افتتاح نمایشگاه کالا های تنظیم بازار در یزد all tv logo

افتتاح نمایشگاه کالا‌های تنظیم بازار در یزد
یزدیزد

خبرگی دبیر برگزارینمایشگاه کالای اساسیدر یزد گفت: در نمایشگاه عرضه کالا در یزد بیش از ۶۰ تولید کننده و غرفه دار به عرضه کالا‌های مورد نیاز مردم اعم از پوشاک، لباس، ادویه جات، ترشیجات،لوازم خانگی، شیشه دوجداره، نرده محافظ، فرش، گلیم، گل و گلدان و انواع خوراکی‌ها می‌پردازند.

وی افزود: عرضه مستقیم کالا از محل تولید کننده به مصرف کننده و دسترسی آسان و ارزان‌تر مردم به کالا‌های مورد نیاز از اهداف برپایی این نمایشگاه است.

خبرگی گفت: در این نمایشگاه کالا‌های تنظیم بازار مانند مرغ، گوشت، برنج، روغن و میوه با همکاری سازمان جهاد کشاورزی عرضه می‌شود.

دبیر نمایشگاه کالای اساسی عنوان کرد: این نمایشگاه در سالن‌های مختلف تا ۲۷ بهمن ماه در محل حسینیه ثارالله یزد واقع در بلوار شهید پاکنژاد برای بازدید و خرید عموم دایر است.

محصولات این نمایشگاه با تخفیف و شرایط ویژه عرضه می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوانیزدیزد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نخستین شماره فصلنامه تخصصی «روابط عمومی‌های ایران» با محوریت الزام‌ها و چالش‌های روابط عمومی‌های دولتی منتشر ‌شد.

یک ربع پیش

کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: لیست اموالم را به قوه قضاییه اعلام کردم و در تمام سایت ها هست؛ خانواده ام نیز در تهران زندگی می کنند.

یک ربع پیش

علی‌اکبر محمودی‌مهریزی با حکم رئیس ساترا، معاون پایش و نظارت محتوای ساترا شد.

یک ربع پیش

علاوه بر اهمیت پتروپالایشگاه‌ها، باید به اهمیت پالایشگاه‌ها هم توجه کنیم؛ امروز را مدیریت کنیم و راه به سوی آینده را نیز هموار کنیم.

3 دقیقه پیش

نشست برخط ستاد انتخابات خارج از کشور با روسای هیئت‌های اجرایی و نمایندگیهای خارج از کشور برگزار شد.

یک ربع پیش

در پی متهم شدن روسیه به نقض حریم هوایی سوئد، سفیر این کشور به وزارت خارجه سوئد فراخوانده شد.

یک ربع پیش

رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت لرستان از ثبت رکورد جهانی عمل جراحی شکاف لب در استان خبر داد.

7 دقیقه پیش

علیرضا زاکانی، کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز به تبریز رفت؛ وی پس از ورود به تبریز، به گلزار شهدای وادی رحمت تبریز و مزار امام‌ جمعه شهید، آیت‌الله آل هاشم رفت.

یک ربع پیش

جمعی از اعضای فراکسیون زنان مجلس و بانوان کشور برای وحدت، همدلی و دعوت برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و رعایت اخلاق انتخاباتی توسط کاندیدای ریاست جمهوری بیانیه ای صادر کردند.

یک ربع پیش

بیشتر...