خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

حمایت دولت از زنان سرپرست خانوار که در بخش تولید فعالیت دارند ایسنا

حمایت دولت از زنان سرپرست خانوار که در بخش تولید فعالیت دارند

ایسنا/مازندرانمعاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با اعلام اینکه زنان سرپرست خانوار که در بخش تولید فعالیت دارند مورد حمایت جدی دولت قرار می‌گیرند، گفت: زنانی که در حوزه مشاغل خانگی فعالیت دارند، حمایت از این زنان به‌صورت مجازی و حقیقی برای ارائه آموزش‌های خانگی و خرید محصولات تولیدی باید مورد توجه قرار گیرد.

انسیه خزعلی امروز در سفر به شهرستان ساری بعد از دیدار با نماینده ولی فقیه در مازندران در جمع سازمان‌های مردم نهاد حاضر شد و با اشاره به اینکه دولت با افزایش اعتبار تلاش کرد تا مشکلات حوزه آسیب‌های اجتماعی زنان روستایی را کاهش دهد و شاهد افزایش رضایتمندی جامعه هدف بودیم، اظهار کرد: دیدار و حل مشکلات سمن‌ها از برنامه‌های ما در کشور است که در این زمینه از تمام ظرفیت‌ها استفاده می‌شود.

معاون رئیس جمهور در امور بانوان با اعتقاد بر اینکه برای کاهش آسیب‌های اجتماعی باید از توان سازمان‌های مردم نهاد استفاده شود، گفت: تلاش ما این است تا مشکلات سمن‌ها با استفاده از ظرفیت‌های استانی کاهش یابد.

این مسئول با اعلام اینکه زنان سرپرست خانوار که در بخش تولید فعالیت دارند مورد حمایت جدی دولت قرار می‌گیرند، تصریح کرد: زنانی که در حوزه مشاغل خانگی فعالیت دارند حمایت از این زنان بصورت مجازی و حقیقی برای ارائه آموزش‌های خانگی و خرید محصولات تولیدی باید مورد توجه قرار گیرد.

انسیه خزعلی به رفع مشکل زنان دچار اعتیاد و فراهم کردن اشتغال شرافتمندانه برای آنان اشاره کرد و گفت: این افراد باید در محیط سالم درمان شده و کار مناسب برایشان مهیا شود.

به گفته معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده رئیس جمهور، دولت با کمک برخی خیریه‌ها در تهیه جهیزیه، پیشگیری از اعتیاد اقدامات موثری انجام داده است که این رویه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سخنگوی ارتش اسرائیل اعلام کرد که تعطیلی تمامی فعالیت‌های آموزشی و ممنوعیت تجمع در سرزمین‌های اشغالی تا روز دوشنبه تمدید شده است.

1 ساعت پیش

بر اثر رعد و برق‌های مرگبار حداقل ۲۵ نفر در مناطق مختلف پنجاب و بلوچستان جان خود را از دست دادند و بارش‌های بهاری نیز مناطق مختلف خیبر پختونخوا را درنوردید و مناطق کم ارتفاع آنها را زیر آب برد.

1 ساعت پیش

رئیس اسرائیل در تداوم سیاست مظلوم‌ نمایی این رژیم گفت: ما دیشب از چهار گوشه خاورمیانه مورد حمله قرار گرفتیم، نیروهای نیابتی ایران هم با موشک‌های بالستیک، پهپادها و موشک‌های کروز شلیک می‌کردند.

1 ساعت پیش

هدف قرار دادن مناره مسجد هنگام اذان ظهر در اردوگاه نصیرات در مرکز نوار غزه را مشاهده می‌کنید.

نیم ساعت پیش

شهاب زاهدی مهاجم نیم فصل اول پرسپولیس که در بازار نقل و انتقالات زمستانی راهی ژاپن شده است در پنجمین بازی خودش موفق شد سومین گلش را به ثمر برساند.

یک ربع پیش

دو مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان به حمله موشکی و پهپادی ایران به مواضع اسرائیل واکنش نشان داند.

1 ساعت پیش

چند شاعر برای عملیات «وعده صادق» سروده‌هایشان را منتشر کردند.

14 دقیقه پیش

مراسم ختم همسر زنوزی امروز در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شد.

نیم ساعت پیش

برخی از مقامات ارشد آمریکایی از واکنش عجولانه اسرائیل به پاسخ موشکی ایران اظهار نگرانی می‌کنند و از این مساله می‌ترسند که با تشدید تنش‌ها، پای آمریکا نیز به این جنگ کشیده شود.

1 ساعت پیش

بیشتر...