ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

پرداخت پاداش پارا شناگران چند مداله ورزش سه

کد خبر : 1838378 |24 مرداد 1401 ساعت 09:59 |558 بازدید |0دیدگاه

پرداخت پاداش پارا شناگران چند مداله

برای اولین بار مدال آوران معلول پاداش پای سکوی خود را در بازیهای کشورهای اسلامی کامل دریافت کردند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، علیرضا ایزدی سرمربی تیم ملی پاراشنا در پاسخ به این پرسش که آیا پاداش پای سکو برای شناگرانی که موفق به کسب چند مدال در بازیهای کشورهای اسلامی شدند، کامل پرداخت شد یا خیر؟ اظهارکرد: شناگرانی همچون شاهین ایزدیار و سینا ضیغمی نژاد که در مواد مختلف شنا در بازیهای کشورهای اسلامی موفق به کسب چند مدال شدند از سوی کمیته ملی المپیک پاداش پای سکوی آنها به طور کامل و برحسب تعداد مدال‌ها پرداخت شد.

وی پیرامون این پرسش که آیا از سوی کمیته ملی پارالمپیک نیز برای مدال آوران بازیهای کشورهای اسلامی پاداشی در نظر گرفته شده است یا خیر؟ گفت: در این زمینه اطلاعی ندارم و بعد از بازگشت به ایران باید ببینیم از سوی کمیته ملی پارالمپیک پاداشی برای مدال آوران در نظر گرفته شده است یا خیر؟

ایزدی پیرامون این پرسش که گفته می‌شود سطح رقابتهای پاراشنا بازیهای کشورهای اسلامی پایین بود، خاطرنشان کرد: سطح این رقابتها به دلیل ادغام کلاس‌ها بسیار بالا بود و شناگران برای مشخص شدن جایگاه خود باید با ورزشکاران کلاس‌های مختلف رقابت می‌کردند تا امتیاز آنها برای کسب سکو مشخص شود. در این بازیها ما شناگرانی داشتیم که به دلیل رقابت با ورزشکاران کلاس بالا مدال خود را به راحتی از دست دادند، در حالی که اگر در کلاس خود رقابت می‌کردند شانس زیادی برای کسب مدال داشتند.

سرمربی تیم ملی پاراشنا در پاسخ به این پرسش که چقدر از عملکرد شناگران در این بازیها راضی بودید، تصریح کرد: با توجه به محدویت اعزام شناگران به این بازیها، ما با 5 ورزشکار اعزامی موفق به کسب 15 مدال شدیم که نشان از عملکرد بسیار موفق شناگران بود، در این بازیها ابوالفضل ظریف جوانترین شناگر کاروان ایران با 15 سال سن به دلیل ادغام کلاس‌ها مجبور بود با شاهین ایزدیار و سینا ضغیمی نژاد رقابت داشته باشد و شرایط بسیار سختی برای کسب مدال داشت، با این وجود عملکرد او و سایر شناگران راضی کننده بود و سایر کشورها از تیم ایران به عنوان قدرتمندترین تیم در این بازیها یاد می‌کردند.

وی در پایان همچنین پیرامون این پرسش که چرا تعداد مدال‌های کسب شده توسط تیم پاراشنا با تعداد مدال‌های درج شده در سایت بازیها تفاوت دارد، گفت: این موضوع را به مدیریت برگزاری مسابقات و حتی سرپرست کاروان اعلام کردیم تا تعداد مدال‌های کسب شده توسط تیم پاراشنا در سایت بازیها اصلاح شود که متاسفانه تا به امروز ترتیب اثری داده نشده است.

گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

بازیهای کشورهای اسلامی 2022 قونیه
شنا


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یک سایت روسی نوشت احتمال دارد اسلواکی جایگزین ایران در جام جهانی کشتی آزاد به میزبانی آمریکا شود.

5 ساعت پیش

هاکان چالهان اوغلو، ستاره اینتر، از پیروزی این تیم برابر بارسلونا بسیار خوشحال است.

5 ساعت پیش

ترکیب استقلال در بازی با فولاد کدام ترکیب خواهد بود؟ همان ترکیب بازی با گل‌گهر یا بازیکنانی چون صالح حردانی و ابوالفضل جلالی به این ترکیب اضافه می‌شوند؟

5 ساعت پیش

تیم جوانان ایران به‌زودی بازی دوستانه‌ای را برابر بلاروس و در این کشور برگزار خواهد کرد.

5 ساعت پیش

آنتونیو کونته، سرمربی تاتنهام، از این که تیمش نمی‌تواند از فرصت‌های گلزنی‌اش استفاده کند انتقاد کرد.

5 ساعت پیش

سویا، الچه، ولورهمپتون، ناتینگهام فارست، سمپدوریا و بایرلورکوزن منتظرند تا بدانند مستاجران بعدی این نیمکت‌ها چه کسانی خواهند بود.

5 ساعت پیش

به نظر می‌رسد که مصدومیت آندریاس کریستنسن، مدافع بارسلونا، جدی است.

5 ساعت پیش

در تمرینات استقلال تنها بازیکنانی که در ترکیب اصلی این تیم به میدان می آیند، محبوب ریکاردو ساپینتو نیستند.

5 ساعت پیش

کاروان ۹۰ نفره کشتی پیشکسوتان ایران به دلیل صادر نشدن ویزا از سوی سفارت بلغارستان، مسابقات جهانی را از دست داد.

5 ساعت پیش

بیشتر...