فوتبالی |
1 ماه پیش

رئیس حراست فدراسیون فوتبال: دادن قول تیم ملی به بازیکنان تخلف است فوتبالی

رئیس حراست فدراسیون فوتبال: دادن قول تیم‌ ملی به بازیکنان تخلف است

رئیس حراست فدراسیون فوتبال: دادن قول تیم‌ ملی به بازیکنان تخلف است

پایگاه خبری فوتبالی- رئیس حراست فدراسیون فوتبال گفت: هر موضوعی که در بند قراردها به صرفه و صلاح فوتبال نباشد، محکوم است.                                    

به گزارشفوتبالیو به نقل از فارس، محمدحسین حمیسی درباره اینکه با توجه به مسائل مطرح شده نسبت به افزایش بی‌رویه مبلغ قرارداد بازیکنان در فصل جدیدلیگ برتر، آیا حراست فدراسیون فوتبال راهکارهایی برای کنترل این موضوع و برخورد با متخلفان در نظر گرفته است، اظهار داشت: با توجه به شرایط فعلی، حراست فدراسیون طبق تعامل با سازمان لیگ به این مسائل ورود خواهد داشت. تمام موارد مطرح شده را بررسی کرده و براساس منافع و مصالح فوتبال کشور اقدام خواهیم کرد.

وی درمورد مطرح شدن بندهای عجیب و غریب در مفاد برخی از قراردادها  مثل بند فسخ قرارداد بدون پرداخت غرامت در صورت داشتن پیشنهاد خارجی پس از پایان جام جام جهانی، توضیح داد: درمورد بند قراردادها به این دلیل که هنوز به سازمان لیگ ارسال نشده نمی‌توان نظر دقیقی داد. البته باید دید چرا چنین اتفاقاتی می‌افتد و علت‌ این موارد باید توسط کارشناسان و در ادامه کارگروهی که در سازمان لیگ بررسی شود. باید دید این بندها براساس منافع باشگاه‌ها است؟ در قراردادها منافع باشگاه و بازیکن باید لحاظ شود و در نهایت باید منافع فوتبال ملی در نظر گرفته شود.

رئیس حراست فدراسیون فوتبال تصریح کرد: برخی باشگاه‌ها شکوائیه خود را درباره مسائل نامتعارف مالی به ما رسانده‌اند. باید این نظرات را در قالب یک کار کارشناسی با حضور  متخصصان امر و حتی خود مدیران برنامه‌ها بررسی کنیم تا مشخص شود علت و عوامل چنین قول و قرارهایی چیست. هنوز باشگاه‌ها در مرحله نقل و انتقالات هستند و قراردادهای خود را برای سازمان لیگ ارسال نکرده‌اند اما پس از دریافت قراردادها، تلاش می‌کنیم قبل از صدور کارت بازی برای بازیکنان همه ارزیابی‌های لازم را صورت داده و به جمع بندی نهایی برسیم. هر موضوعی که به صرف و صلاح فوتبال ملی و باشگاهی نباشد محکوم است و با یک نظر کارشناسی با آن برخورد خواهد شد.

وی درباره اینکه مدیرانباشگاه استقلالمدعی هستند باشگاه رقیب بهسعید صادقیقول داده در صورت عقد قرارداد با این تیم، راهی جام جهانی خواهد شد، گفت: اصل را بر این می‌گذاریم چنین ادعایی واقعیت ندارد زیرا اینکه باشگاهی به بازیکن وعده بدهد در صورت عقد قرارداد با تیم ما با تیم ملی به جام جهانی می‌روی، یک تخلف است. حراست فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق هم به ماجرا ورود کردند و حتی از فرد مدعی خواستند با حضور در جلسه کمیته اخلاق توضیحاتش را ارائه بدهد.

حمیسی درخصوص اینکه آیا قرار است سقف قرارداد 8 میلیاردی برای بازیکنان در نظر گرفته شود، عنوان کرد: برای رسیدن به یک مبلغ باید پیشنهاد باشگاه‌ها و البته تمام نظرات کارشناسی را بررسی کرد. این کار تخصصی است و نیاز به ارزیابی دارد. برای رسیدن به یک فرمول خاص باید نظرات را در کارگروه مشخصی جمع آوری کرده و همه دست اندکاران کمک و یاری بدهند تا فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ بهترین تصمیم را عملیاتی کنند. 

9719#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

گل های علیرضا جهانبخش در مسابقه دوستانه فاینورد مقابل دوردرخت که با دبل علیرضا جهانبخش همراه بود

8 ساعت پیش

کلیپ ویژه استقلال به بهانه شروع مجدد رقابت های لیگ برتر و آمادگی برای شرکت در مسابقات

8 ساعت پیش

گزارشی از حواشی مراسم قرعه کشی مسابقات لی دسته اول فوتبال کشور در بخش خبری 19 شبکه سوم سیما

8 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- پیشکسوت باشگاه استقلال اعتقاد دارد ساپینتو کار سختی بعد از مجیدی در استقلال دارد ولی بعد از چند هفته با اقتدار صدرنشین می شود.به گزارش فوتبالی، فرد ملکیان مهاجم سابق استقلال درباره شرایط آبی پوشان برای فصل بیست و دوم لیگ برتر اظه,فرد ملکیان,استقلال,سپاهان,ریکاردو ساپینتو

9 ساعت پیش

بررسی وضعیت نامزد های انتخاباتی فدراسیون فوتبال در بخش خبری ساعت 19 شبکه سوم سیما

8 ساعت پیش

بازی های همبستگی کشورهای اسلامی امشب با برگزاری مراسم افتتاحیه رسما آغاز به کار کرد

18 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- باشگاه آلومینیوم اراک، به صورت رسمی از دومین بازیکن خارجی‌اش رونمایی کرد.به گزارش فوتبالی، آلومینیوم که پیش از این با اولین بازیکن کلمبیایی شاغل در لیگ برتر قرارداد بسته بود، این بار سراغ یک وینگر استرالیایی – سودانی رفت.به نوشته,آلومینیوم اراک,نقل و انتقالات,والنتینو یوئل

9 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- وحید امیری چه زمانی به ترکیب پرسپولیس برمی‌گردد؟به گزارش فوتبالی، آچار فرانسه پرسپولیس و تیم ملی، این‌روزها و بعد از انجام عمل جراحی، زیر نظر پزشک تیم ملی تمریناتش را انجام می‌دهد تا آماده بازگشت به میادین شود.گفته می‌شود او از ا,پرسپولیس,وحید امیری,یحیی گل‌محمدی,پیشنهاد سردبیر

9 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- یک مدال دیگر کاروان اعزامی کشورمان به مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی در قونیه قطعی شد.به گزارش فوتبالی، با برتری تیم تنیس روی میز بانوان کشورمان در دیدار امروز مقابل جمهوری آذربایجان، مدال برنز این تیم قطعی شد و فردا رقابتی پیش ر,ندا شهسواری,تنیس روی میز,منهای فوتبالی,بازی های کشور های اسلامی

9 ساعت پیش

بیشتر...