۱ هفته پیش
2 بازدید

عصر هامون - پنجمین برد متوالی پرسپولیس/ یورش سرخپوشان به سمت قهرمانی با ماشین سازی

در هفته بیست و چهارم لیگ برتر تیم پرسپولیس با پیروزی مقابل ماشین سازی تبریز همچنان تک و تنها در صدر جدول ایستاده است.
به گزارشعصرهامونبه نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در اولین مسابقه از هفته بیست و چهارم لیگ برتر تیم ماشین سازی تبریز از ساعت 20:15 در ورزشگاه شهید قاسم سلیمانی به مصاف پرسپولیس رفت که  مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود  پرسپولیس به پایان رسید.

 پرسپولیس در حالیکه در تبریز فقط 6 بازیکن روی نیمکت ذخیره داشت و بازیکنانی مثل وحید امیری، محمد انصاری، محمد نادری، امید عالیشاه و محسن ربیع‌خواه را به دلیل مصدومیت نداشت توانست ماشین سازی تبریز را شکست بدهد و با 56 امتیاز تک و تنها در صدر جدول باقی ماند. اختلاف سرخپوشان با سپاهان به 16 امتیاز رسید. این پنجمین برد متوالی شاگردان گل‌محمدی بود. سرخپوشان فقط مقابل استقلال با نتیجه مساوی 2 بر 2 متوقف شدند.

ماشین سازی هم پنجمین شکست متوالی خود را متحمل شد تا با 24 امتیاز در رده دهم جدول قرار بگیرد اما این تیم هم کم کم به جمع تیم‌های فانوس بدست و در خطر سقوط نزدیک می شود.

داور: رضا کرمانشاهی 
کمک داوران: مهدی عالیقدر – مهدی شفیعی
کارت زرد: شاهین ثاقبی، فردین عابدینی (ماشین سازی تبریز) 
کارت قرمز:شاهین ثاقبی( دقیقه 90) ماشین سازی تبریز
گل:مهدی ترابی( دقیقه 85- پنالتی) برای پرسپولیس
ترکیب ماشین سازی تبریز: حامد لک، شاهین ثاقبی، بابک مرادی( از دقیقه 60 اتابک زارعی)، شاهین توکلی، علی آل کثیر،مسیح زاهدی، سید محمد خرم الحسینی (از دقیقه 56 قائم اسلامی‌خواه)، عزیز معبودی، میلاد نوری، ادواردو دوس سانتوس و محمد قادری (دقیقه 70 فرید بهزاد کریمی)
سرمربی: رضا مهاجری
ترکیب  پرسپولیس: بوژیدار رادوشویچ، شجاع خلیل زاده , سید جلال حسینی، بشار رسن، محمد حسین کنعانی زادگان، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، مهدی شیری، سعید حسین پور (از دقیقه 80 مهدی عبدی)، علی علیپور (از دقیقه 90+2 امیر روستایی) و سیامک نعمتی
سرمربی: یحیی گل‌محمدی
اتفاقات مهم بازی:
دقیقه 5: اولین کرنر مسابقه را ماشین سازی روی دروازه  پرسپولیس زد که رادوشوویچ دروازه‌بان پرسپولیس توپ را مهار کرد.
دقیقه 10: سیامک نعمتی پا به توپ وارد محوطه جریمه شد اما نتوانست از این فرصت استفاده کند. یحیی گل‌محمدی در این صحنه به تصمیم داور معترض شد و معتقد بود توپ به کرنر رفته است.
دقیقه 12: مهدی ترابی این مرتبه از جناح چپ پا به توپ وارد محوطه جریمه ماشین سازی شد و شوت او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 17: سعید حسین پور از راه دور شوت زد که حامد لک دروازه‌بان ماشین سازی توپ را به خوبی مهار کرد.
دقیقه 20: ضربه کاشته  پرسپولیس از جناح راست محوطه جریمه ماشین سازی را مهدی ترابی به داخل محوطه جریمه فرستاد که مدافعان خیلی راحت توپ را دفع کردند.
دقیقه 24: اولین کرنر پرسپولیسرا ترابی زد که مدافعان ماشین سازی توپ را دفع کردند.
دقیقه 27: رادوشوویچ درواز‌ه‌بان  پرسپولیس توپ ارسالی بازیکنان ماشین سازی را به خوبی مهار کرد.
دقیقه 30: شوت علی علیپور از کنار دروازه ماشین سازی تبریز به بیرون رفت. بعد از این صحنه بشار رسن با یکی از بازیکنان ماشین‌سازی درگیری پیدا کرد.
دقیقه 33: پاس خوب بشار رسن در محوطه جریمه ماشین سازی به علیپور رسید اما لک دروازه‌بان حریف زودتر از علیپور توپ را مهار کرد.
دقیقه 42: بشار رسن با استفاده از اشتباه مدافع ماشین سازی صاحب توپ شد و شوت او از داخل محوطه جریمه با اختلاف کمی از کنار دروازه‌ به بیرون رفت.
دقیقه 45: سعید حسین‌پور فرصت عالی گلزنی را از دست داد و شوت بی دقت او از داخل محوطه جریمه به بالای دروازه ماشین رفت.
دقیقه 3+45: ضربه کاشته ماشین سازی با اختلاف کمی از کنار دروازه  پرسپولیس به بیرون رفت.
نیمه دوم:
دقیقه 53: ترابی ضربه کرنر  پرسپولیسرا روی دروازه به صورت کوتاه زد که توپ بعد از چند رفت و برگشت در نهایت به حامد لک دروازه‌بان ماشین سازی رسید.
دقیقه 56: شوت بابک مرادی با اختلاف زیادی از کنار دروازه  پرسپولیسبه بیرون رفت.
دقیقه 57: سیامک نعمتی فرصت عالی گلزنی را از دست داد و شوت او بعد از برخورد به مدافع ماشین سازی به کرنر رفت و این ضربه کرنر هم حاصلی برای سرخپوشان نداشت.
دقیقه 66: شوت بشار رسن از داخل محوطه جریمه را حامد لک دروازه‌بان ماشین سازی دفع کرد.
دقیقه 67: بشار رسن بار دیگر یک موقعیت گلزنی خلق کرد که پاس او در محوطه شش قدم به سیامک نعمتی رسید اما مدافع ماشین سازی توپ را دفع کرد و ضربه کرنر هم حاصلی برای سرخپوشان نداشت.
دقیقه 78: شوت شاهین ثاقبی از راه دور را دروازه‌بان  پرسپولیسبه راحتی مهار کرد.
دقیقه 84: اتابک زارعی روی علیپور مهاجم  پرسپولیس مرتکب خطای پنالتی شد که این ضربه را مهدی ترابی برخلاف جهت شیرجه حامد لک تبدیل به گل اول بازی کرد.
دقیقه 86 : بازیکنان ماشین سازی در موقعیت آفساید دروازه‌  پرسپولیسرا باز کردند.
دقیقه 89: شاهین ثاقبی به دلیل اعتراض و درگیری با بازیکن  پرسپولیس، کارت زرد دوم را گرفت و از میدان اخراج شد.
دقیقه 90: مهدی عبدی یک فرصت گلزنی را از دست داد.

