خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

طرح دادخواست برکناری نتانیاهو در دادگاه عالی رژیم صهیونیستی ایسنا

طرح دادخواست برکناری نتانیاهو در دادگاه عالی رژیم صهیونیستی

منابع رسانه‌ای عبری زبان از درخواست تعیین کنندگان بخش تجارت و اقتصاد رژیم صهیونیستی برای برکناری نخست‌وزیر این رژیم و ارائه دادخواستی به دادگاه عالی این رژیم در این باره پرده برداشتند.

به گزارش ایسنا، وبگاه عبری زبان «کالکالیست» در این باره فاش کرد: ۲۸ نفر از تاجران و افراد تعیین کننده در بخش اقتصاد اسرائیل خواستار برکناری «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل از سمتش شدند.

طبق این گزارش، این افراد دادخواستی را برای برکناری نتانیاهو به دادگاه عالی رژیم صهیونیستی به عنوان بالاترین نهاد قضایی در سرزمین‌های اشغالی ارائه کردند.

کالکالیست نوشت: ارائه کنندگان این دادخواست تاکید کردند که نتانیاهو درزمینه هدایت جنگ دچار تضاد منافع است.

این رسانه عبری زبان همچنین گزارش داد: افراد مذکور به دادگاه عالی اسرائیل توضیح دادند که نتانیاهو برای فرار از تعقیب کیفری به طولانی کردن جنگ علاقه دارد.

این روزها و درپی شکست رژیم صهیونیستی در مقابل مقاومت فلسطین، انتقادات از کابینه این رژیم به رهبری نتانیاهو و اعضای جناح راست افراطی بالا گرفته است و برخی مقامات رسمی و ساکنان سرزمین‌های اشغالی خواستار سرنگونی این کابینه و برگزاری انتخابات هستند.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده‌دم هفتم اکتبر عملیات منحصر به فردی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش «افسانه‌ای» ادعایی آن ارزیابی می‌کنند.

عملیات «طوفان الاقصی» مقاومت فلسطین در کنار دستاوردهای نظامی، منجر به نمایان شدن کوه یخ اختلافات سیاسی میان مقامات رژیم صهیونیستی شده است؛ طوری که کمتر روزی را می‌توان دید که صهیونیست‌ها به یکدیگر نمی‌تازند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه کلاس‌های دانشگاه کلمبیا در نیویورک آمریکا را مجازی کرده است.

13 دقیقه پیش

«ودانت پاتل» معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با خودداری از اظهارنظر درباره کانال های ارتباطی میان واشنگتن – تهران گفت: در حال مذاکره مستقیم با ایران درباره برجام نیستیم.

نیم ساعت پیش

روزی که اپلیکیشن‌های تبلیغاتی پایشان به زندگی مردم باز شد، کسی فکر نمی‌کرد این نرم‌افزارها جز آگهی‌های استخدام و خرید و فروش خانه و خودرو وخدمات، حرف دیگری برای گفتن داشته باشند.

یک ربع پیش

مربی پیشین پرسپولیس و عضو فعلی کادرفنی تیم ملی به عنوان سرمربی موقت تراکتور انتخاب شد.

یک ربع پیش

جلد روزنامه شوت چهارشنبه ۵ اردیبهشت را می‌بینید.

یک ربع پیش

طی روزهای اخیر در حالی دور تازه‌ فضاسازی‌ها درباره فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای ایران ازسوی مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی‌اتمی آغاز شده که برخی رسانه‌های غربی گمانه‌زنی درباره «احتمال تغییر دکترین هسته‌ای ایران» را در دستورکار خود قرار داده‌اند.

10 دقیقه پیش

جلد روزنامه استقلال جوان چهارشنبه ۵ اردیبهشت را می‌بینید.

یک ربع پیش

جلد روزنامه ایران ورزشی چهارشنبه ۵ اردیبهشت را می‌بینید.

یک ربع پیش

وزارت خزانه‌داری آمریکا از اعمال تحریم‌های جدید علیه ۶ شخص و نهاد در ارتباط با ایران خبر داد.

یک ربع پیش

بیشتر...