باند قاچاق خرید فروش خودرو در مشهد متلاشی شد all tv logo

باند قاچاق خرید و فروش خودرو در مشهد متلاشی شد
خراسان رضویمشهد

حسین دشتبان گفت: با تلاش‌های شبانه روزی و اقدامات اطلاعاتی و مراقبتی پلیس فرودگاه‌های خراسان رضوی، کشف و انهدام بزرگترین باند قاچاق و خرید و فروش خودرو در مشهد با دستگیری اعضاء و کشف و ضبط خودرو‌ها انجام شد.

وی اظهار داشت: قاچاقچیان با ترفند‌های مختلف و جعل پلاک ملی، خودرو‌ها را به ارزشی بالغ بر یکهزار میلیارد ریال آماده فروش کرده بودند که به موقع شناسایی شدند.

دشتبان با اشاره به عزم راسخ و جدی دست اندرکاران امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی از استان‌های برتر و شاخص درمبارزه با قاچاق کالا و ارز و پیشرو در اجرای منویات مقام معظم رهبری در این حوزه است و بر این اساس، باند‌های مهم و از جمله بزرگترین باند قاچاق نقره را طی سال گذشته در این استان منهدم کرده است.

دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت برب مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی گفت: امسال با توجه به شعار سال معظم له مبنی بر مهار تورم افزایش تولید و نقش شوم و موثر قاچاق در ایجاد تورم و مهار تولید ملی رویکرد‌های جدید و کارگروه‌های ویژه‌ای در این حوزه تشکیل شده است، هم اکنون دستگاه‌های عضو (اجرائی، امنیتی، انتظامی، قضائی و نظامی) در آمادگی و هوشیاری کامل قرار دارند و از انسجام و هماهنگی بسیار بالایی برخوردار هستند.

باشگاه خبرنگاران جوانخراسان رضویمشهد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری قزوین گفت: تصادف شدید 2 خودروی سواری پراید و پژو پارس در جاده قدیم قزوین-رشت به مصدومیت 6 نفر منجر شد.

12 دقیقه پیش

سخنان خانم جمیله علم‌الهدی همسر آیت‌الله رئیسی درباره بانوی اول کشور با واکنش‌های عمدتا منفی نیروهای انقلابی مواجه شد.

11 دقیقه پیش

پیشکسوتان و راویان دفاع مقدس در نشست صمیمی با محمدمهدی اعلایی در سالن جلسات باغستان دیدار کردند و دغدغه‌ها و مطالباتشان را با استاندار قزوین مطرح کردند.

10 دقیقه پیش

استاندار کردستان گفت: استان کردستان مملو از ظرفیت‌های نهفته خدادادی است و امیدواریم در جشنواره موسیقی ایران منعکس شود.

12 دقیقه پیش

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در اطلاعیه ای از مجوز نداشتن اجلاس دندانپزشکی در شهر مشهد خبر داد.

9 دقیقه پیش

سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اشاره به اینکه نوسازی و بازسازی واحدهای صنعتی در دستور کار این سازمان قرار دارد گفت: در حال حاضر مصرف برق الکتروموتورهای بسیاری از صنایع بیشتر از استاندارد است.

9 دقیقه پیش

مهاجران صهیونیست معترض به نتانیاهو و سیاست‌های ائتلافش برای سی و نهمین هفته متوالی در تل‌آویو و 150 نقطه دیگر از فلسطین اشغالی دست به تظاهرات زدند.

10 دقیقه پیش

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از صدور شناسنامه الکترونیکی برای زنبورستان‌های این استان خبر داد.

9 دقیقه پیش

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اقدامی غافلگیر کننده به اوکراین سفر کرده و در بازدید از اودسا وعده تداوم حمایت‌ها از این کشور جنگ زده را داد.

9 دقیقه پیش

بیشتر...