یادواره شهدای شهرستان دلیجان برگزار شد all tv logo

یادواره شهدای شهرستان دلیجان برگزار شد
مرکزیاراک

حجت الاسلام میرباقری در این یادواره گفت: شهدا برکت کشور ما هستند و پرچم شهدا و خانواده‌های آنان همیشه بالا بوده و انسان باید مثل شهدا برکت داشته باشد و اثرگذار زندگی کند.

او افزود: امروز امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی که در سطح بین‌الملل شاهد آن هستیم، مرهون ایثار و جان‌فشانی‌های شهدا و ایثارگران است که باید آن را پاس داشت و در پاسداری از آرمان‌های مقدس شهدا و امام شهدا از هیچ کوششی دریغ نکرد.

این خطیب کشوری ادامه داد: ادامه‌دهنده راه شهدا باشیم و به وصیت‌نامه شهدای عزیز عمل و مفاد آن را برای نسل‌های آینده بازگو و نشر کنیم.

شهرستان دلیجان در دوران دفاع مقدس ۳۵۰ شهید تقدیم اسلام و انقلاب اسلامی کرده است.

باشگاه خبرنگاران جوانمرکزیاراک#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: تاکنون در استان اصفهان مشکلی نداشتیم که به اصل رأی گیری صدمه‌ای وارد شده باشد.

نیم ساعت پیش

وزیر ارتباطات گفت: مردم می‌توانند از طریق پیام‌رسان‌های ایرانی ویراستی، ایتا و گپ محل شعب اخذ رأی را در نزدیکی خود ببینند و به آن محل مراجعه کنند.

نیم ساعت پیش

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد به همراه استاندار یزد با حضور در شعبه اخذ رای، رای خود را به صندوق انداختند.

نیم ساعت پیش

علی‌رغم وجود سرمای هوا در شهرستان شیراز همچنان مردم ولایتمدار و شهیدپرور این خطه با اشتیاق برای حضور در انتخابات در شعب اخذ رای در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) حضور پررنگی دارند.

نیم ساعت پیش

حسن روحانی رئیس دولت های یازدهم و دوازدهم، در انتخابات ۱۴۰۲ شرکت کرد.

نیم ساعت پیش

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: انتخابات فعلی اولین یا آخرین حماسه ملت ایران نبوده، ملت ایران حماسه های بزرگی در پیش دارد و این پیام را به دشمن می‌دهد که بدانند ملت بزرگ ایران راهی که انتخاب کرده را با صلابت ادامه خواهند داد.

نیم ساعت پیش

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های منطقه‌ای داشت و اغلب سخنان رهبرمعظم انقلاب به خصوص آن بخش از سخنان ایشان "برای خوشحال کردن دوستداران انقلاب و ناکام کردن دشمنان را برجسته کردند. "

نیم ساعت پیش

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: آغاز زمان رای‌گیری ساعت 8 بوده و طبق قانون تا 10ساعت ادامه پیدا خواهد کرد. بعد از ساعت 18 بنا به تشخیص وزیر کشور تمدید می‌شود که اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...