انتهای پیام/


#‌اخبار #‌سیستان_و_بلوچستان
منبع: عصرهامون


مطالب پیشنهادی

پاسخ‌های کرونایی عباس عبدی به چند سوال اصلاح‌طلبانه و انتخاباتی

عباس عبدی تحلیلگر سیاسی اصلاح طلب می گوید: کنشگری در فرایندهای سیاسی موجود را حتی پیش از کرونا ناممکن و نامفید می‌دانستم.

نمایندگانی که با پارلمان خداحافظی کردند/بازگشت قدیمی‌ها به بهارستان

پرونده انتخابات مجلس یازدهم در مرحله اول بسته شد و اکثریت پارلمان آینده برای ۴ سال در اختیار اصولگرایان قرار گرفت.

از بین بردن چربی خورشت | راه کاری موثر برای از بین بردن چربی خورشت

از بین بردن چربی خورشت و راه از بین بردن چربی خورشت و چگونه چربی خورشت را از بین ببریم و چرب شدن زیاد خورشت را در پرشین وی بخوانید

پیشنهاد عضو شورای عالی اصلاح‌طلبان: ناطق‌نوری و امامی کاشانی بین ما و حاکمیت واسطه شوند

حسن رسولی، عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان و چهره نزدیک به عارف می‌گوید:با کمال تاسف مرز اجرا و نظارت اصلا وجود خارجی ندارد و روز به روز میزان دخالت حوزه نظارت در بخش اجرایی تحت تاثیر قانون نظارت استصوابی که انتظار داشتیم مجلس دهم این قانون را لغو بکند، بیشتر توسعه پیدا کرده است. 

نامه نماینده اصولگرا به آیت الله جنتی

تسنیم نوشت: رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از آیت الله جنتی خواست نماینده شورای نگهبان در نشست آتی این کمیسیون حاضر شده تا استفساریه استخدام معلمان حق التدریس بررسی شود.

جلوگیری از خشک شدن مرغ در فر | راهکار جلوگیری از خشک شدن مرغ در فر

جلوگیری از خشک شدن مرغ در فر و راهکار جلوگیری از خشک شدن مرغ در فر و نکات پختن مرغ درون فر و مزه دار کردن مرغ را در پرشین وی بخوانید

یک توصیه به عقلای مجلس آینده

بیماری کرونا این روزها بر حوزه های سیاست، اقتصاد، جامعه و ...سایه انداخته و همه چیز را تحت الشعاع خود قرار داده است.

