خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

رئیس ستاد انتخابات خوزستان: انتخابات در کمال آرامش در حال برگزاری است ایسنا

رئیس ستاد انتخابات خوزستان: انتخابات در کمال آرامش در حال برگزاری است

ایسنا/خوزستانرئیس ستاد انتخابات خوزستان با بیان این که انتخابات در کمال آرامش در حال برگزاری است، گفت: مشارکت در همه حوزه‌ها با کمال امنیت، سلامت و آرامش برقرار است.

عبدالله افرازه شهاوند در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت اخذ رای در سطح استان خوزستان اظهار کرد: مردم عزیز همانند گذشته حضور پرشوری پای صندوق‌های رای داشتند و حضور آن‌ها در حال افزایش است.

به گزارش ایسنا، وی افزود: قطعا در ساعات پایانی حضور مردم پای صندوق‌های رای بیشتر خواهد شد و منتظر حضور پررنگ‌تر مردم در عرصه مشارکت هستیم.

رئیس ستاد انتخابات خوزستان با اشاره به اهمیت شرکت در انتخابات بیان کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری، مجلس قوی باید مشکلات را حل کند. این موضوع مستلزم حضور و مشارکت مردم است و این اتفاق در کل کشور و خوزستان رخ خواهد داد.

وی بیان کرد: تاکنون در هیچ کدام از شعب اخذ رای خوزستان اتفاق خاصی رخ نداده است و انتخابات در کمال آرامش در حال برگزاری است. مشارکت در همه حوزه‌ها با کمال امنیت، سلامت و آرامش برقرار است.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در کل، نوشتن و دور انداختن احساسات منفی می‌تواند یک ابزار مفید برای مدیریت خشم در شرایط استرس‌زا باشد. این روش ساده، ارزان و قابل دسترس است و می‌تواند به افراد کمک کند تا آرامش بیشتری را تجربه کنند.

3 ساعت پیش

پرونده مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ اروپا با صعود نماینده فرانسه به مرحله بعدی بسته شد.

3 ساعت پیش

هویج منبع خوبی از فیبر محلول است که می‌تواند به کاهش سطح کلسترول کمک کند. هم چنین، هویج سرشار از بتاکاروتن، آنتی اکسیدان و ویتامین «آ» است که می‌تواند از شما در برابر بیماری‌های مزمن مانند بیماری قلبی محافظت کند.

2 ساعت پیش

موسسه اعتبارسنجی بین‌المللی «استاندارد اند پورز» در گزارشی رتبه اعتباری رژیم اسرائیل را از AA- به A+ کاهش داد.

1 ساعت پیش

در خبر زیر سکانسی خنده دار از سریال نون خ 4 وقتی سلمان گم شده است را مشاهده میکنید.

2 ساعت پیش

 مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌شرقی از تحویل یک هزار و ۲۵۷ واحد مسکونی به مددجویان این نهاد در استان خبر داد.

نیم ساعت پیش

در پی رأی‌گیری در شورای امنیت برای عضویت کامل فلسطین در سازمان ملل، آمریکا به عنوان تنها مخالف، قطعنامه مذکور را وتو کرد.

3 ساعت پیش

موسسه آمریکایی «استاندارد اند پورز» در تازه‌ترین ارزیابی خود، رتبه اعتباری بلندمدت اسرائیل را از AA- به A+ کاهش داد و چشم‌انداز آتی آن را نیز "منفی" ارزیابی کرد.

3 ساعت پیش

فقط خواستیم به طراحان گشت جدید ارشاد بگوییم که از تاریخ عکس اول و این عکس آخر، هنوز دو ماه نگذشته و از 22 بهمن نیز کمی بیش از دو ماه رد شده است. در این فاصله، احکام اسلام تغییر کرده یا قانون مملکت؟!

3 ساعت پیش

بیشتر...