شبکه برق ۳۱ استان کشور پایدار است خبرنامه دانشجویان ایران

معاون توانیر گفت: شبکه برق ۳۱ استان کشور پایدار است و تعطیلی استان‌ها در روز پنجشنبه به درخواست توانیر نبوده و برای محافظت از شهروندان در مقابل گرمای بی‌سابقه است.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ محسن ذبیحی، با اشاره به گرمای بی‌سابقه تابستان امسال اظهار داشت: بسیاری از استان‌ها به وی‍ژه مناطق مرکزی و جنوبی کشور در دمای بالای ٥٠ درجه روزهای اخیر را به سختی سپری می‌کنند.

این مقام مسئول گفت: مطابق قانون تمامی فعالیت‌ها به دلیل گرما تعطیل شده است و به منظور رفاه حال هموطنان ، حفظ سلامتی و جلوگیری از گرمازدگی و آسیب به سلامت شهروندان، استانداران با استفاده از اختیارات خود در شرایط اضطرار از جمله گرمای شدید هوا به تناوب اقدام به کاهش ساعت کار و بعضا تعطیلی ادارات می‌کنند.

وی افزود: تعطیلی ادارات نامبرده در روز پنجشنبه که یک روز نیمه تعطیل محسوب می‌شود به درخواست وزارت نیرو و یا شرکت توانیر نبوده و ارتباطی به برق ندارد و خبر منتشره ناشی از عدم اطلاع از قوانین لازم الاجرای شرایط اضطرار نظیر آلودگی هوا و گرمای شدید در کشور است.

ذبیحی گفت: شبکه برق ۳۱ استان شکور با وجود گرما پایدار است و‌ مسئله‌ای در تامین برق نداریم.#‌اخبار منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

طبق اعلام سازمان ملی استاندارد ایران، ضمن تجدیدنظر صورت گرفته توسط این سازمان، تولیدکنندگان و فروشندگان تایر از هفتم شهریور ماه سال جاری، برای توزیع هر حلقه تایر، ملزم به ارائه برگه‌ ضمانت‌نامه خواهند بود.

14 دقیقه پیش

بر اساس شاخص سرمایه‌گذاری لوکس نایت فرانک، خودروهای کلاسیک یکی از دارایی‌ها با بهترین عملکرد در سطح جهان بوده‌اند و در طول سال‌ها گاهی از کلاس‌های دارایی سنتی بهتر عمل کرده‌اند. حتی در دوران اوج کووید، اتومبیل‌های کلاسیک دومین سرمایه‌گذاری پرطرفدار بودند.

یک ربع پیش

معاون اول رئیس جمهور تصویب‌نامه هیأت وزیران در خصوص حقوق کارمندان دولت و بازنشستگان کشوری، قضات، اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها، کارانه پزشکان و حقوق والدین شهدا را به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد.

13 دقیقه پیش

تصویری قدیمی از چند بازیگر مطرح ایرانی در یونان با تیپ های بسیار از مد افتاده منتشر شد.

یک ربع پیش

سال گذشته بود که سازمان استاندارد در بیانیه‌ای قاطع اعلام کرد که تولید پژو پارس به دلیل عدم رعایت برخی از آیتم‌های استاندارد 85 گانه از نیمه اسفندماه متوقف خواهد شد. این در حالی بود که ایران‌خودرو ده‌ها هزار دستگاه از این خودرو را پیش‌فروش کرده بود ولی درنهایت همه‌چیز به سود پژو پارس تمام شد.

یک ربع پیش

شاید باور کنید قالپاق خودرو ارزان باشد اما دوران ارزانی این قطعه هم گذشت.

یک ربع پیش

تصویری از گوهر خیراندیش در روز عروسی اش با چهره ای بسیار متفاوت منتشر شد.

یک ربع پیش

مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران در نامه‌ای از رئیس سازمان حمایت خواست علت افزایش قیمت پژو پارس را تعیین تکلیف کند و درباره افزایش قیمت این خودرو اظهارنظر کارشناسی داشته باشد.

یک ربع پیش

با انتخاب«جو بایدن» و اتمام دوره ریاست‌جمهوری «دونالد ترامپ»، خوش‌بینی به رفع ناگهانی و یک‌شبه مشکلات بین‌المللی در فضای سیاسی و اجتماعی کشور حاکم شده است. صنعت خودرو همپای صنعت نفت، آسیبی جدی از تحریم‌های امریکا دیده است.

یک ربع پیش

بیشتر...