ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

یامگا: بازیکنان استقلال داداش های من هستند ورزش سه

کد خبر : 1873174 |10 اسفند 1401 ساعت 08:45 |19.1K بازدید |11دیدگاه

ساپینتو مربی بسیار خوب و آدم خوبی است

یامگا: بازیکنان استقلال داداش‌های من هستند!

هم تیمی هایم مثل برادرانم هستند، این را کوین یامگا در مورد حسش از تمدید قرارداد با استقلال می‌گوید.

یامگا: بازیکنان استقلال داداش‌های من هستند!

به گزارش “ورزش سه”،کوین یامگاکه همیشه از آماده ترین بازیکناناستقلالاست و قراردادش به تازگی به مدت سه سال با این تیم تمدید شده، پیرامون خودش و باشگاه گفت و گویی با خبرنگار ما انجام داد.

وی در مورد کسب تساوی مقابل نساجی در قائمشهر به خبرنگار ما گفت: برای مسابقه خوب آماده شده بودیم. ما به خوبی وارد بازی شدیم و موقعیت‌های زیادی خلق کردیم اما موفق به گلزنی نشدیم. در نیمه دوم موفق به گلزنی شدیم اما بعد از آن کمی سرعتمان را کاهش دادیم. اشتباه ما بود و از این اشتباه درس می‌گیریم و برای پیروزی در دیدار بعدی به کار خود ادامه می‌دهیم.

بازیکن فرانسوی استقلال در مورد قضاوت داور ادامه داد: اشتباهات داوری ما را جریمه می‌کند. فکر می کنم در این دیدار باز هم یک پنالتی روی قائدی گرفته نشد. در این فصل چندین بار این اتفاق افتاده و ما را در جدول رده بندی عقب انداخته است.

این بازیکن که برای اولین بار در این فصل بین نیمه تعویض شد عنوان کرد: درد داشتم و تصمیم گرفتیم ریسک نکنیم. اما امیدوارم در چند روز آینده بهتر شوم.

1738879

وی که بهترین پنالتی زن استقلال و حتی لیگ برتر است در این باره توضیح داد: در ضربات پنالتی سعی می‌کنم آرام باشم و به خودم اعتماد داشته باشم. تا اینجای کار برای من جواب داده و امیدوارم ادامه داشته باشد.

یامگا در پاسخ به این سوال که می توانند در لیگ یا حذفی قهرمان شوند یا خیر گفت: تیم، مربی و کادر ما سخت کار می کنند و در هر تمرین و هر مسابقه همه چیز را می‌دهند تا پیروز شویم اما مشکلات مالی وجود دارد. مشکلاتی برای من و همچنین برای همه بازیکنان و کادر ما وجود دارد. ما از باشگاه درخواست داریم تا با احترام به تعهداتش به ما کمک کند تا به هدفمان برسیم.

دفاع راست استقلال در مورد کار با ساپینتو نظرش را اینگونه بیان کرد: مربی ما مربی بسیار خوب و آدم خوبی است. او خیلی به بازیکنان نزدیک است و به ما اعتماد به نفس و انگیزه زیادی می‌دهد.

یامگا در پایان در مورد تمدید سه ساله قراردادش افزود: من استقلال را دوست دارم، هم تیمی هایم مثل برادرانم هستند (داداش!) و هواداران از روز اول با من خیلی مهربان بودند. اگر باشگاه به تعهداتش احترام بگذارد، خوشحال می شوم که بمانم.

استقلالاستقلال
کوین یامگاکوین یامگا
لیگ برتر ایرانلیگ برتر ایران
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

استقلالاستقلال

مشاهده برنامه و نتایج استقلال، بازی بعدی استقلال و ویدئو خلاصه بازی های استقلال#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...