5 روز پیش
2 بازدید

کرونا اردوی هاکی را تعطیل کرد/ واکاوی ابتلای ملی‌پوشان | ایران آنلاین

کرونا اردوی هاکی را تعطیل کرد/ واکاوی ابتلای ملی‌پوشان

در حالی که مبتلا شدن تنی چند از ملی‌پوش هاکی ایران موجب بروز برخی حواشی شده است، اما مسوولان فدراسیون معتقدند که اردوی پارس‌آباد با کسب مجوز و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شده است.

تست مثبت نتیجه آزمایش کرونای سه تن از ملی پوشان تیم ملی هاکیکشورمان مانع برگزاری اردوی آمادگی این تیم در پارس‌آباد مغان شد.

اعضای تیم ملی هاکی داخل سالن کشورمان روز یکشنبه ۲۰‌ مهرماه وارد استان اردبیل شده و اقدامات مقدماتی برگزاری اردو از جمله آزمایشات پزشکی اعضا این تیم در چند روز اخیر انجام شد.

طبق برنامه تنظیمی قرار بود ملی‌پوشان در بهترین و مجهزترین کمپ پارس‌آباد برنامه‌های تمرینی خود را پشت سر بگذارند امامثبت شدن تست کرونای سه بازیکن ملی‌پوشاردو را نیمه‌ کاره به پایان رساند.

قدیمی: پارس‌آباد در وضیعت زرد قرار داشت

«بهرام قدیمی» رییس فدراسیون هاکیدرباره اتفاقاتی که در اردوی تیم ملی رخ داد، گفت: اردوی آمادگی تیم ملی هاکی کشورمان برای شرکت در ششمین دوره جام جهانی هاکی داخل سالن مردان در سال ۲۰۲۱‌ در بلژیک قرار بود به مدت یک هفته در پارس‌آباد مغان برگزار ‌شود.

وی افزود: با هماهنگی‌هایی که انجام داده بودیم مجوزهای لازم را برای برگزاری اردو دریافت کرده و تمامی پروتکل‌های بهداشتی را پیش بینی کرده بودیم.

رییس فدراسیون هاکی خاطرنشان کرد: علت اینکه تصمیم بر برگزاری اردو در پارس آباد مغان گرفته شد، این بود کهاین شهر در وضیعت زردقرار داشت.

قدیمی تصریح کرد: با توجه به اینکه ملی‌پوشان هاکی از استان‌های مختلف خود را به محل برپایی اردو رسانده بودند به محض ورودشان از آنها تست کرونا گرفته شد اما جواب آزمایشات ۲۴ ساعت بعد آمد و به محض اینکه متوجه شدیم سه بازیکن به ویروس کرونا مبتلا هستند، اردو را تعطیل کردیم.

وی در پایان گفت: فدراسیون هاکی تمام پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده بود اما این اتفاق در دیگر رشته‌های ورزشی نیز رخ داد.

عضو هیات ریسه فدراسیون هاکی: همه پروتکل‌های بهداشتی پیش‌بینی شده بود

«فرشاد قهرمانی» عضو هیات رییسه فدراسیون هاکیاظهار داشت: در این شرایط کرونایی برای اینکه بتوانیم اردوی تیم ملی هاکی را برگزار کنیماز ستاد کرونا مجوزهای لازمرا دریافت کرده بودیم.

وی افزود: پس از مشورت‌هایی که انجام دادیمپارس آبادرا برای برگزاری اردو انتخاب کردیم چرا کهاین استان در وضعیت زردقرار داشت و تعداد افراد مبتلایان به ویروس کرونا در این شهر نسبت به شهرهای دیگر کمتر بود.

عضو هیات رییسه فدراسیون هاکی خاطرنشان کرد: همه امکانات لازم تدارک دیده‌ شده بود و اعضای تیم با دو دستگاه اتوبوس راهی پارس آباد شدند اما با توجه به اینکه برخی از بازیکنان در تبریز و نقده سکونت داشتند اعلام کردند ما به خاطر نزدیکی راه خودمان را به اردو می‌رسانیم.

قهرمانی خاطرنشان کرد: پس از اینکه تیم به پارس‌آباد مغان رسید از تمامی افراد حاضر در اردو تست کرونا گرفته شد و جواب این آزمایشات ۲۴ساعت بعد به دست ما رسید که حکایت از این داشت چند نفر از بازیکنان مبتلا به ویروس کرونا هستند. به همین علت تصمیم گرفتیم اردو به پایان برسد.

وی تصریح کرد: برای بازگشت تیم دو دستگاه اتوبوس اجاره کردیم اما برخی از بازیکنان که ساکن خرم‌آباد بودند اعلام کردند هزینه ایاب و ذهاب ما را تا اردبیل پرداخت کنید و ما از آنجا به خرم‌آباد خواهیم رفت که این کار را انجام دادیم. فدراسیون هاکیتمامی امکانات و اصول بهداشتیرا رعایت کرد و اتفاق پیش آمده به واسطه سهل‌انگاری از سوی مسوولان مربوطه نبوده است.

