خبرگزاری رضوی |
4 روز پیش

سرلشکر جعفری: بسیج نقش موثری در تحقق اهداف گام دوم انقلاب دارد رضوی

سرلشکر جعفری: بسیج نقش موثری در تحقق اهداف گام دوم انقلاب دارد
به گزارشخبرگزاری رضوی، سردار «محمدعلی جعفری» روز پنجشنبه در آیین افتتاح دوره آموزشی طرح ولایت فرهنگیان استان همدان، افزود: در گام دوم انقلاب افرادی که عنوان مقدس بسیجی را دارند باید به تکلیف خود عمل کنند چرا بسیجی به معنای عزم و اراده و انجام تکلیف الهی در راه یاری دین خدا و انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی برای جاری کردن حاکمیت دین خدا استقرار یافت، گفت: دشمنان خدا با جنگ نرم، جنگ فرهنگی و کار رسانه ای درصدد خاموش کردن نور خدا در روی زمین هستند.

سرلشکر جعفری اظهار داشت: فلسفه انقلاب اسلامی پیاده کردن دین، کلام و آیین خدا و قرآن در جامعه ایرانی و سپس گسترش آن در جهان است.

مسئول قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت بقیة‌الله الاعظم (عج) گفت: به فرموده مقام معظم رهبری، انقلاب اسلامی دارای پنج مرحله است که تاکنون ۲ مرحله آن مبنی بر تشکیل نظام اسلامی و تثبیت در برابر دشمنی های مختلف داخلی، خارجی و منطقه ای محقق شده است.

سردار جعفری افزود: تثبیت این نظام و انتقال پیام استقامت به منطقه و مسلمان جهان برای ایستادگی و جنگیدن در برابر ظلم دستاورد کمی نیست.

به گفته وی، بستر رشد و حرکت انقلاب اسلامی با وجود مشکلات موجود فراهم شده، با این وجود در گام دوم انقلاب باید نیروهای انقلابی، بسیجیان و فرهنگیان بسیجی به سمت خودسازی، جامعه پردازی و حرکت به سمت تشکیل تمدن نوین اسلامی حرکت کنند.

مسئول قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت بقیة‌الله الاعظم (عج) گفت: در این میان نقش مردم و بسیجیان در تمامی عرصه ها برای عبور انقلاب از گردنه ها و جنگ تحمیلی بسیار مهم و تعیین کننده بوده است.

سردار جعفری با عنوان اینکه جوانان نقشی محوری و تعیین کننده در گام دوم انقلاب دارد، اظهار داشت: رهبری انقلاب از جوانان، مردم انقلابی و بسیجیان انتظار دارند به صورت منظم و سازماندهی شده در صحنه نقش آفرینی و کمک به اسلام حاضر شوند.

وی افزود: حضور جوانان در جنگ نرم، جامعه سازی، دولت سازی، اسلامی شدن دستگاه ها و اسلامی شدن جامعه همواره مورد تاکید است.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وی معتقد است که گرچه «قتل زنان» کمترین میزان خشونت را در کل به خود اختصاص داده است اما در واقع آخرین مرحله خشونت علیه زنان محسوب می شود.

2 روز پیش

در پی اعلام شیوع سویه جدید ویروس کرونا، بورس‌های اروپایی با سقوط شدید مواجه شدند.

2 روز پیش

هوشنگ شجری، کارشناس مسائل اقتصادی کاهش نرخ تورم را یکی از اولویت‌های دولت و از مطالبات اصلی مردم دانست و با تاکید بر ضرورت اصلاحات ساختاری در اقتصاد کشور، برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های تولید و عدم قیمت گذاری دستوری را دو مولفه اصلی کاهش نرخ تورم عنوان کرد.

2 روز پیش

وزیر اقتصاد در حالی از حل و فصل اتصال سامانه گمرک و سامانه جامع تجارت پس از هشت سال و در آینده نزدیک خبر داده که طبق گزارش تحقیق و تفحص مجلس، ۹۵ درصد قاچاق از مبادی رسمی انجام می‌شود!

2 روز پیش

پس از چندین بار خلف وعده دولت قبل در راه‌اندازی کامل سامانه جامع تجارت، اکنون دولت سیزدهم یک گام بزرگ در این زمینه برداشته و زمینه اتصال گمرک را به سامانه مذکور فراهم کرده است.

2 روز پیش

وزیر راه‌وشهرسازی از مذاکره با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تثبیت قیمت سیمان و فولاد تا پایان اجرای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: به‌دنبال وارد کردن مواد، مصالح، کارگر و مهندس به کشور نیستیم، اما قصد داریم توسعه فناوری در صنعت ساختمان ایران را ارتقاء بدهیم.

2 روز پیش

جلسه هم‌اندیشی اعضای کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران با وزیر راه و شهرسازی در این وزارتخانه برگزار شد.

3 روز پیش

هرچند تاکنون وعده‌های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌شاسی اطلس محقق نشده است، اما آخرین گمانه‌زنی‌ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال است. احتمالا پس از آن فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

3 روز پیش

پیش از شروع مذاکرات وین در تاریخ ۲۹ نوامبر، به نظر می‌رسد ایران و ایالات متحده همچنان در دو موضع متناقض قرار دارند. ایران با قاطعیت می‌گوید تنها با هدف رفع تحریم‌های غیر قانونی به مذاکرات باز می‌گردد و قصد دارد به ضمانت‌های قانونی دست یابد که براساس آن، هیچ دولتی در آمریکا نتواند از توافق هسته‌ای خارج شود.

3 روز پیش

وزیر راه و شهرسازی ضمن موافقت با ورود فناوری نوین ساخت مسکن به کشور توسط بخش خصوصی، گفت: برای نهضت ملی مسکن زمین رایگان واگذار می‌کنیم.

3 روز پیش

یک اقتصاددان عرضه بدون نظارت و بی حساب کتاب ارز سهمیه‌ای به عامه مردم، با استفاده از کارت ملی را اقدامی در جهت تباهی منابع ارزی کشور دانست.

3 روز پیش

در روز ششم آذر ماه ارزش هر بیت کوین در بازار جهانی به ۵۴ هزار دلار و ارز هر اتریوم به ۴۱۵۰ دلار رسید.

3 روز پیش

محققان در ابتدا توانستند مدل‌های سلولی آزمایشگاهی را در شرایط آزمایشگاهی تولید کنند که عفونت را در گوش داخلی نشان می‌دهد تا مکانیسمی را ایجاد کنند که توسط آن کووید-۱۹ برای گوش و مجرای شنوایی مسری و مضر است.

3 روز پیش

سیاستمداران گمان کردند «عدالت» یعنی مصرف رایگان یا ارزان دولتی. این راهبرد غلط که منجر به عرضه مجانی یا بسیار ارزان آب شده، در کنار سیاست‌هایی که مصرف بالای انرژی را به دنبال دارد، «ابرچالش آب و محیط زیست» را به وجود آورد.

3 روز پیش

در حال حاضر در ۲۲۴ پایگاه اورژانس ۱۷۸۰ نیرو فعالیت می کنند؛ یعنی هر پایگاه حدودا دو نفر تکنسین اورژانس کم دارد که با این شرایط در حال حاضر حدود ۵۰۰ نیرو کم داریم و فقط سعی می کنیم که پایگاه ها را سرپا نگه داریم.

3 روز پیش

بیشتر...