باند قاچاق خرید فروش خودرو در مشهد متلاشی شد all tv logo

باند قاچاق خرید و فروش خودرو در مشهد متلاشی شد
خراسان رضویمشهد

حسین دشتبان گفت: با تلاش‌های شبانه روزی و اقدامات اطلاعاتی و مراقبتی پلیس فرودگاه‌های خراسان رضوی، کشف و انهدام بزرگترین باند قاچاق و خرید و فروش خودرو در مشهد با دستگیری اعضاء و کشف و ضبط خودرو‌ها انجام شد.

وی اظهار داشت: قاچاقچیان با ترفند‌های مختلف و جعل پلاک ملی، خودرو‌ها را به ارزشی بالغ بر یکهزار میلیارد ریال آماده فروش کرده بودند که به موقع شناسایی شدند.

دشتبان با اشاره به عزم راسخ و جدی دست اندرکاران امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی از استان‌های برتر و شاخص درمبارزه با قاچاق کالا و ارز و پیشرو در اجرای منویات مقام معظم رهبری در این حوزه است و بر این اساس، باند‌های مهم و از جمله بزرگترین باند قاچاق نقره را طی سال گذشته در این استان منهدم کرده است.

دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت برب مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی گفت: امسال با توجه به شعار سال معظم له مبنی بر مهار تورم افزایش تولید و نقش شوم و موثر قاچاق در ایجاد تورم و مهار تولید ملی رویکرد‌های جدید و کارگروه‌های ویژه‌ای در این حوزه تشکیل شده است، هم اکنون دستگاه‌های عضو (اجرائی، امنیتی، انتظامی، قضائی و نظامی) در آمادگی و هوشیاری کامل قرار دارند و از انسجام و هماهنگی بسیار بالایی برخوردار هستند.

باشگاه خبرنگاران جوانخراسان رضویمشهد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیماری‌های تنفسی، به تمامی اختلالات راه‌های هوایی و ریه‌ها گفته می‌شود که انواع مختلفی دارند.

نیم ساعت پیش

ممکن است هنگام مرور وب برای سالمندان به ویژه هنگام خرید خطراتی وجود داشته باشد که مهم است اقدامات لازم را برای حفظ امنیت و اطلاعات شخصی خود انجام دهند.

نیم ساعت پیش

واشنگتن پست گزارش داد دولت آمریکا بزودی فروش تسلیحات به اسرائیل از جمله ۵۰ جت جنگنده F-۱۵ به ارزش ۱۸ میلیارد دلار را اعلام خواهد کرد.

نیم ساعت پیش

فرمانده انتظامی مراغه از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف ۱۶ راس گوساله قاچاق در این شهرستان خبر داد.

نیم ساعت پیش

یک کارشناس مذهبی با اشاره به ارتباط محبت و پذیرفتن ولایت حضرت علی علیه السلام، اطاعت از ولی را مهم‌ترین پیام غدیر عنوان کرد.

نیم ساعت پیش

رئیس اداره امور صندوق‌های سرمایه‌گذاری سازمان بورس در رابطه با راه اندازی صندوق سرمایه‌گذاری پوشش ریسک نکاتی را مطرح کرد.

یک ربع پیش

معاون تولید کانون پرورش فکری گفت: بنا داریم تا شهریور ماه شاهد افزایش پنج سالن دانش‌آموزی باشیم.

نیم ساعت پیش

آب‌های خلیج فارس به علت وزش باد‌های جنوب شرقی از عصر سه شنبه ۲۹ خرداد مواج است.

نیم ساعت پیش

در گزارش زیر تاکیدات رهبر معظم انقلاب درباره واقعی‌بودن شعار‌های انتخاباتی را بررسی کرده‌ایم.

نیم ساعت پیش

بیشتر...