سرمربی تیم ملی هاکی: بازیکنان در پارس آباد کرونا نگرفتند

سرمربی تیم ملی هاکی ایراننیز افزود: قبل از برگزاری رسمی اردو نمایندگان فدراسیون پزشکی از تمامی ورزشکاران و ملی پوشان حاضر در این اردوی آمادگی تست کرونا گرفتند که نتیجه تست کرونای سه تن از ملی‌پوشان کشورمان مثبت اعلام شد.

رجب نورانی گفت: در پی مثبت شدن تست کرونا این ملی پوشان کمیته پزشکی و فنی فدراسیون با برگزاری جلسه‌ای تصمیم گرفت که اردوی آمادگی تیم ملی هاکی برگزار نشود.

وی با بیان اینکه سلامتی ورزشکاران، ملی پوشان و خانواده‌های آنها مهم‌تر از هر چیز دیگر است، اظهار داشت: برای جلوگیری از شیوع این بیماری منحوس و مبتلا نشدن سایر افراد این تصمیم اتخاذ شد.

سرمربی تیم ملی هاکی کشورمان هم بارد شایعه ابتلای ملی پوشان به کرونادر پارس‌آباد مغان در فضای مجازی بیان کرد: ملی‌پوشان پیش از آمدن به استان اردبیل دچار این بیماری شده بوده‌اند./ ایرنا

بیشتر بخوانید:

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را بخوانید#‌اخبار
منبع: ایران آنلاین


مطالب پیشنهادی

پاسخ‌های کرونایی عباس عبدی به چند سوال اصلاح‌طلبانه و انتخاباتی

عباس عبدی تحلیلگر سیاسی اصلاح طلب می گوید: کنشگری در فرایندهای سیاسی موجود را حتی پیش از کرونا ناممکن و نامفید می‌دانستم.

گپ و گفت خواندنی با یکی از کارگزاران رژیم پهلوی در مورد امام خمینی: یک پاپاسی از وجوهات را جابجا نمی کرد/امام خمینی در حد پاپ است

جماران نوشت: یکی از مسئولین رده بالای دولت شاه در مصاحبه ای گفت: تمام چیزی که به «سهم امام» معروف است پولی مال آنها است و طبق موازین شرعی از شیر مادر هم برای آنها حلال تر است. ولی تمام این پول از یک طرف می آید و از یک طرف دیگر می رود. آدمی که در حد پاپ است، زندگی او در حد ارزان ترین زندگی است.

پخت خورش خوشمزه | نکات پخت خورش خوشمزه و ترفندهای خوشمزه شدن آن

پخت خورش خوشمزه و نکات پخت خورش خوشمزه و ترفندهای خوشمزه شدن خورش و روش های خوشمزه کردن غذا و چگونه خورشت خوشمزه درست کنیم را در پرشین وی بخوانید

تاسیس جمهوری اسلامی در ایران، آرمان‌ها و دغدغه‌ها

ضمن عرض تبریک چهل و یکمین سالروز تأسیس جمهوری اسلامی در ایران به محضر هموطنان عزیز، لازم می دانم به همین مناسبت مطالبی را در خصوص نحوه تحقق آرمانهای نظام و نگرانیها و دغدغه های پیش رو باستحضار برسانم:

پخت کیک و شیرینی | نکات مهم پیرامون پخت کیک و شیرینی و پف کردن آن

پخت کیک و شیرینی و نکات مهم پیرامون پخت کیک و شیرینی و پف کردن آن و نکات لازم برای پف کردن کیک و شیرینی و روش پخت کیک را در پرشین وی بخوانید

نمایندگانی که با پارلمان خداحافظی کردند/بازگشت قدیمی‌ها به بهارستان

پرونده انتخابات مجلس یازدهم در مرحله اول بسته شد و اکثریت پارلمان آینده برای ۴ سال در اختیار اصولگرایان قرار گرفت.

پیوند سیاسی-فراکسیونی احمدی‌نژادی‌ها و پایداری‌ها در مجلس یازدهم؟

قبضه مجلس یازدهم در دست اصولگرایان اما و اگرها را درباره آرایش سیاسی و فراکسیونی این مجلس بیشتر کرد و این سوال مطرح می‌شود که آیا قرار است تنها یک فراکسیون سیاسی و اکثریت میدان‌دار باشد؟!

تاکید وزیر دفاع بر وحدت، برادری و تعامل میان ارتش و سپاه/نقش شهید صیادشیرازی در فرماندهی عملیات‌های بزرگ جنگ بی‌بدیل است

تسنیم نوشت: وزیر دفاع در پیامی عنوان کرد: حماسه‌آفرینی‌ها و نقش بی‌بدیل و بارز شهید پرافتخار صیادشیرازی در طراحی و فرماندهی عملیات‌های بزرگ در دوران هشت سال دفاع مقدس و خلق پیروزی‌های بی‌شمار از او خورشیدی بی‌بدیل ساخت.

