احداث مدرسه کلاسه به همت خیران بومی all tv logo

احداث مدرسه ۶ کلاسه به همت خیران بومی
سیستان و بلوچستانزاهدان

صادق محمدی بیان کرد: به همت دو طایفه بزرگ باران زهی و سیاهانی مدرسه ۶ کلاسه زنده‌یاد حاج عزیزالله سیاهانی در روستای دزک در حال احداث است.

وی با بیان اینکه در آیین کلنگ‌زنی احداث این مدرسه که در ایام‌الله دهه فجر انجام شد؛ مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان، فرماندار شهرستان، مدیر آموزش‌وپرورش، ریش‌سفیدان و معتمدین حضور داشتند، ادامه داد: عزم راسخ خیران بومی در شهرستان موجب کاهش مشکلات مردم شده است.

رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز سراوان خاطرنشان کرد: انجام کارهای خیر با نگاه اعتقادی و باهدف معنوی و خدمت‌رسانی به مردم بوده و خیرین بومی در این راستا و در مسئولیت‌پذیری در جایگاه خدمت‌رسانی به همشهریان خود به شایستگی در حال تلاش هستند.

محمدی تصریح کرد: این مدرسه دومین مدرسه‌ای است که به همت و تلاش و مشارکت طایفه درازهی و سیاهانی و با همکاری اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان در حال احداث است.

باشگاه خبرنگاران جوانسیستان و بلوچستانزاهدان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سباستین فتل قهرمان چهار دوره فرمول که در پایان فصل 2022 اعلام بازنشستگی کرد، در مورد احتمال از سرگیری حرفه خود واکنش نشان داد.

13 دقیقه پیش

رای گیری در شعب سراسر کشور تا ساعت ۲۰ تمدید شد.

6 دقیقه پیش

دبیر ستاد انتخابات خراسان جنوبی از فراهم شدن شرایط برای رأی دادن افراد دارای معلولیت و افراد مسن خبر داد.

14 دقیقه پیش

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان گفت:حدود 10 ساعت از شروع فرآیند انتخابات گذشته و در حال نزدیک شدن به پایان مرحله اول انتخابات هستیم‌، شرایط خوبی در استان حاکم است و فرآیند رای‌گیری در شعب مختلف حوزه‌های انتخابی ادامه دارد.

14 دقیقه پیش

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران، گفت: تدابیر خوبی برای امنیت ارتباطات در انتخابات استان اندیشیده شده و در همین راستا نقاط اختلال اینترنت در مازندران به صفر رسیده است.

14 دقیقه پیش

امام جمعه اراک گفت: منتخبان انتخابات امانتدار مردم هستند.

14 دقیقه پیش

زنگ آغاز انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ‌خبرگان رهبری در ساعت 8 صبح 11 اسفند ماه 1402 به‌صدا درآمد تا تکلیف نمایندگان مردم در خانه ملت و خبرگان ‌مشخص شود.

14 دقیقه پیش

طحان نظیف گفت: طبق شواهد درصد مشارکت خوب بوده است و حتی نسبت به انتخابات مجلس یازدهم این مشارکت بهتر بوده است. اما آمار نهایی و تکمیلی را پس از اتمام فرایند اعلام می‌کنیم.

14 دقیقه پیش

وزیر امور خارجه در مسجد دانشگاه صنعتی شریف آرای خود را به صندوق انداخت.

13 دقیقه پیش

بیشتر...