گلستان ما |
۱ هفته پیش

گلستان ما انتخاب آذر به عنوان روز گرگان شایسته شهر دارالمومنین بود

به گزارش گلستان ما؛ سردار علی ملک شاهکوهی صبح امروز در آیین گرامیداشت روز بسیج و شهدای۵آذر گرگان اظهار کرد:۱۴شهید در قیام مردم گرگان پیش از پیروزی انقلاب اسلامی جان خود را برای پیروزی انقلاب فدا کردند که یاد و خاطره آنها را گرامی میداریم.

فرمانده سپاه نینوا گلستان ادامه داد: ماموران رژیم دژخیم ستم شاهی به حرم مطهر امام رضا (ع) هتک حرمت کردند و این مسئله باعث شد که مردم در۵آذر به خیابان ها بیایند و ماموران رژیم دژخیم پهلوی هشت هزار گلوله را به سمت معترضین نامگذاری کردند.

ملک شاهکوهی تاکید کرد: این روز به عنوان روز ملی گرگان نامگذاری کردند و از اعضای شورای شهر که در نامگذاری این روز پرتلاش بودند تشکر می کنیم.

وی افزود: قیام مردم گرگان در 5 آذر برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی است و انتخاب این روز به عنوان روز گرگان شایسته مردم شهر دارالمومنین بود.

این مقام مسئول بیان کرد: در هفته بسیج قرار داریم و این هفته را به همه تبریک عرض می کنم در۵آذر۵۸و پس از۱۰ماه از پیروزی انقلاب اسلامی امام (ره) دستور تشکیل بسیج را صادر شد تا بسیج به تثبیت انقلاب و ایجاد امنیت کمک کند.

ملک شاهکوهی بیان کرد: با وجود اینکه پس از 9 ماه از تشکیل بسیج وارد جنگ تحمیلی شدیم و در آن زمان تجهیزات لازم نظامی برای مقابله با جنگ را نداشتیمامام(ره) انسانی نبود که تن به ذلت بدهد و لذا تصمیم گرفتند جنگ را ادامه دهد.

وی افزود:مقاومت و ایستادگی رزمندگان اسلام باعث می شود که صدام در اواخر جنگ و پس از فتح خرمشهر  بدون پیش شرط  مواضع ایران را بپذیرد.

این مقام مسئول به پیروزی های جبهه مقاومت اشاره کرد و گفت: یمنی های گرسنه در محاصره امروز امنیت عربستان را به مخاطره انداخته است و این به واسطه ایستادگی و پایداری است.

ملک شاهکوهی بیان کرد: بسیج در عرصه های مختلف فدایی ملت است و در ایام کرونا بسیج در قالب طرح شهید سلیمانی خدمات ارزنده ای داشت.

انتهای پیام/#‌خبری #‌اخبار منبع: گلستان ما

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وی معتقد است که گرچه «قتل زنان» کمترین میزان خشونت را در کل به خود اختصاص داده است اما در واقع آخرین مرحله خشونت علیه زنان محسوب می شود.

۱ هفته پیش

در پی اعلام شیوع سویه جدید ویروس کرونا، بورس‌های اروپایی با سقوط شدید مواجه شدند.

۱ هفته پیش

هوشنگ شجری، کارشناس مسائل اقتصادی کاهش نرخ تورم را یکی از اولویت‌های دولت و از مطالبات اصلی مردم دانست و با تاکید بر ضرورت اصلاحات ساختاری در اقتصاد کشور، برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های تولید و عدم قیمت گذاری دستوری را دو مولفه اصلی کاهش نرخ تورم عنوان کرد.

۱ هفته پیش

وزیر اقتصاد در حالی از حل و فصل اتصال سامانه گمرک و سامانه جامع تجارت پس از هشت سال و در آینده نزدیک خبر داده که طبق گزارش تحقیق و تفحص مجلس، ۹۵ درصد قاچاق از مبادی رسمی انجام می‌شود!

۱ هفته پیش

پس از چندین بار خلف وعده دولت قبل در راه‌اندازی کامل سامانه جامع تجارت، اکنون دولت سیزدهم یک گام بزرگ در این زمینه برداشته و زمینه اتصال گمرک را به سامانه مذکور فراهم کرده است.

۱ هفته پیش

وزیر راه‌وشهرسازی از مذاکره با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تثبیت قیمت سیمان و فولاد تا پایان اجرای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: به‌دنبال وارد کردن مواد، مصالح، کارگر و مهندس به کشور نیستیم، اما قصد داریم توسعه فناوری در صنعت ساختمان ایران را ارتقاء بدهیم.

۱ هفته پیش

جلسه هم‌اندیشی اعضای کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران با وزیر راه و شهرسازی در این وزارتخانه برگزار شد.

۱ هفته پیش

هرچند تاکنون وعده‌های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌شاسی اطلس محقق نشده است، اما آخرین گمانه‌زنی‌ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال است. احتمالا پس از آن فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

۱ هفته پیش

پیش از شروع مذاکرات وین در تاریخ ۲۹ نوامبر، به نظر می‌رسد ایران و ایالات متحده همچنان در دو موضع متناقض قرار دارند. ایران با قاطعیت می‌گوید تنها با هدف رفع تحریم‌های غیر قانونی به مذاکرات باز می‌گردد و قصد دارد به ضمانت‌های قانونی دست یابد که براساس آن، هیچ دولتی در آمریکا نتواند از توافق هسته‌ای خارج شود.

۱ هفته پیش

وزیر راه و شهرسازی ضمن موافقت با ورود فناوری نوین ساخت مسکن به کشور توسط بخش خصوصی، گفت: برای نهضت ملی مسکن زمین رایگان واگذار می‌کنیم.

۱ هفته پیش

یک اقتصاددان عرضه بدون نظارت و بی حساب کتاب ارز سهمیه‌ای به عامه مردم، با استفاده از کارت ملی را اقدامی در جهت تباهی منابع ارزی کشور دانست.

۱ هفته پیش

در روز ششم آذر ماه ارزش هر بیت کوین در بازار جهانی به ۵۴ هزار دلار و ارز هر اتریوم به ۴۱۵۰ دلار رسید.

۱ هفته پیش

محققان در ابتدا توانستند مدل‌های سلولی آزمایشگاهی را در شرایط آزمایشگاهی تولید کنند که عفونت را در گوش داخلی نشان می‌دهد تا مکانیسمی را ایجاد کنند که توسط آن کووید-۱۹ برای گوش و مجرای شنوایی مسری و مضر است.

۱ هفته پیش

سیاستمداران گمان کردند «عدالت» یعنی مصرف رایگان یا ارزان دولتی. این راهبرد غلط که منجر به عرضه مجانی یا بسیار ارزان آب شده، در کنار سیاست‌هایی که مصرف بالای انرژی را به دنبال دارد، «ابرچالش آب و محیط زیست» را به وجود آورد.

۱ هفته پیش

در حال حاضر در ۲۲۴ پایگاه اورژانس ۱۷۸۰ نیرو فعالیت می کنند؛ یعنی هر پایگاه حدودا دو نفر تکنسین اورژانس کم دارد که با این شرایط در حال حاضر حدود ۵۰۰ نیرو کم داریم و فقط سعی می کنیم که پایگاه ها را سرپا نگه داریم.

۱ هفته پیش

بیشتر...