پخت ذرت | روش های مختلف پخت ذرت و درست کردن ان به صورت خوشمزه

پخت ذرت و روش های مختلف پخت ذرت و درست کرن ذرت به صورت خوشمزه و چگونه ذرت را بپزیم و خاصیت ذرت و ذرت مکزیکی را در پرشین وی بخوانید

از منافقین سیاسی تا قوی سیاه احمدی‌نژاد و خاتمی در میزگرد عطریانفر و ایمانی

حالا که تکلیف بسیاری از لیست های انتخاباتی اصلاح طلبان و اصولگرایان مشخص شده و کمتر از یک هفته تا برگزاری انتخابات مجلس یازدهم باقی مانده، یک فعال سیاسی اصولگرا و یک چهره اصلاح طلب به آسیب شناسی شرایط موجود، وضعیت آراء خاکستری، لیست‌های دو طیف سیاسی و ...پرداختند.

با مسیح مهاجری؛ از دلتنگی برای هاشمی تا اختلافات در حزب جمهوری

حجت الاسلام مسیح مهاجری می گوید: آقای هاشمی در سال‌های آخر عمر خودشان هیچ نفوذی به عنوان لابی در شورای نگهبان نداشتند و حتی خیلی از افراد به دلیل ارتباط با آقای هاشمی رد صلاحیت می‌شدند؛ شما فکر می‌کنید اگر آقای هاشمی بودند با لابی کردن در شورای نگهبان صلاحیت افرادی می‌شد تأیید شود؟ خیر برعکس بود.

چمران: رای اصولگراها کاهش یافته/انتخابات ۱۴۰۰ قابل پیش‌بینی نیست

مهدی چمران با بیان اینکه رای اصولگرایان کاهش داشته است گفت: من نمی خواهم به تقسیم بندی ها تاکید داشته باشم ولی به طور کلی مشارکت در این دور از انتخابات کمتر از دفعات قبل بود، ما پیش از این وقتی به مساجد و مجالسی که عموما می رفتیم شاهد شور و هیجان بیشتری بودیم اما اینبار شور و هیجان کمتری را دیدیم .

روایت میرسلیم از اختلاف نظرها بین آیت‌الله خامنه‌ای و میرحسین موسوی درباره نحوه اداره کشور

میرسلیم می گوید بین آیت الله خامنه ای که رئیس جمهور بودند و میرحسین موسوی که نخست وزیر بود درباره نحوه اداره کشور توسط دولت و توجه به بخش خصوصی اتفاق نظر وجود نداشت.

غفوری‌فرد: پیروز انتخابات ۱۴۰۰ یک‌ اصولگراست /قالیباف رئیس‌ مجلس می‌شود

غفوری فرد، عضو شاخص جبهه پیروان و نماینده ادوار مجلس می گوید: به احتمال خیلی خیلی زیاد در انتخابات ریاست جمهوری با رای بسیار بالایی نامزد اصولگرایان رای خواهد آورد.

برگ برنده اصلاح‌طلبان در ۱۴۰۰؛ ظریف،عارف، مطهری، جهانگیری یا...؟

۱۴۰۰ برای اصلاح طلبان سرنوشت ساز است، یا سورپرایز انتخابات می شوند و در روزهای سرخوشی اصولگرایان کاندیدایی رو می کنند که برگ برنده شان در انتخابات شود یا باید سنگری دیگر را هم به رقیب واگذار کنند.

دستورات مهم روحانی درباره اجرای فاصله‌گذاری هوشمند مقابله با کرونا

رئیس جمهور پس از دریافت گزارش‌های جداگانه‌ای از وزیران کشور و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند از روز شنبه و آغاز فعالیت کسب و کارهای کم‌ریسک در همه استان‌ها به جز تهران، تاکید کرد که این طرح باید با نظارت دقیق و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا اجرا شود.

صوفی: در ۱۴۰۰ اگر کاندیدای اصلاح‌طلب داشتیم، شرکت می‌کنیم

وزیر دولت اصلاحات می گوید: پیش بینی ما این است که اگر اجازه دهند کاندیدای مورد نظرمان را وارد صحنه انتخابات ۱۴۰۰ کنیم اوضاع تغییر خواهد کرد. اما مردم دیگر با کاندیداهای دست دوم، اجاره ای و ... پای صندوق نمی آیند.

طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز | طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و ذرت مکزیکی اصل

طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و ذرت مکزیکی اصل و طرز تهیه ذرت به سبک مکزیکی را در پرشین وی بخوانید

نکات تهیه بستنی | هر آنچه را که باید در مورد نکات تهیه بستنی و خوردن ان بدانید

نکات تهیه بستنی و آشنایی با نکات تهیه بستنی و خواص بستنی و نحوه درست کردن بستنی و چگونه بستنی درست کنیم را در پرشین وی بخوانید

طلایی: در انتخابات ۱۴۰۰ کاندیدای اصولگراها ۲۵ میلیون رای دارد

مرتضی طلایی می‌گوید: اصولگرایان هر کاری می‌خواهند بکنند از الان انجام دهند که سال ۱۴۰۰ با یک چهره پا به عرصه انتخابات بگذارند. اگر این اتفاق رقم بخورد من تضمین می کنم که کاندیدای اصولگرایان ۲۵ میلیون رای خواهد داشت.

مطالب مرتبط