خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

یاسر اشراقی مدیر روابط عمومی امور فرهنگی بنیاد ۱۵ خرداد شد خبرآنلاین

یاسر اشراقی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی بنیاد ۱۵ خرداد شد

یاسر اشراقی به عنوان مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی بنیاد ۱۵ خرداد منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، مدیر عامل بنیاد ۱۵ خرداد طی حکمی یاسر اشراقی از خبرنگاران و مدیران خوشنام صداوسیما و رسانه را به عنوان مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی این بنیاد منصوب کرد.

مدیرعامل بنیاد ۱۵ خرداد در حکم صادره با توجه به تخصص و سوابق ارزشمند ایشان و در راستای توسعه و تعمیق اهداف، ماموریت ها و چشم انداز بنیاد ۱۵ خرداد در سه حوزه امور اجتماعی و جمعیت ، سلامت و عمران اجتماعی بر طراحی، مشارکت و اجرای موثر برنامه مصوب حوزه فرهنگی و اطلاع رسانی در راستای ماموریت های سه گانه فوق ، بازآفرینی تصویر اجتماعی بنیاد به عنوان یک نهاد انقلابی همتراز با گام دوم انقلاب و شاخص های آن ، طراحی مجاری اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی جامعه و ذینفعان درون و برون سازمانی از رخدادها و فعالیت‌ها ، کسب نظرات ، بازخورد و ادراک عمومی از اقدامات انجام شده جهت بازطراحی و هرچه اثربخش تر نمودن اقدامات ، نوآوری و به کارگیری فناوری‌های ارتباطی در حوزه فرهنگ و جامعه و تبیین جایگاه بنیاد و چشم انداز آن تاکید نموده است.
دکتر یاسر اشراقی، دانش آموخته دکتری ارتباطات و از مدیران، مجریان و برنامه سازان رسانه و به ویژه صدا و سیماست که سابقه برنامه سازی برنامه های پر مخاطب در شبکه های مختلف رسانه ملی و همچنین همکاری با خبرگزاری ها و روزنامه های مطرح کشور را در کارنامه دارد.
ارائه بیش از ۵ مقاله علمی - پژوهشی ، عضویت در انجمن صنفی روزنامه نگاران ، سردبیری و مدیرمسئولی در چند رسانه مطرح از جمله سوابق مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرای فرمان حضرت امام (ره) است.

2323



#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایلنا نوشت: رییس جمعیت هلال احمر از نجات جان یک نفر دیگر از محبوسین ساختمان متروپل خبر داد.

8 ساعت پیش

فارس نوشت: رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی گفت: امتحانات نهایی پایه دوازدهم در حوزه‌های امتحانی سراسر کشور، مطابق برنامه‌ امتحانات از پیش تعیین شده برگزار می‌شود.

11 ساعت پیش

ایسنا نوشت: مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: با توجه به شرایط ناپایدار سازه، متاسفانه حدود یک ساعت پیش بخشی از سازه، حین عملیات آواربرداری فرو ریخت.

10 ساعت پیش

سازمان هواشناسی نسبت به تداوم آلودگی هوا و گرد و خاک در ۱۶ استان و وزش باد شدید و رگبار باران در هشت استان هشدار داد.

13 ساعت پیش

مهر نوشت: وزارت بهداشت امارات از کشف اولین مورد ابتلا به آبله میمون در این کشور خبر داد.

7 ساعت پیش

مهر نوشت: فرد زباله گردی در محله نازی آباد پلاستیک مشکی رنگی را پیدا کرده است که پس از باز کردن آن متوجه نوزاد پسری با بند ناف می‌شود.

17 ساعت پیش

شاخص آلودگی هوای تهران از وضعیت ناسالم برای همه گروه‌ها گذشت.

17 ساعت پیش

گزارش جامع گردشگری ایران نگاهی عمیق به اعداد و ارقام گردشگری ایران دارد. در این گزارش به تعداد گردشگران ورودی کشور، میانگین هزینه هر گردشگر، شکل گردشگری ورودی در مقایسه با کشورهای همسایه اشاره شده است.

13 ساعت پیش

ایسنا نوشت: درپی انتشار ویدیویی در فضای مجازی از پیدا شدن یک نوزاد تازه متولد شده در سطل زباله، رییس مرکز اورژانس تهران توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد.

11 ساعت پیش

بیشتر...