خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

بهره برداری از کتابخانه نیمه تمام مدرس از مطالبات اولویت دار مردم خرم دره ایسنا

بهره‌برداری از کتابخانه نیمه‌تمام مدرس از مطالبات اولویت‌دار مردم خرم‌دره

ایسنا/زنجانرئیس نهاد کتابخانه‌های عمومی شهرستان خرم‌دره گفت: بهره‌برداری از کتابخانه نیمه‌تمام مدرس از مطالبات اولویت‌دار مردم این شهرستان است.

عبدالحسین بختیاری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به پروژه نیمه‌کار کتابخانه مدرس خرم‌دره، اظهار کرد: با توجه به تخصیص اعتبار عملیات اجرایی این پروژه از اوایل مردادماه دوباره به جریان افتاده است.

وی با اشاره به اینکه با پیگیری‌های انجام شده ۴ میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه اختصاص یافت، متذکر شد: کلنگ این پروژه در سال ۹۶ به زمین زده شد اما به علت اعتبارات قطره‌چکانی در برهه‌ای از زمان متوقف بود که با تزریق این اعتبار این پروژه جان دوباره گرفته است.

بختیاری با اشاره به اینکه در صورت تخصیص اعتبار مورد نیاز کتابخانه مدرس که از قدیمی‌ترین کتابخانه‌های شهرستان است در سال ۱۴۰۳ به بهره‌برداری خواهد رسید، افزود: بهره‌برداری از این کتابخانه یکی از مطالبات مردمی است که بارها در فضاهای گوناگون مطرح شده است.

این مسئول با توصیح اینکه تاکنون حدود ۶ میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شده است، ادامه داد: با توجه به وجود مطالبات مردمی پیگیر این موضوع هستیم که در سفر دوم ریاست جمهوری نیز برای این پروژه اعتبار مصوب شود تا پیشرفت آن به ۵۰ درصد برسد.

وی با بیان اینکه این کتابخانه در سه طبقه و با ۸۵۰ متر زیربنا احداث می‌شود، خاطرنشان کرد: در حال حاضر سازندگان در حال اجرای سقف طبقه سوم کتابخانه هستند تا عملیات سفت‌کاری به اتمام برسد.

به گزارش ایسنا، در حال حاضر در شهرستان خرم‌دره هفت کتابخانه فعالیت دارد که چهار کتاب‌خانه در سطح شهر و سه کتاب‌خانه نیز در روستاهای سوکهریز، نصیرآباد و قلعه‌حسینیه در حال ارائه خدمات به کتاب‌دوستان در این شهرستان هستند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مهاجران صهیونیست معترض به نتانیاهو و سیاست‌های ائتلافش برای سی و نهمین هفته متوالی در تل‌آویو و 150 نقطه دیگر از فلسطین اشغالی دست به تظاهرات زدند.

13 دقیقه پیش

استاندار کردستان گفت: استان کردستان مملو از ظرفیت‌های نهفته خدادادی است و امیدواریم در جشنواره موسیقی ایران منعکس شود.

یک ربع پیش

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اقدامی غافلگیر کننده به اوکراین سفر کرده و در بازدید از اودسا وعده تداوم حمایت‌ها از این کشور جنگ زده را داد.

12 دقیقه پیش

معاون سازمان یونسکو گفت: در حال حاضر 50 شهر خلاق در دنیا به ثبت رسیده که زمینه‌ای برای تبادلات فرهنگی‌ و گسترش آداب و فرهنگ است.

یک ربع پیش

در حالی که یک کارشناس صهیونیست دستیابی عربستان به توانمندی هسته‌ای را کابوسی برای رژیم خود توصیف کرد، نظر سنجی یک رسانه دیگر صهیونیست از نگرانی اکثر صهیونیست‌ها نسبت به این امر خبر داد.

14 دقیقه پیش

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در اطلاعیه ای از مجوز نداشتن اجلاس دندانپزشکی در شهر مشهد خبر داد.

12 دقیقه پیش

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری قزوین گفت: تصادف شدید 2 خودروی سواری پراید و پژو پارس در جاده قدیم قزوین-رشت به مصدومیت 6 نفر منجر شد.

یک ربع پیش

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از صدور شناسنامه الکترونیکی برای زنبورستان‌های این استان خبر داد.

12 دقیقه پیش

پیشکسوتان و راویان دفاع مقدس در نشست صمیمی با محمدمهدی اعلایی در سالن جلسات باغستان دیدار کردند و دغدغه‌ها و مطالباتشان را با استاندار قزوین مطرح کردند.

13 دقیقه پیش

بیشتر...