خبرگزاری رضوی |
3 ماه پیش

حضرت فاطمه الگوی عملی ولایت مداری برای همه ما است رضوی

حضرت فاطمه الگوی عملی ولایت‌مداری برای همه ما است
به گزارشخبرگزاری رضوی، سردار علی ملک‌شاهکوهی شامگاه شنبه در «همایش رسم مادری ولایت اجتماعی زن بر مبنای سبک زندگی حضرت زهرا (س)» اظهار کرد: درست ۴۳ سال پیش در همین ایام مرد و زن ایرانی در کنار یکدیگر سلطنتی ۲۵۰۰ ساله را ساقط کردند و انقلاب شکوهمند اسلامی را به پیروزی رساندند.
وی تصریح کرد: نقش بانوان این مرز و بوم در دوران دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست و هنوز در جای‌جای این کشور مادرانی هستند که چندین شهید را تقدیم انقلاب کرده‌اند.
والاترین الگوی زن مسلمانِ ایرانی، شخصیت آسمانی حضرت زهرا (س) است
فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: والاترین الگوی زن مسلمانِ ایرانی، شخصیت آسمانی حضرت زهرا (س) است و زیبنده است بانوان بسیجی ما لحظه‌لحظه زندگی خود را براساس الگوی رفتاری ایشان قرار دهند.
سردار ملک‌شاهکوهی خاطرنشان کرد: در شناخت شخصیت حضرت زهرا (س) درک این نکته ضروری است که ایشان اولین شهیده راه ولایت بوده و برای دفاع از ولی و امام زمان خود جان فدا می‌کند و درس ولایت‌مداری برای ما شیعیان است.
 
وی تاکید کرد: بانوان ما علاوه بر مسئولیت سنگین تربیت فرزند در محیط خانواده در گام دوم انقلاب اسلامی و ایجاد تمدن نوین اسلامی نقش‌آفرینی خواهند کرد.
«همایش رسم مادری ولایت اجتماعی زن بر مبنای سبک زندگی حضرت زهرا (س)» با حضور سردار علی ملک‌شاهکوهی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان، سیدعلی مهاجر سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان، جمعی از مدیران و مشاوران زن دستگاه‌های اجرایی و نخبگان بسیج جامعه زنان استان برگزار شد.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مهم‌ترین اخبار برای بورس امروز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت کدام است؟

2 ساعت پیش

رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: رسیدگی به پرونده‌های تخلفات ارز ۴۲۰۰ تومانی هم اکنون در دادسرا است و تا دو ماه آینده به اتمام می‌رسد.

3 ساعت پیش

وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان با معاون نخست‌وزیر و فرستاده ویژه رئیس جمهور کوبا دیدار کرد و طرفین برای افزایش همکاری‌های اقتصادی بین دو کشور توافق کردند.

2 ساعت پیش

روزنامه فایننشال تایمز هشدار داد دولت ها وقت و منابع زیادی را صرف کاهش هزینه های فزاینده انرژی به دنبال حمله روسیه به اوکراین کرده اند اما این جنگ بذر بحرانی به مراتب بزرگتر در زمینه ناامنی غذایی را افشانده است.

3 ساعت پیش

ماجرای قاچاق فیلم‌ها از آغاز امسال به شکلی گسترده و دامنه‌دار تکرار شده است. انتشار نسخه بی‌کیفیت و پرده‌ای «سگ بند» (مهران احمدی) که پرفروش‌ترین فیلم نوروزی بود تا کپی شدن فیلم‌هایی که به‌صورت آنلاین اکران می‌شوند، از جمله «مرد بازنده» (محمدحسین مهدویان) که نمونه متأخر این اتفاق است، وضعیت امنیت فیلم‌ها و رعایت حقوق صاحبان فیلم را به یک معضل جدی تبدیل کرده است.

3 ساعت پیش

معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در نامه ای قیمت های جدید ذرت، جو و کنجاله سویا در سامانه بازارگاه را اعلام کرد.

3 ساعت پیش

ارزش سهام عدالت، ۱٫۶درصد افزایش یافت.

2 ساعت پیش

سید «حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله روز جمعه سخنرانی می‌کند.

2 ساعت پیش

بندرعباس-استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه دشمنان امنیت و اقتصاد ایران لحظه‌ای در ضربه زدن به مردم درنگ ندارند گفت: پلیس مظلوم است و باید به امکانات روز تجهیز شود.

2 ساعت پیش

بیشتر...