‌شود.

7 ساعت پیش

بیشتر...