۳ اولویت مهم پارلمان یازدهم و یک نگرانی

این روزها با اعلام نتایج انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، این پرسش در اذهان عمومی مطرح است که نمایندگان این دوره می‌بایست بر چه موضوعاتی متمرکز باشند و چه اولویت‌هایی را برای تصمیم‌گیری مدنظر داشته باشند.

پخت خورش خوشمزه | نکات پخت خورش خوشمزه و ترفندهای خوشمزه شدن آن

پخت خورش خوشمزه و نکات پخت خورش خوشمزه و ترفندهای خوشمزه شدن خورش و روش های خوشمزه کردن غذا و چگونه خورشت خوشمزه درست کنیم را در پرشین وی بخوانید

دستورات مهم روحانی درباره اجرای فاصله‌گذاری هوشمند مقابله با کرونا

رئیس جمهور پس از دریافت گزارش‌های جداگانه‌ای از وزیران کشور و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند از روز شنبه و آغاز فعالیت کسب و کارهای کم‌ریسک در همه استان‌ها به جز تهران، تاکید کرد که این طرح باید با نظارت دقیق و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا اجرا شود.

صوفی: در ۱۴۰۰ اگر کاندیدای اصلاح‌طلب داشتیم، شرکت می‌کنیم

وزیر دولت اصلاحات می گوید: پیش بینی ما این است که اگر اجازه دهند کاندیدای مورد نظرمان را وارد صحنه انتخابات ۱۴۰۰ کنیم اوضاع تغییر خواهد کرد. اما مردم دیگر با کاندیداهای دست دوم، اجاره ای و ... پای صندوق نمی آیند.

مجلس یازدهم به تصرف اصولگرایان درآمد/ سهم ناچیز اصلاح‌طلبان

اعلام نتایج انتخابات مجلس یازدهم بصورت رسمی نشان داد اصولگرایان در این ماراتن پیشتاز رقابت شدند و اکثریت مجلس یازدهم را در دست گرفتند.

نکات آشپزی | نکات آشپزی و ترفندهای مهم خانه داری که باید هر فردی بداند

نکات آشپزی و آشنایی با نکات آشپزی و ترفندهای مهم خانه داری که باید هر فردی بداند و ترفندهای خانه داری و نکات مهم آشپزی و ترفندهای مهم اشپزی را در پرشین وی بخوانید

انکار یک خبرسازی درباره دولت و حسن روحانی

ایسنا نوشت:معاون پارلمانی رئیس جمهور با تکذیب ارتباط ویدیویی رئیس جمهور با نمایندگان مجلس برای رای اعتماد به وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی گفت: در جلسه امروز، معاون اول رئیس جمهور به جای رئیس جمهور حاضر خواهد شد.

روایت میرسلیم از اختلاف نظرها بین آیت‌الله خامنه‌ای و میرحسین موسوی درباره نحوه اداره کشور

میرسلیم می گوید بین آیت الله خامنه ای که رئیس جمهور بودند و میرحسین موسوی که نخست وزیر بود درباره نحوه اداره کشور توسط دولت و توجه به بخش خصوصی اتفاق نظر وجود نداشت.

گرفتن بوی گوشت | روش های کاربردی برای گرفتن بوی گوشت مرغ و گوشت قرمز

گرفتن بوی گوشت و روش های کاربردی برای گرفتن بوی گوشت مرغ و رفع بوی گوشت قرمز و نکات مزه دار کردن انواع گوشت قرمز و سفید را در پرشین وی بخوانید

علت تیره شدن خورش قیمه | علت تیره شدن خورش قیمه چه می تواند باشد

علت تیره شدن خورش قیمه و علت تیره شدن خورش قیمه چه می تواند باشد و خوشرنگ شدن خورشت و چگونه خورشت قیمه خوشرنگ طبخ کنیم را در پرشین وی بخوانید

ماجرای توئیت جنجالی میرسلیم

فارس نوشت: دفتر سیدمصطفی میرسلیم منتخب دوم مردم تهران در مجلس یازدهم درباره یک توییت توضیحاتی ارائه کرد.

تاکید وزیر دفاع بر وحدت، برادری و تعامل میان ارتش و سپاه/نقش شهید صیادشیرازی در فرماندهی عملیات‌های بزرگ جنگ بی‌بدیل است

تسنیم نوشت: وزیر دفاع در پیامی عنوان کرد: حماسه‌آفرینی‌ها و نقش بی‌بدیل و بارز شهید پرافتخار صیادشیرازی در طراحی و فرماندهی عملیات‌های بزرگ در دوران هشت سال دفاع مقدس و خلق پیروزی‌های بی‌شمار از او خورشیدی بی‌بدیل ساخت.

بخاطر کرونا، دین و علم را مقابل هم قرار ندهید

متاسفانه چند هفته ای می‌شود که کشور درگیر ویروسی شده که مداس و دانشگاه ها، مراسمات مذهبی چون نمازجمعه و اعتکاف و کسب و کارها را به تعطیلی کشانیده است.

مطالب مرتبط