ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

جنجالی ترین گل مردود شده تاریخ لالیگا عکس ورزش سه

جنجالی‌ترین گل مردود شده تاریخ لالیگا! (عکس)

گل ثانیه‌های پایانی جود بلینگام، ستاره رئال مادرید، مقابل والنسیا به شکلی عجیب مردود اعلام شد و در نهایت به اخراج این ستاره انگلیسی انجامید.

جنجالی‌ترین گل مردود شده تاریخ لالیگا! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادریدامشب در مهمترین بازی هفته لالیگا در ورزشگاه مستایا مقابلوالنسیابا نتیجه 2-2 متوقف شد. این بازی در جو خاص امشب مستایا برگزار شد و حواشی زیادی داشت. از جمله دو خوشحالی بعد از گل جنجالی وینیسوس و مصدومیت دلخراش موکتار دیاهابی، بازیکن والنسیا، در نیمه دوم که منجر به تعویض و انتقال او به بیمارستان شد.

ویدئو: 326241

در جنجالی‌ترین اتفاق این دیدار، روی حمله آخر رئال مادرید که توسط لوکا مودریچ انجام شد توپ روی ارسال به جود بلینگام رسید و این ستاره هم موفق شد با ضربه سر دروازه حریف را باز کند. گلی که می‌توانست پیروزی 3-2 رئال را به همراه داشته باشد. اما داور در اقدامی عجیب قبل از اینکه گل بلینگام وارد دروازه شود، سوت پایان بازی را به صدا درآورد تا گل رئال مردود اعلام شود و بازی با همان نتیجه 2-2 به پایان برسد.

1997121

داور در دقیقه 99:39 سوت خود را به صدا درآورد و گل بلینگام در دقیقه 99:42 از خط دروازه رد شد تا داور به شکلی عجیب و بی سابقه، بازی را در آخرین مرحله از حمله پایانی تیم مهاجم متوقف کرده باشد.

1997122

این اتفاق خشم بازیکنان و کادر فنی رئال را به همراه داشت و همه آنها به سمت داور هجوم بردند و به حرکت عجیب او اعتراض کردند. جود بلینگام به دلیل اعتراضش به داور کارت قرمز گرفت و خوسلو هم به همین دلیل با کارت زرد جریمه شد.

ویدئو: 326242


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

باشگاه اورتون که برای دومین بار در این فصل به کسر امتیاز محکوم ‏شده رسما علیه این حکم فرجام‌خواهی کرد. ‏

یک ربع پیش

قايقرانان ايرانى به دل آب خواهند زد تا شايد بعد از شمشيربازى اين قايقرانى باشد كه سهميه‌هاى دو نفره المپيك پاريس را كسب می‌كند.

یک ربع پیش

ژرژ ژسوس، سرمربی الهلال، در نشست خبری بازی با العین گفت ‏حذف کردن النصر نشان‌دهنده قدرت فوق‌العاده این تیم اماراتی ‏است. ‏

یک ربع پیش

نوید عاشوری در تمرینات آماده‌سازی گل‌گهر پس از شروع سال جدید با مصدومیتی روبرو شد که دو سه ماه برای ریکاوری به زمان نیاز دارد.

یک ربع پیش

عثمان دمبله در بازگشت به بارسلونا همراه با پاری سن ژرمن مورد توهین هواداران بارسلونا قرار گرفت.

یک ربع پیش

دیدار دو تیم سایپا و خیبر به دلیل عدم حضور هواداران در جایگاه مناسب با اعتراض سرمربی تیم میزبان متوقف شده است.

یک ربع پیش

نوجوان پرسپولیسی که حافظ کل قرآن است امروز در محل تمرین تیم محبوبش حضور داشت.

یک ربع پیش

روبن نوس، ستاره پرتغالی الهلال، در نشست خبری بازی با العین گفت ‏تیمش در هر دو بازی رفت و برگشت نماینده امارات را شکست ‏خواهد داد.‏

یک ربع پیش

پاکو خمس لحظاتی پیش ایران را به مقصد ترکیه ترک کرد.

یک ربع پیش

بیشتر...