شهرآرانیوز |
۱ هفته پیش

استقلال نگران ورم مچ پای حردانی شهرآرانیوز

استقلال نگران ورم مچ پای حردانی
مصدومیتی که برای صالح حردانی به وجود آمده به شدت مربیان استقلال را نگران این پست کرده است. حردانی تنها بازیکن تخصصی در جناح راست است.

گروه ورزش|شهرآرانیوز،صالح حردانی در بازی تدارکاتی اخیر استقلال با مصدومیت از ناحیه مچ پا مواجه شد و تا زمانی که ورم پایش کاهش نیابد، پزشکان باشگاه استقلال نمی‌توانند درباره زمان بازگشت مجدد این بازیکن به تمرینات خبردقیقی را منتشر کنند. درهمین راستا پزشکان باشگاه استقلال با حردانی صحبت‌هایی انجام داده و به وی گفته‌اند که تا کاهش ورم استراحت کند و درتمرنیات شرکت نکند. به همین دلیل حردانی هم قرار است به تمرینات بسیار نرم و آب درمانی مشغول شود تا در روز‌های آینده پزشکان بتوانند درباره مصدومیت او نظر نهایی را بیان کنند. استقلال در پست حردانی پیش‌تر وریا غفوری را دراختیار داشت، اما با جدایی این بازیکن حالا درصورتی که حردانی به هردلیلی قادر به همراهی استقلال نباشد، باید از گزینه‌هایی همچون میرزایی یا یامگا استفاده کرد. البته هنوز زمان مناسب تا شروع لیگ باقی مانده و چنانچه موضوع مصدومیت حردانی با دقت بیشتری پیگیری شود این بازیکن می‌تواند به بازگشت به تمرینات و حضور در ترکیب اصلی امیدوار باشد. لازم به ذکر است که معمولا درمصدومیت‌هایی که برای مچ پا به وجود می‌آید پزشکان وسواس بیشتری برای صدور مجوز بازگشت بازیکنان به خرج می‌دهند.

عضو شوید:آخرین اخبار کشور را در این صفحه اینستاگرام دنبال کنید

گروه ورزش|شهرآرانیوز،صالح حردانی در بازی تدارکاتی اخیر استقلال با مصدومیت از ناحیه مچ پا مواجه شد و تا زمانی که ورم پایش کاهش نیابد، پزشکان باشگاه استقلال نمی‌توانند درباره زمان بازگشت مجدد این بازیکن به تمرینات خبردقیقی را منتشر کنند. درهمین راستا پزشکان باشگاه استقلال با حردانی صحبت‌هایی انجام داده و به وی گفته‌اند که تا کاهش ورم استراحت کند و درتمرنیات شرکت نکند. به همین دلیل حردانی هم قرار است به تمرینات بسیار نرم و آب درمانی مشغول شود تا در روز‌های آینده پزشکان بتوانند درباره مصدومیت او نظر نهایی را بیان کنند. استقلال در پست حردانی پیش‌تر وریا غفوری را دراختیار داشت، اما با جدایی این بازیکن حالا درصورتی که حردانی به هردلیلی قادر به همراهی استقلال نباشد، باید از گزینه‌هایی همچون میرزایی یا یامگا استفاده کرد. البته هنوز زمان مناسب تا شروع لیگ باقی مانده و چنانچه موضوع مصدومیت حردانی با دقت بیشتری پیگیری شود این بازیکن می‌تواند به بازگشت به تمرینات و حضور در ترکیب اصلی امیدوار باشد. لازم به ذکر است که معمولا درمصدومیت‌هایی که برای مچ پا به وجود می‌آید پزشکان وسواس بیشتری برای صدور مجوز بازگشت بازیکنان به خرج می‌دهند.#‌اخبار #‌مشهد منبع: شهرآرانیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شکست ریکاردو ساپینتو برابر هموطنش ژوزه مورایس در هفته نخست لیگ برتر، مورد توجه رسانه های پرتغالی قرار گرفت.

1 ساعت پیش

آنچه رخ داده را می‌توان یک معامله دوسربرد برای طرفین دانست. قایدی و استقلال در موقعیتی هستند که می‌توانند به یکدیگر کمک کنند.

1 ساعت پیش

این روزها با توجه به قیمت بالای ماشین افراد بسیاری به خرید خودرو کارکرده روی آورده‌­اند.

1 ساعت پیش

در شبانه روز گذشته ۳۳۱۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شده و ۵۵ بیمار نیز فوت کردند.

1 ساعت پیش

زمان تشییع و خاکسپاری پیکر مرحوم هوشنگ ابتهاج(سایه) مشخص شده اما هنوز معلوم نیست که تشییع از کجا انجام می‌شود.

1 ساعت پیش

دومین رویداد کتاب بازی ۲ ویژه نوجوانان توسط حوزه هنری کودک و نوجوان برگزار می‌شود.

1 ساعت پیش

در حال حاضر برای خرید گوشی موبایل سامسونگ M33 با 128 گیگ حافظه و 8 گیگ رم باید 7 میلیون تومان پرداخت کنید.

1 ساعت پیش

تغییر نظام تعرفه گذاری برق در سال جاری یکی از رکن های مهم تامین برق پایدار در تابستان سال ۱۴۰۱ به حساب می‌آید.

1 ساعت پیش

تیم سپاهان با برد برابر تیم استقلال، به رکورد ۳۰ بازی بدون شکست تیم استقلال تهران در مسابقات لیگ ایران پایان داد.

1 ساعت پیش

بیشتر...