ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

جانشین بالقوه فغانی در جام ملت های آسیا ورزش سه

کد خبر : 1866657 |05 بهمن 1401 ساعت 11:04 |19.7K بازدید |3دیدگاه

موعود بنیادی‌فر در صدر جدول تعداد قضاوت

جانشین بالقوه فغانی در جام‌ملت‌های آسیا

نفر اول لیست الیت ایران تارگت کوتاه مدت خود را روی قضاوت در جام ملت‌های آسیا 2023 گذاشته است.

جانشین بالقوه فغانی در جام‌ملت‌های آسیا

به گزارش "ورزش سه"، روزی که نام علیرضا فغانی از لیست بین‌المللی داوران ایران حذف شد، کمیته داوران تصمیم به قرار دادن نام موعود بنیادی‌فر به عنوان نفر اول این فهرست گرفت. به همین خاطر داور 37 ساله و باتجربه فوتبال ایران با توجه به این انتخاب کمیته داوران شانس اول قضاوت در جام ملت‌های آسیا 2023 محسوب می‌شود.

از این رو بنیادی‌فر انگیزه زیادی دارد تا با حفظ فرم خوب جسمانی و انجام قضاوت‌های کم اشتباه بتواند خودش را به کمیته داوران AFC نشان بدهد و در نهایت به هدف خود که سوت زدن در جام ملت‌های آسیا است برسد.

در چنین شرایطی کمیته داوران فدراسیون فوتبال هم سعی دارد با سپردن قضاوت های متوالی به بنیادی فر در راستای رسیدن او به تارگت خود کمک‌حال باشد. از این رو قضاوت بازی حساس فولاد خوزستان و پرسپولیس در هفته هفدهم لیگ برتر به این داور اهل چهارمحال و بختیاری سپرده شده تا او برای هشتمین بار در رقابت‌های لیگ برتر امسال سوت بزند.

بنیادی‌فر با قضاوت در این مسابقه به وحید کاظمی و امیرسامان سلطانی خواهد رسید که 8 بار در لیگ سوت زده‌اند و این سه نفر حالا رکورددار قضاوت در مسابقات محسوب می‌شوند.

1549852

بنیادی‌فر که در لیگ برتر ایران قضاوت های مهمی را در گذشته برعهده داشته و همچنین در مسابقات بین‌المللی نیز سابقه داوری دارد، بی شک تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا روند خوب خود را حفظ کند و در نهایت به جام ملت‌های آسیا برسد. البته که قضاوت در این تورنمنت بزرگ سال آینده نیازمند گذراندن دوره آموزشی VAR‌ است و او و سایر داورانی که لایسنس VAR‌ را نگرفته باشند، حق سوت زدن در هیچ تورنمنت بین‌المللی‌ای را ندارند.

کمیته داوران
موعود بنیادی فر
لیگ برتر ایرانلیگ برتر ایران
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

لیگ برتر ایرانلیگ برتر ایران

مشاهده جدول کامل لیگ برتر ایران و برنامه و نتایج بازی های لیگ برتر ایران به همراه اخبار و ویدئوهای اختصاصی#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...